Ένας διαφορετικος διαγωνισμος

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 76 total)
  • Author
    lelos kouneloslelos kounelos
    Member

οπως εχω ξαναπει, ειμαι για να φευγω. περασε ο καιρος και οι μερες λιγοστεψαν πολυ.
    τωρα που θα παω εκει στα ξενα, σκεφτηκα να προσφερω και εγω κατι. (μαλλον εσεις θα προσφερετε)
    το σχεδιο ειναι να δημιουργησω κατι, στο οποιο εχουν αποτυχει πολλοι.

για να μην γινομαι κουραστικος, θα σας ξερασω το σχεδιο μου και τι θελω απο εσας.
    φευγω για ταιλανδη με σκοπο να ανοιξω, τι αλλο; cafe bar κτλ

αυτο που θελω απο εσας ειναι, να βρειτε ονομασια για το καφενειο και γιατι οχι και motivation φρασουλα.
    αν δω κατι που αξιζει, θα το χρησιμοποιησω. αληθεια σας λεω.

επαθλο δεν υπαρχει, δηλαδη ΜΗΝ περιμενετε φραγκα και δωρα.
    θα εχετε την τιμη να λετε οτι βαφτισατε ενα μαγαζι στην ταιλανδη, και αν ο δρομος σας ειναι προς τα εκει, να σας κερασουμε και το κατιτι σας.

η ονομασια θα πρεπει να ειναι κατι ωραιο, οχι ragequit και απο κατω steam o ναος του γκειμπ, ουτε μπορατσο αλλα ουτε και gaius αν και το τελευταιο ειναι πειρασμος.

ονομασια μπορω να βρω και μονος μου, απλα ειπα να δωσω την ευκαιρια να σας κανω νονους (οχι της νυχτας)
    να βαλετε μια εξτρα εμπειρια στην μονοτονη ζωη.
    να εχετε κατι να λετε στους φιλους σας αλλα και στα κοριτσακια, που ακουνε ταιλανδη και υγραινονται.
    αλλη φαση να ξερετε οτι το forum εχει ονομασει κατι στην αλλη ακρη της γης.

αυταααααα!!
    οποιος ενδιαφερεται ας ριξει αυτο που οραματιστηκε. ας ριξει και 20 ιδεες δεν υπαρχει προβλημα.
    οποιος δεν ενδιαφερεται
    δεν πειραζει ο κουνελος δεν κραταει κακιες, αυτα ειναι μικροαστικα κομπλεξ.

οποιος δεν ξερει που ειναι η ταιλανδη. αριστερα και δεξια απο αυτο το καταπληκτικο εθνος, εχει ξεκοιλιασει χιλιαδες ο ραμπο.
    ευτηχως εκει δεν πηγε.

7aad.jpg

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

Grmadness
    Member

Πάμε μαέστρο!
    Καλημέρες θείε κούνελε. Στο έχω πεί, λατρεύω τους ανθρώπους που όταν αποφασίζουν κάτι, το κάνουν. Καλή αρχή εύχομαι. Και κάθε επιτυχία. Έχω κολλήσει αρκετή ώρα στην οθόνη,και απλά κοιταζόμαστε σιωπηλά. Οπότε θα το πάω φλού.
    Κάθε φορά που βλέπω το άβαταρ “ψυχεδελικός κούνελος” είμαι κάπως έτσι :P και ευτυχώς, μπορεί να πάς στην Ταυλάνδη, αλλά από το φόρουμ δεν σε κόβω να ξεκολλάς, ένα βλέφαρο θα το ρίχνεις.
    Από τα λίγα που ξέρω για σένα, σου ταιριάζει η ιδιοσυγκρασία του τόπου που μεταναστεύεις, δεν σε κόβω να τραβάς ζόρι. Και μια και πάς ως κούνελος, ως κούνελο θα σε μάθουν.
    Τι λές για κάτι σε στύλ “Crazy Rabbit”;
    :cheers: :worship: :cheers: :worship: :cheers: :worship: :cheers: :worship: :salute: :salute:
    Υ.Γ. Τον Power Ranger να πάρεις μαζί σου. Always comes in handy. :P

Ebon Page

Barbarella

barbarella_101.jpg

Βασικά σου λέω τι ονομα θα έδινα σε περιπτωση που άνοιγα δικό μου μπαρ.

