LATEST NEWS

Κέρδισε μια κόπια του Batman: Arkham City GOTY στο Steam!

Σε αγαστή συνεργασία με την πλατφόρμα του Steam, το Ragequit.Gr εγκαινιάζει με μεγάλη του χαρά την εβδομάδα που θα μείνει στην ιστορία ως Το Αφεντικό Τρελάθηκε, Το Μεγάλο Πανηγύρι των Γκέημς ή αλλιώς, Ψηφιακή Σαμπάνια για όλους.

Οι κανόνες, είναι απλοί. Kάθε μέρα, στις 12:00 το βράδυ, θα ανεβάζουμε ανακοίνωση για ένα παιχνίδι. Προκείμενου να είστε υποψήφιοι για την κλήρωση, κάνετε Like αφ’ενός στη σελίδα μας στο Facebook και αφ’ετέρου γράφεστε στο site και μας αφήνετε κόμεντ αγάπης και άκρατου σουρεαλισμού κάτω από το σχετικό newspost.

Αν επιθυμείτε να λάβετε μέρος σε περισσότερες από μια κληρώσεις -και εδώ έγκειται το αληθινά σατανικό της υπόθεσης- θα πρέπει να στείλετε κάποιoν ιντερνετικό γνωστό/φίλο σας να μας κάνει Like και ν’αφήσει κόμεντ εκ μέρους σας, σε αλτρουιστική φάση “Γράφω για το Μήτσο και πιστεύω πως πρέπει να κερδίσει το Άλαν Γουέικ.” Κοντολογίς, ριφέραλ σίστεμ και χαρά.

YΓ Η κλήρωση για το Don’t Starve είναι ξεχωριστό promotion και μπορείτε να συμμετέχετε όλοι κανονικά, ασχέτως Φιέστας, Ψηφιακής Σαμπάνιας κτλ.

ΥΓ2 Μάτς λάβ. Η μέρα είναι πολύ ξεχωριστή.

Στέφανος Κουτσούκος

Ο Στέφανος Κουτσούκος ή αλλιώς "The Artist Formerly Known As Borracho", διέπραξε ποικίλα εγκλήματα τα οποία τον οδήγησαν σε μια ριζική επανεκτίμηση των προτεραιοτήτων και αξιών του. Υπηρέτησε περήφανα στην πειρατική αρμάδα του Ragequit.gr από την ίδρυση του ιστοτόπου το 2012 ως το Μάη του '19.

44 Comments

  1. Πιστεύω πως πρέπει να κερδίσω την κόπια γιατί είμαι άριστος fan του batman και τον παρακολουθώ ανελλιπώς στα comics του, Δεν ξέρω αν αυτό που γράφω είναι σωστό για να μπω στην κλήρωση, γιατί είμαι τύφλα atm από τα ποτά… Αν δεν είναι all right, πείτε κάτι…

  2. Πιστεύω πως πρέπει να κερδίσω την κόπια γιατί είμαι άριστος fan του batman και τον παρακολουθώ ανελλιπώς στα comics του, Δεν ξέρω αν αυτό που γράφω είναι σωστό για να μπω στην κλήρωση, γιατί είμαι τύφλα atm από τα ποτά… Αν δεν είναι all right, πείτε κάτι…

  3. Παίδες, η κλήρωση της πρώτης ημέρας έλαβεν τέλος.

    Νικητής μέσω της αδέκαστης διαδικασίας του Random.Org βγήκε ο Ηλίας/Cardiguss, με τον οποίο και θα επικοινωνήσω μέσω Steam για τον κωδικό του. Συγχαρητήρια στον Ηλία για τη νίκη του, το επόμενο παιχνίδι ανακοινώνεται οσονούπω και θυμίζω ότι αν ο Ηλίας/Cardiguss επιθυμεί να συμμετέχει σε μελλοντική κλήρωση, θα πρέπει να στείλει κάποιον φίλο ή γνωστό του να γραφτεί στο site και να δηλώσει στο σχετικό newspost πως συμμετέχει για το φίλο του.

    Επόμενος σταθμός, Harvey’s New Eyes!

