δειτε αυτο αν θελετε (ΛοΛ βιντεο)

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 527
    Been thanked: 0 times

https://www.youtube.com/watch?v=lUx_JsfDTwA
    πρωτη μου προσπαθεια να κανω βιντεο εντιτινγκ και ρικορντινγκ σε παιχνιδι. Εγω (Εζ) και ο αδερφος μου (καταρινα) γυρναμε σε μαχες κλειδια ενα χαμενο ματς καθως χαναμε σε κιλλς και towers ενω οι συμπαικτες δεν ηταν σε καλο match.
    Μετα την τελευταια μαχη του Βιντεο ουσιαστικα γυρισε ο αγωνας τελειως και μετα απο ενα ace στον baron που δεν ειχε κατι το αξιοσημιωτο κερδισαμε.
    Αφιστε feedback, καλυτερα να το δειτε σε 480p. Ελπιζω να ανεγασω και αλλο βιντεο συντομα

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 261

μου θυμησες τον creaplost :P
    για πρωτη προσπαθεια ειναι καλο με καποια kill να ειναι οντως πολυ ωραια. στα επομενα σου βιντεο προσπαθησε να τα ανεβασεις σε μεγαλητερη αναλυση γιατι σε φουλ screen δεν φενονται και πολλα.
    περιμενουμε τα επομενα ;)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1426
    noFEAR wrote:
    μου θυμησες τον creaplost :P

ΤΑ ΜΙΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕ!!!!!

:trollface:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2401

τουλαχιστον 720p, full screen φυσικα και λιγο παραπανω δραση για να γουσταρουμε!
    πολυ καλη προσπαθεια, keep trying.
    και οταν γινεις αρκετα καλος, σε περιμενω και στο HoN :salute:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2030
    Been thanked: 24 times

μερικες παρατηρησεις

-ελεεινο μουσικο κομματι

-ο αδελφος σου λεγεται κατερινα?

-δεν καταλαβα χριστο τι ηθελες να πεις

-ποιο παιχνιδι ειπαμε οτι ειναι?

λοιπον με αυτα και αυτα οδευεις στον δρομο των βλακο-ποζερο-βιντεο του κριπερ {εντελως} λοστ.

lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6851
    Been thanked: 371 times

καλη φαση να κανεις capture την ωρα που παιζεις. ποτε δεν ξερεις τι σκηνη θα αποτυπωσεις.
    με ποιο προγραμμα εκανες το capture;

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1426
    lelos kounelos wrote:
    καλη φαση να κανεις capture την ωρα που παιζεις. ποτε δεν ξερεις τι σκηνη θα αποτυπωσεις.
    με ποιο προγραμμα εκανες το capture;

Δεν ξερω ποιο χρησιμοποιησε ο kingslayer ομως να προτεινω το razer game booster.Ειναι δωρεαν (οποτε αποφευγεις το δρομο της παρανομιας) και εκτος απο τη βασικη του λειτουργια που ειναι να τροποποιει τις ρυθμισεις του pc ωστε να εχεις μεγιστες αποδοσεις στο παιχνιδι σου περιλαμβανει μετρημα fps,capture screenshot και record.Αν ενδιαφερεσαι ριξ του μια ματια στο site της razer

• Οργανωμένος Νεολαίος
    gaius germanicus wrote:
    μερικες παρατηρησεις

-ελεεινο μουσικο κομματι

-ο αδελφος σου λεγεται κατερινα?

-δεν καταλαβα χριστο τι ηθελες να πεις

-ποιο παιχνιδι ειπαμε οτι ειναι?

λοιπον με αυτα και αυτα οδευεις στον δρομο των βλακο-ποζερο-βιντεο του κριπερ {εντελως} λοστ.
    1. Το ξερω
    2,3,4. Πρεπει να ξερεις απο ΛοΛ
    5. καλα ρε παιδια, ενα βιντεο ηθελα να δειξω μην με φατε
    ( προφανως τρολαρεις αλλα ετσι για να ειμαι τυπικος)

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5695
    Been thanked: 70 times
    c3rberoz wrote:
    Δεν ξερω ποιο χρησιμοποιησε ο kingslayer ομως να προτεινω το razer game booster.Ειναι δωρεαν (οποτε αποφευγεις το δρομο της παρανομιας) και εκτος απο τη βασικη του λειτουργια που ειναι να τροποποιει τις ρυθμισεις του pc ωστε να εχεις μεγιστες αποδοσεις στο παιχνιδι σου περιλαμβανει μετρημα fps,capture screenshot και record.Αν ενδιαφερεσαι ριξ του μια ματια στο site της razer

Κέρβερε τελικά το προγραμματάκι σου θα μου φανεί πολύ χρήσιμο :P
    Και επιδόσεις και record! Πολύ καλό. Για την εγγραφή ήχου παράλληλα με το παιχνίδι έχει καλά options?

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1516

Τι είναι αυτά ρε? Σφάχτη δεν μας τα λές καλα. Και για να γίνομαι πιο συγκεκριμένος

* Τραγούδια “χαρντ ροκ” ή χιπ-χοπ σε competitive κατατάσσουν το βίντεο αυτόματα σε 13-yo dat OWNZZ AND SOWS nigguah , ειδικά αν είναι λολ.

* Το συγκεκριμένο τραγούδι είναι η απόλυτη επιτομή της παραπάνω κατηγορίας και σε κάνει να φαίνεσαι σαν super-13 year old that owns and sows nigguah. Το καλύτερο κατα την γνώμη μου θα ήταν να μην έβαζες τραγούδι απο πάνω.

* Βίντεο league of legends χωρίς 720p δεν βλέπεται.

* Η καταρίνα είναι ο ευκολότερος χαρακτήρας για multi-kills. Ο πληθυσμός των κινέζων είναι άνετα μικρότερος απο τα βίντεο με εζ και κατ να βγάζουν multikills.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    ShadowDancer wrote:
    Τι είναι αυτά ρε? Σφάχτη δεν μας τα λές καλα. Και για να γίνομαι πιο συγκεκριμένος

* σε 13-yo dat OWNZZ AND SOWS nigguah , ειδικά αν είναι λολ.

* Το συγκεκριμένο τραγούδι είναι η απόλυτη επιτομή της παραπάνω κατηγορίας και σε κάνει να φαίνεσαι σαν super-13 year old that owns and sows nigguah.
    μολις περιεγραψες τον αδερφο μου, φαντασου οτι πριν βαλουμε αυτο ηθελε dubstep 😆
    Οσο για την ποιοτητα του βιντεο, πρωτη φορα ανεβαζω βιντεο και δεν προεβλεωα τις ρυθμισεις :blush:

Τελος, το ξερω οτι δεν ειναι οτι το πιο προτυπο αλλα το βιντεο εγινε κυριως για την 2η φαση που κυνηγαν την Κατα και ριχνω σχεδον τυφλο true shot barage και περνω double kill και πραγματικα ενθουσιαστηκαμε, δεν ειμαστε και προ ή κατι τετοιο να πω οτι καναμε κατι αντιστοιχο

Ο στοχος παντος του τοπικ πετυχε, keep the feedback coming για να ξερω και απο τι φαση και πανω ειναι αρκετα ‘καλη’ για να αξιζει youtube.

PS @lelos kounelos. δεν κατεγραφα live, αλλα εκανα record με fraps to replay και ενα γρηγορο edit sto moviemaker

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close