Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 515 total)
  • Author
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3525
    Been thanked: 250 times

Εν τέλει αυτό έκανα. Ήλπιζα ότι με το κουμπί δεν θα υπάρχουν αυτά τα μεγάλα κενά, αλλά δεν δουλεύει καν.

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8352
    Been thanked: 1311 times

Τα κενά, όπως και διάφορα άλλα ενοχλητικά φαινόμενα, οφείλονται σε εγγενείς αδυναμίες του κώδικα του bbpress, τις οποίες δυστυχώς δεν είμαστε απόλυτα καταρτισμένοι να επιλύσουμε από μόνοι μας. Και δεν είμαστε μάλλον στη φάση να τα σκάσουμε σε freelancer κωδικάρχη για να μας τις φτιάξει προς το παρόν.

Παρά τις παραπάνω αδυναμίες έχει και κάποια καλά βέβαια το φόρουμ, όπως το να γίνονται αυτόματα embed τα media από τα περισσότερα σαιτς. Οπότε το κουμπί μπήκε μάλλον συνοδευτικά, σε περίπτωση που βρούμε κάτι το οποίο δεν κάνει embed.

1 user thanked author for this post.
    Chosen UndeadChosen Undead
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2420
    Been thanked: 207 times

Μόνο εγώ έχω θέμα όταν βάζω youtube βιντεάκια? Πατάω σκέτο το link το γραφει σαν κείμενο. Το βάζω με το κουμπί media τα ίδια, τι φάση?

• Υπουργός Ανάπτυξης

Test

Τest 2

https://www.youtube.com/watch?v=h8BNqDkf77w

Test 3

• Υπουργός Ανάπτυξης

Για να το εμφανίζει σωστά, όσο είσαι στο youtube κάνε δεξί κλικ στο βίντεο και “Copy video URL” αντί να κάνεις copy/paste το URL απευθείας από το browser bar.

Εναλλακτικά, αν αντιγράφεις το URL κάνε το “paste as plain text” ούτως ώστε να μην το ποστάρει ως λινκ.

• Οργανωμένος Νεολαίος

thanks. δουλεύει τώρα

• Οργανωμένος Νεολαίος

Ενω παλιότερα δούλευε να βάλεις κομμάτι με embed τον player του απο το soundcloud πλέον δεν δουλεύει

• Υπουργός Ανάπτυξης

Ενημερωτικά, τις τελευταίες ημέρες τραβάει ζόρια το σάιτ ΛΟΓΙΚΑ λόγω ενός update στο WordPress το οποίο φαίνεται να αλλοίωσε μέρος του php κώδικα του ενεργού Theme μας. Ήρθε σήμερα και ένα Πανευρωπαϊκό πρόβλημα του Cloudflare το οποίο έχει πλήξει και άλλες σελίδες πλην ημών (συν το δισκόρδ), και έδεσε το γλυκό.

2 users thanked author for this post.
    gvorrisgvorris
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 464
    Been thanked: 213 times

Ενημερωτικά, τις τελευταίες ημέρες τραβάει ζόρια το σάιτ ΛΟΓΙΚΑ λόγω ενός update στο WordPress το οποίο φαίνεται να αλλοίωσε μέρος του php κώδικα του ενεργού Theme μας. Ήρθε σήμερα και ένα Πανευρωπαϊκό πρόβλημα του Cloudflare το οποίο έχει πλήξει και άλλες σελίδες πλην ημών (συν το δισκόρδ), και έδεσε το γλυκό.

Εχω εγκειρες πληροφοριες πως μετα απο πολλες απειλες στο twitter και ο Randy εφυγε απο το σπιτι του γιατι φοβαται μην τον δειρουν ο Gabe και τα τσιρακια του! Εχει παει στον Αμαζονιο και βρισκεται σε μια σπηλια. Απο εκει γραφει ολες αυτες τις βλακειες στο twitter ξεροντας πως ελαχιστοι θα τολμησουν να πανε εκει για να τον βρουν! Μιλαει και με τον Boracho. Ανταλλασουν πληροφοριες σχετικα με το πως θα επιβιωσουν ο ενας στο νησι ο αλλος στη ζουγκλα για τοσο καιρο.

Πάνε να ρίξουνε το Ragequit. Όλα από εκεί γίνονται, ο Στέφανος τα κάνει όλα γιαυτό λείπει καιρό, Shredder βοήθησε μας 😥

lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6853
    Been thanked: 372 times

κι εγω νομιζα οτι με κατασκοπευει (τουλαχιστον προσπαθει) η “εταιρια” που εχει γραφεια εδω κοντα.
    αλητεια ειναι τα update και η ατυχια

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2803
    Been thanked: 153 times

κολλαει συνεχεια συνεχιζει το προβλημα. Λεω λες να επαθε κατι το τερας μου μηπως εφαγε πολυ και πρεπει να το βαλω να κανει διαιτα αλλα για να κολλαει μονο εδω και σε οτιδηποτε αλλο πηγαινει σφαιρα παει να πει πως δεν εχει προβλημα το pc

• This reply was modified 1 month, 3 weeks ago by Avatar SHREDDER.
    gvorrisgvorris
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 464
    Been thanked: 213 times

κολλαει συνεχεια συνεχιζει το προβλημα. Λεω λες να επαθε κατι το τερας μου μηπως εφαγε πολυ και πρεπει να το βαλω να κανει διαιτα αλλα για να κολλαει μονο εδω και σε οτιδηποτε αλλο πηγαινει σφαιρα παει να πει πως δεν εχει προβλημα το pc

Shredderino ο σκληρός δίσκος φταίει έχει αργό μεταβολισμό γιαυτό σου κολλάει, πάρε έναν ssd να κάνεις δουλειά 😉

• This reply was modified 1 month, 3 weeks ago by gvorris gvorris.
    2 users thanked author for this post.
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2803
    Been thanked: 153 times

Οταν λεω κολλαει εννοω βγαζει μηνυμα service not avaliable οχι οτι αργει να φορτωσει.

ArwindanArwindan
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1851
    Been thanked: 78 times

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ. Εμφανίζει συνέχεια το παρακάτω:

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Από ότι κατάλαβα είναι γενικότερο πρόβλημα και όχι κάτι από τη μεριά μου σωστά;

• Υπουργός Ανάπτυξης

Ναι είναι γενικευμένο το σφάλμα. Κυνηγάμε την επίλυση as we speak.

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 515 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close