Ποιο είναι το ABSOLUTE MAIN game genre σας;

Viewing 6 posts - 46 through 51 (of 51 total)
  • Author
    StamatimenosStamatimenos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2264
    Been thanked: 69 times

Πάντως δεν πέφτω έξω στη πρόβλεψη, θα έπρεπε να κάνουμε κάτι για να έχει μεγαλύτερη ποικιλία το site, more casuals! <3

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Αυτό το τόπικ (σχεδόν) έψαχνα, όταν μου βγήκε το άλλο με το κάπνισμα. Πρέπει να υπάρχει και παρόμοιο νήμα αν δεν κάνω λάθος. Μέχρι να το βρω όμως, ας ξαναγράψω εδώ, όχι για το απόλυτο, αλλά για τα πιο αγαπημένα.

Ψωνίζοντας σε αυτές τις εκπτώσεις, συνειδητοποίησα τελικά πόσο μεγάλη αγάπη έχω για τα rpg/ arpg, τα 3rd person action και τα turn based strategy.

Χθες είχα το ψευτοδίλημμα αν θα αγοράσω το lords of the fallen απέναντι στα far cry 3+metro: last light. Έβγαιναν τα 2 τελευταία στην ίδια τιμή με το LotF. Κι όμως, πέρα από ένα “βρε λες ν' αγοράσω αυτά τελικά”, σε κλάσμα δευτερολέπτου “συνήλθα” και έκανα την σωστή αγορά (για τα γούστα μου).

Παρόμοιο ψευτοδίλημμα είχα και με το Enemy Within και το Dishonored goty. Τελικά επέλεξα το enemy within χωρίς δισταγμό.

Καλά για το ότι πήρα και τα dlc τού Dark Souls 2 (dx9 version), απλά φανερώνει την αγάπη μου για το TRUE έπος.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 64
    Been thanked: 0 times

αγαπημενο ειδος τα rpgs κυριως της μπαλντουριανης νοοτροπιας(party,turnbased η ψευτο turn based-real time,να βασιζονται σε καποιο συστημα κανονων κτλπ).

παιζω και στρατετζυ,απο panzer general εως galactic civilizations 2.

αν και δεν ειμαι της MMO καταστασης,παιζω που και που red orchestra 2( “που και που” στον στιμ γραφει 600 ωρες λολ).δοκιμασα παλαιοτερα και κανονικα ΜΜΟ αλλα τα βαρεθηκα γρηγορα.
    παλαιοτερα επαιζα και action/shooters αλλα πλεον τα βαρεθηκα και αυτα,οσο γερναω τοσο ποιο πολυπλοκα παιχνιδια αναζητω λολ. :hmm:

Great0ldOneGreat0ldOne
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3988
    Been thanked: 325 times

οσο γερναω τοσο ποιο πολυπλοκα παιχνιδια αναζητω λολ. :hmm:

Omg, we found Borracho's evil twin!

StamatimenosStamatimenos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2264
    Been thanked: 69 times

α έζησε αυτό. :victorycylon:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 107
    Been thanked: 0 times

Παλαιότερα θα έλεγα strategy, αν και τα τελευταία χρόνια έχω περιοριστεί σχεδόν αποκλειστικά στο LoL, άρα θα πω moba.

Viewing 6 posts - 46 through 51 (of 51 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close