Κοπή Βασιλόπιτας Ragequit 2016 & Λοιπά Άγρια Τζάτζαλα

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 348 total)
  • Author
    Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

δεν ειναι συγκινητικο πραμα η αντρικη φιλία??
    Σ + Τ.Χ. = φορέβε φρέντς

lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6853
    Been thanked: 372 times

για αυτο κι εγω σταματησα να εχω πολλους φιλους. μπας και μου μεινει κανενα δοντι γερο.  ετσι ειναι οι αντρικες φιλιες, γιαυτο αλλωστε λεγονται και  αντρικες. οι αδερφικες ειναι πιο βαρεια μορφη.
    τι φιλια σας ενωνει ρε σρεντερονικε; να ξερουμε και τι θα γραψουμε στην πιτα.

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2802
    Been thanked: 153 times

Γι αυτο μαλλον δεν θα του πω ποτε γινεται η συναντηση για να μην ερθει και να φερω μονο οσους απο τους αλλους φιλους μου θελουν να ερθουν. Πριν κανα μηνα περιπου μας εκααναν παρατηρηση σε μια καφετερια που ειχαμε παει επειδη αυτος εβριζε και ελεγε μαλακιες. Συγκρατηθηκα τοτε καιδ εν του εδωσα μπουνια αλλα αμα το ξανακανει δεν ξερω αν θα αντεξω να μην του σπασω τα μουτρα. Εχει ανεβασει και βιντεο για το συγκεκριμενο περιστατικο δειτε εδω  https://www.youtube.com/watch?v=bMAADoeIe00  Βεβαια στο βιντεο λεει οτι ταχα δεν εφταιγε αυτος ενω στην πραγματικοττηα αυτος και μονο αυτος φωναζε και εβριζε οχι εγω.
    Οποτε το αποφασισα. Δεν θα του πω να ερθει!

ErevoSErevoS
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 858
    Been thanked: 53 times

Ρε πόσα καπέλα έχει ο τύπος;

Ηλίας ΙακωβόπουλοςΗλίας Ιακωβόπουλος
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 7126
    Been thanked: 90 times

Παίζει πολύ Team Fortress!

• Οργανωμένος Νεολαίος

Τωρα γυρισα απο συναντηση με τον τρελο χοντρο! Μου υοποσχεθηκε οτι θα ειναι σοβαρος και δεν θα κανει τρελες. Μου ειπε να σας πω οτι ολα αυτα που κανει στο youtube ειναι για πλακα και δεν θα κανει τιποτα βλακειες στην συναντηση. Τι λετε να του επιτρεψουμε να ερθει?

PainPain
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3148
    Been thanked: 85 times

Τώρα εξηγούνται όλα. ΟΛΑ.

SHREDDER είσαι hipster και είσαι και παράτολμος επειδή τα μεγαλοποιείς όλα, όπως πολύ σωστά λέει και ο φίλος σου.

Για όσους θυμούνται τα παλιά memes με τους emo και τους Vikings…

“When a hipster laughs, a teenage mutant ninja turtle comes out of the sewers and decapitates him”

Dim Gian BotDim Gian Bot
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 928
    Been thanked: 182 times

Τι λετε να του επιτρεψουμε να ερθει?

Ναι αμέ, γιατί όχι; Αρκεί να του πεις άλλη μέρα, ώρα και τόπο συνάντησης…  :PP

RQ Forum Live Bot

• Οργανωμένος Νεολαίος

Αυτο θα κανω θα του αλη μερα ωρα και τοπο συναντησης. Θα παει αυτος εκει και δεν θα βρει κανεναν!!!! Θα φερω μονο τους αλλους φιλους μου οχι αυτον.

rikimarurikimaru
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 907
    Been thanked: 31 times

Γι αυτο μαλλον δεν θα του πω ποτε γινεται η συναντηση για να μην ερθει και να φερω μονο οσους απο τους αλλους φιλους μου θελουν να ερθουν. Πριν κανα μηνα περιπου μας εκααναν παρατηρηση σε μια καφετερια που ειχαμε παει επειδη αυτος εβριζε και ελεγε μαλακιες. Συγκρατηθηκα τοτε καιδ εν του εδωσα μπουνια αλλα αμα το ξανακανει δεν ξερω αν θα αντεξω να μην του σπασω τα μουτρα. Εχει ανεβασει και βιντεο για το συγκεκριμενο περιστατικο δειτε εδω    Βεβαια στο βιντεο λεει οτι ταχα δεν εφταιγε αυτος ενω στην πραγματικοττηα αυτος και μονο αυτος φωναζε και εβριζε οχι εγω.
    Οποτε το αποφασισα. Δεν θα του πω να ερθει!

