Σκόρδο στο φαϊ

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Author
    Admiral
    Admin

Παρακαλώ την άποψή σας. Γουστάρετε να μπαίνει σκόρδο στα φαγητά που ταιριάζει, ή είστε από αυτούς που πρασινίζουν μόλις το μυρίσουν;

jimmy213
    Member

Πιο offtopic δεν γίνεται 😆 😆
    Η απάντηση είναι ναι !!

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

apo208

Οπωσδήποτε πρέπει! Γίνεται πχ κοτόπουλο στο φούρνο χωρίς ξεροκαμένα κομματάκια σκόρδου από πάνω; Οι φακές χωρίς το σκορδάκι τους μέσα;; :woohoo:

TsokTsok
    Little Smurf

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Δε με πειράζει αν έχει σκόρδο το φαί αρκεί να μην το βλέπω :cheer: :cheer:
    Για αυτό η δικιά μου το ψιλοκόβει σε τραγικό βαθμό…

HellionHellion
    Admin

Άμα δεν ζέχνει το νύχι σου σκορδίλα για κάνα 2ωρο μετά το μαγείρεμα να πούμε (επειδή ως γνήσιος ανήρ το πετσοκόβεις με τα χέρια και έχει ποτίσει το Είναι σου), είναι σα να μην έχεις μαγειρέψει καθόλου.

nitro912grnitro912gr
    Member

εγώ το λατρεύω το σκόρδο στο φαΐ που πάει, +1 για φακές και κοτόπουλο στο φούρνο, αν και στο δεύτερο προτιμώ τριμμένο ξερό σκόρδο που απλώνει ωραία!

f2bnpf2bnp
    Member

F yeah

RivereyesRivereyes
    Admin

Σκόρδο Φου Του Γου.

TomG

Είμαι υπέρμαχος του σκόρδου στο φαί.Μπορεί όποτε τρώω να έχω καούρες μετά αλλά ποιος την υπολογίζει;

Volrath
    Admin

Όποιος δεν τρώει σκόρδο είναι απλά false…

Alucard

Εγώ το γουστάρω, αρκεί να μην κατακλύζει το φαγητό. Να το αισθάνεσαι δλδ, αλλά να καταλαβαίνεις και τα υπόλοιπα, γιατί υπάρχουν μερικοί/ες που το παρακάνουν :sick:

RCkiller

Εξαρτάται. Αν είναι οι δύσκολες μέρες του μήνα, δώσε όσο δεν παίρνει, σκίζει το σκόρδο. Αλλιώς με εγκράτεια για να φάμε και το βράδυ καλά.

vagelis_h

Σκορδο παντου!!!! Αν δεν υπαρχει σκορδο το φαι ειναι ανοστο απλα πραγματα….
    Ρε Χελιον, τι 2 ωρες?? 2 μερες μυριζει το δαχτυλο μετα!!!

ρεζιλι fact : Προχτες καποια στιγμη στη σχολη και ενω εκανα μαθημα, ειχα ακουμπησει το κεφαλι μου στο αριστερο χερι (με αυτο κραταω το σκορδο για να το κοψω..). Ετσι λοιπον μου ερχοταν μια σκορδιλα στη μυτη και ελεγα απο μεσα μου.. “Ποιος απλυτος εχει κατσει απο πισω μου ρε γαμωτο??”… Οταν καταλαβα οτι το χερι μου βρωμαγε…. :sick: :sick: :pinch:

AdhanAdhan
    Little Smurf

Μου αρέσει το σκόρδο αρκεί να είναι σε φαγητά που ταιριάζει (οπως οι φακές που είπατε πιο πάνω). Επίσης σκορδαλιά με ψάρια (τηγανητά) τα σπάει. B)

Wind and stone, I search my heart and find...

soad667soad667
    Member

Άραγε οι νυχτερίδες τρώνε σκόρδο;

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

We are LIVE! Click to view!
Currently offline :(
Close
Close