Για όσους δεν ξέρουν τι εστί Barbarella, ας δουν την ταινία. Ναι, ας την κατεβάσετε και απο τορρεντ. Δεν θα παρεξηγηθεί η Jane Fonda

61vnqVdu9yL._SL500_AA300_.jpg

ΙΜΔΒ λινκ για να πάρετε μια ιδεα: http://www.imdb.com/title/tt0062711/

SavatarSavatar
    Member

Ο Ράμπο δεν χρειάστηκε να πάει Ταϊλάνδη γιατί έχει ήδη κατακτηθεί εδώ και δεκαετίες. Είναι από τα μέρη που οι δικοί μας πολιτισμένοι έχουν στήσει μέσα παραγωγής για ένα κομμάτι ψωμί, που έχει από τα μεγαλύτερα ποσοστά παιδικού δουλεμπορίου για πορνεία, και άλλα τέτοια καλούδια. Κλείνω την παρένθεση, καλή νέα αρχή (αν δεν μας τρολάρεις ασύστολα, δεν έχω ιδέα :P ), και μην φρίξεις με ότι δεις (άλλο να πας τουρίστας, άλλο να ζήσεις)

tony crowtony crow
    Member

Draika Peou να το ονομασεις [καπως ετσι 8α λεγεται το dr πεος στα ταιλανδικα]

Ακου πτωμα να μαθαινεις

rasko

ebon page
    ειχε μπαρακι ( η μηπως κωλομπαρο?) στη θεσσαλονικη που το ελεγαν Barbarella αν δεν κανω λαθος, κοντα στην αριστοτελους
    η φοντα στην ταινια ειναι απιστευτη χαχαχα

Alucard

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου Κούνελε ! Ό,τι καλύτερο !

Δύσκολο πράγμα το όνομα… Χρειάζεσαι κάτι που να το λέει ο άλλος εύκολα και ευκολονόητο, όχι περιπλοκότητες. Κάτι που να δίνει αμέσως στον άλλο να καταλάβει τι και πώς…
    Ρίχνω μερικές ιδέες και βλέπεις :)
    Off-stream, Your reason, Speaking of the devil, Captain Bunny, Beauty and the Bunny (αν βάλεις γκόμενα μπαργουμάνα), Relajito (αν έχεις κοκτέιλς)

Αυτά, αν σκεφτώ κάτι άλλο θα γράψω :P

Steel_HavocSteel_Havoc
    Member

Akropolis Ενα όνομα Ελληνικό και παγκοσμίως αναγνωρίσιμο, αν και δεν είναι τόσο πιασάρικο η ζουζουνιάρικο…

InfamousJohn

Μην πας ταυλανδη

TsokTsok
    Little Smurf

John Rambo
    “Hopefully he didn’t come here”

Oolated SquiggOolated Squigg
    Member

Μα φυσικα The Inventory :cheers:

theonirvana
    Member

Nirvana και απο κατω come as you are

Brother Bruce

พี่ชายหรือน้องชาย Bruce

tony crowtony crow
    Member

Casa Νostra,la pidoulo[ :whistle: ],Tai Paradise, Gr-Madness[ :thumbsup: ] Αμα 8ελεις να εχεις και μια παρανομη χαρτοπαικτικη λεσχη :whistle: [μες το μαγαζι].Τοτε το casa nostra ειναι οτι πρεπει για εσενα 😆

Ακου πτωμα να μαθαινεις

AdhanAdhan
    Little Smurf

Καλή αρχή Λέλο!
    Προτάσεις:

Wacky Wabbit
    Bar at the end of the Orient

Αν βρω καμιά άλλη θα επανέλθω.

Wind and stone, I search my heart and find...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 76 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

We are LIVE! Click to view!
Currently offline :(
Close
Close