Ρε σρεντερ με τον Τζωνυ Βαβούρα κάνεις παρέα; :trollface:

• Οργανωμένος Νεολαίος

Ειπα στον χοντρο οτι θα του πω λαθος ωρα και περιοχη για να μην ερθει στην συναντηση μας και μολις με παρει τηλεφωνο για να δει που ειμαστε εγω θα γελαω ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ, Και αυτος μου ειπε οτι αν κανω κατι τετοιο τοτε θα με σκυλοβρισει και μετα δεν θα μου ξαναμιλησει ποτε.  Θα του πω να παει σε καποια περιοχη πολυ πιο μακρια απο εκει που θα ειμαστε ετσι ωστε και να μαθει μετα που θα γινει η συναντηση να μην προλαβαιναι να ερθει! Ναι αυτο θα κανω!!! Θα φερω αλλους 2 φιλους μου  γιατι αν ερθει και αυτος θα αρχισει να λεει και να κανει βλακειες.

• Οργανωμένος Νεολαίος

σατανά.

PainPain
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3148
    Been thanked: 85 times

Ειπα στον χοντρο οτι θα του πω λαθος ωρα και περιοχη για να μην ερθει στην συναντηση μας και μολις με παρει τηλεφωνο για να δει που ειμαστε εγω θα γελαω ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ, Και αυτος μου ειπε οτι αν κανω κατι τετοιο τοτε θα με σκυλοβρισει και μετα δεν θα μου ξαναμιλησει ποτε.  Θα του πω να παει σε καποια περιοχη πολυ πιο μακρια απο εκει που θα ειμαστε ετσι ωστε και να μαθει μετα που θα γινει η συναντηση να μην προλαβαιναι να ερθει! Ναι αυτο θα κανω!!! Θα φερω αλλους 2 φιλους μου  γιατι αν ερθει και αυτος θα αρχισει να λεει και να κανει βλακειες.

Mε τέτοια σατανικά και πάνω από όλα ΜΥΣΤΙΚΑ σχέδια. Απορώ πραγματικά πως αντέχουν τόσα χρόνια οι χελώνες… hax?

• Οργανωμένος Νεολαίος

Αυτο δεν ειναι τιποτα μπροστα στα σατανικα μου σχεδια για τις χελωνες. Θελω οταν θα παρει τηλεφωνο ο χοντρος να ρωτησει που ειμαστε και τοτε θα του πω οτι του ειπα ψεματα και η συναντηση δεν ειναι εκαι μετα θα αρχισω να γελαω να γελασετε και εσεις μαζι μου. Θελω ΠΟΛΥ ΣΑΤΑΝΙΚΟ ΓΕΛΙΟ! Γι αυτο να ειστε ετοιμοι μεχρι τοτε . Να γελασετε πολυ πολυ σατανικα!! Και μετα μολςι αυτος αρχισει να βριζει θα βαλω το κινητο μου σε ανοιχτη ακροαση να ακουσετε ολοι τι θα πει ο τρελος!! ΧΑΧΑΧΑ τα εχω σχεδιασει ολα τελεια και αυτος δεν εχει ιδεα τι τον περιμενει!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ!!!! Θα επιλεξω μια περιοχη και ενα εστιατοριο πολυ πιο μακρια απο εκει που θα γινεται η συναντηση και θα του πω να παει εκει και αυτος επειδη δεν διαβαζει το φορουμ θα με πιστεψει!! ΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΑΧΧΑΧΑ γελαω απο τωρα οσο σκεφτομαι τι του ετοιμαζω ΑΧΧΑΧΑΧΑΧ!!

• Οργανωμένος Νεολαίος

τρελόκεφο, λεμε.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 348 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close