Ενας ύμνος στο Big Rigs!

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1167
    Been thanked: 77 times

Θέλω να δημιουργήσω αυτό το θέμα για να μείνει στην ιστορία του forum ένας ύμνος αποθέωσης στο Big Rigs
    Δημιούργημα του διευθύνων παραγωγού του warz που εξηγεί την άρπακόλα κατάσταση του παιχνιδιού και το ταλέντο που έχουν…

και είναι το μοναδικό racing game στην ιστορία που όχημα του έχει πιάσει το ανεπανάληπτο 190 εκατομμύρια μιλια την ώρα!!

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Ευχαριστώ τον αδερφό chek2fire που με μύησε σε αυτή την βαθιά κατεστραμμένη καλτίλα :)

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6656
    Been thanked: 408 times

τι κακοι αν8ρωποι που ειστε 😆 😆 😆 στο γκαιμ απλα ελεγχεις ενα φορτηγο φαντασμα 😆 😆 [αμεσως εσεις να πειτε οτι εχει bugs 😆 ]

Ακου πτωμα να μαθαινεις

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    chek2fire wrote:
    Θέλω να δημιουργήσω αυτό το θέμα για να μείνει στην ιστορία του forum ένας ύμνος αποθέωσης στο Big Rigs
    Δημιούργημα του διευθύνων παραγωγού του warz που εξηγεί την άρπακόλα κατάσταση του παιχνιδιού και το ταλέντο που έχουν…

και είναι το μοναδικό racing game στην ιστορία που όχημα του έχει πιάσει το ανεπανάληπτο 190 εκατομμύρια μιλια την ώρα!!

αυτο το γκαιμ παιζει να ειναι το καλυτερο race αυτης της δεκαετιας[ 😆 😆 😆 ]( :sick: )

Ακου πτωμα να μαθαινεις

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8472
    Been thanked: 575 times

Πω ρε τι μου θυμίσατε!! :)
    Από τα πιο ΣΑΠΙΑ παιχνίδια όλων των εποχών :sick: .

Wind and stone, I search my heart and find...

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1426
    Been thanked: 0 times

ειμαι ο μονος που το βλεπει για πρωτη φορα?

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4536
    Been thanked: 764 times

Καλά με κούφανες όταν μου είπες ότι το τσακάλι του WarZ ήταν υπεύθυνο για αυτή την μλκ. Γνώριζα το Big Rigs και το μαύρο χάλι του, αλλά ποτέ δεν ασχολήθηκα να δω ποιοι είναι από πίσω. Είδα πάντως ότι αυτός ο Serj ήταν και tech director στο League of Legends. Ίσως κάπου έστρωσε στην πορεία. :P

Θα ήθελα να το πιστεύω έστω για το καλό του WarZ, αν και τα σύννεφα που μαζεύτηκαν δεν βλέπω να φεύγουν για κανένα λόγο.

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    soad667 wrote:
    Καλά με κούφανες όταν μου είπες ότι το τσακάλι του BugZ ήταν υπεύθυνο για αυτή την μλκ. Γνώριζα το Bug Rigs και το μαύρο χάλι του, αλλά ποτέ δεν ασχολήθηκα να δω ποιοι είναι από πίσω. Είδα πάντως ότι αυτός ο Serj ήταν και tech director στο League of Legends. Ίσως κάπου έστρωσε στην πορεία. :P

Θα ήθελα να το πιστεύω έστω για το καλό του BugZ, αν και τα σύννεφα που μαζεύτηκαν δεν βλέπω να φεύγουν για κανένα λόγο. 😆 😆 😆 😆

Ακου πτωμα να μαθαινεις

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3056
    Been thanked: 1 time

“Ρε σεις, γουστάρετε να κυκλοφορήσουμε το game χωρίς να ξοδέψουμε ούτε 0.2 του δευτερολέπτου σε testing;”
    “Μέσα-γαμώ τις φάσεις!”

Κρίμα που δεν μας έδωσαν και εναν κομοδίνο simulator.Αυτο μάλιστα, θα είχε ενδιαφέρον.

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4536
    Been thanked: 764 times

To έψαξα σήμερα λίγο παραπάνω, να δω αν είπαν τίποτα σχετικό και οι του WarZ. Φαίνεται πως αυτός ο Serjey του WarZ δεν έχει την παραμικρή σχέση με το Big Rigs. Aπλά είχαν φτιάξει μία engine στην εταιρεία που ήταν τότε και πούλησαν ένα license στον developer του Big Rigs. Αυτό μόνο.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Μας χαλάς τη φαντασίωση τώρα :)

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close