Ξεκλείδωμα Nokia N95

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 5819
    Been thanked: 8 times

Έχει η γυναίκα μου από παλιά ένα Nokia N95, το οποίο προσφάτως χρειάστηκε να το ενεργοποιήσουμε ως προσωρινή συσκευή κι εκεί δυστυχώς είδαμε ότι είχε βάλει κωδικό κλειδώματος τον οποίο πλέον δε θυμάται με τίποτα, λόγω του μεγάλου διαστήματος που είναι παροπλισμένη η συσκευή.

Δοκίμασα να το συνδέσω με USB, αλλά δυστυχώς η συσκευή δεν αναγνωρίζεται καν, ακριβώς λόγω του ότι μένει στην οθόνη κλειδώματος. Υπάρχει κανένας τρόπος να το ξεκλειδώσουμε ρε παιδιά;

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football, Nova και Cosmote TV!

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Μπορείτε να το πάτε σε κάποιο κατάστημα τού γερμανού. Λογικά, αυτοί θα ξέρουν να το ξεκλειδώσουν.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 5819
    Been thanked: 8 times

Κάτι τέτοιο έχω ακούσει, για κάποιο ειδικό καλώδιο που χρησιμοποιούν, αλλά χρεώνουν 15€ απ' όσο διάβασα και ΟΚ, δεν έχω κι ιδιαίτερη όρεξη να τα δώσω… :P

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football, Nova και Cosmote TV!

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.

Steel_HavocSteel_Havoc
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3876
    Been thanked: 136 times

Αυτό νομίζω δεν στο χρεώνουν καν, αν ξεχάσεις pin puk πας και στο ξεκλειδώνουν χωρίς χρέωση, τουλάχιστον έτσι ηταν την τελευταία φορά που ασχολήθηκα.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Σοβαρά? Το χρεώνουν τώρα? Ούτε στον αδερφό μου είχαν πάρει χρήματα για παρόμοια περίπτωση.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close