  4. Παίδες, η κλήρωση της πρώτης ημέρας έλαβεν τέλος.

    Νικητής μέσω της αδέκαστης διαδικασίας του Random.Org βγήκε ο Ηλίας/Cardiguss, με τον οποίο και θα επικοινωνήσω μέσω Steam για τον κωδικό του. Συγχαρητήρια στον Ηλία για τη νίκη του, το επόμενο παιχνίδι ανακοινώνεται οσονούπω και θυμίζω ότι αν ο Ηλίας/Cardiguss επιθυμεί να συμμετέχει σε μελλοντική κλήρωση, θα πρέπει να στείλει κάποιον φίλο ή γνωστό του να γραφτεί στο site και να δηλώσει στο σχετικό newspost πως συμμετέχει για το φίλο του.

    Επόμενος σταθμός, Harvey’s New Eyes!

  5. Ώστε λοιπόν κέρδισε ο πιο (δηλωμένα) μεθυσμένος του comment section (οι mods δεν πιάνονται).
    Ούζο μυρίζει η διαιτησία! Καλώς λοιπόν, νταλακιάζω απνευστί το Havana+Cola μου και βουτάω στο thread του Harvey με αυξημένες πιθανότητες. I figured out your system, bitches!

  6. Ώστε λοιπόν κέρδισε ο πιο (δηλωμένα) μεθυσμένος του comment section (οι mods δεν πιάνονται).
    Ούζο μυρίζει η διαιτησία! Καλώς λοιπόν, νταλακιάζω απνευστί το Havana+Cola μου και βουτάω στο thread του Harvey με αυξημένες πιθανότητες. I figured out your system, bitches!

  7. Χαχαχα, αν ήξερα ότι θα κερδίσω κάτι επειδή είμαι πιωμένος θα έπινα σε κάθε διαγωνισμό 😛

    Παιδιά 897.163.554.871 ευχαριστώ! Είναι η πρώτη φορά που κερδίζω σε διαγωνισμό, και ας έχω λάβει μέρος σε πολλούς…. Σας ευχαριστώ πολύ! Ήταν το καλύτερο δώρο που μπορούσα να βρω Κυριακή πρωί, που με ξύπνησαν οι ανελέητες καμπάνες τις εκκλησίας δίπλα στο σπίτι. Έχω ένα τεράστιο χαμόγελο και φταίτε εσείς !!! Να είστε καλά ! Μου φτιάξατε τις μέρες !!

    Υ.Γ. Maladriod, το μεσημέρι ήταν τσίπουρα και ρακή, το βράδυ ήταν ουίσκι και σφινάκια. Δεν ξέρω τι έπαιξε ρόλο. Πρέπει να το διαπιστώσω γιατί αν τα κάνω και τα δύο σε κάθε διαγωνισμό θα πεθάνω… 😀

  8. Χαχαχα, αν ήξερα ότι θα κερδίσω κάτι επειδή είμαι πιωμένος θα έπινα σε κάθε διαγωνισμό 😛

    Παιδιά 897.163.554.871 ευχαριστώ! Είναι η πρώτη φορά που κερδίζω σε διαγωνισμό, και ας έχω λάβει μέρος σε πολλούς…. Σας ευχαριστώ πολύ! Ήταν το καλύτερο δώρο που μπορούσα να βρω Κυριακή πρωί, που με ξύπνησαν οι ανελέητες καμπάνες τις εκκλησίας δίπλα στο σπίτι. Έχω ένα τεράστιο χαμόγελο και φταίτε εσείς !!! Να είστε καλά ! Μου φτιάξατε τις μέρες !!

    Υ.Γ. Maladriod, το μεσημέρι ήταν τσίπουρα και ρακή, το βράδυ ήταν ουίσκι και σφινάκια. Δεν ξέρω τι έπαιξε ρόλο. Πρέπει να το διαπιστώσω γιατί αν τα κάνω και τα δύο σε κάθε διαγωνισμό θα πεθάνω… 😀

Αφήστε μια απάντηση

Related Articles

Back to top button
elEL