Συνεντεύξεις

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Steel_HavocSteel_Havoc
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3876
    Been thanked: 136 times

Sorry Bor περιμένουμε την πλήρη έκδοση της συνέντευξης για να τρολ.. ε να σχολιάσουμε ήθελα να πω, εξάλλου εσείς είστε offtopic εμείς κανονικά μιλάμε (ατάκα κλεμμέμη απο λελο κούνελο)

lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6851
    Been thanked: 371 times

η συμπεριφορα ειναι κριτηριο ποιοτητας και μεσα στα πλαισια της ανθρωπινης συμπεριφορας.
    με αυτη την λογικη, επειδη γινονται παρεξηγησεις πρεπει να καταργησουμε τους παντες και να βαλουμε αυτοματους πωλητες.

δωσε βαση στην πενια, το 5 ειναι πολυ σημαντικο. το γκαρσονι θα ξερει σιγουρα να σου πει αν η γκομενα διπλα σου, ειναι ελευθερη ή παντρεμενη με τον τυπο που πουλαει προστασια στο μαγαζι, αρκει να ειναι θαμωνας. μιλαμε τωρα για καταστασεις απολαυσης και θανατου.

το 4… με τον ανθρωπο που σε εξυπηρετει και πηγαινοερχεται στο τραπεζι σου.
    μπορεις να δημιουργησεις μια φιλικη σχεση μαζι του, διπλης κατευθηνσης. σημερα θα δωσεις φιλοδωρημα και αυριο θα σε κερασει κατι. για τον τυπο πισω απο τον παγκο, ανηκεις στην ουρα και εισαι ακομα ενας απο την ουρα. ο ανωνυμος και περαστικος.

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Ο Κουνέλος έχει μερικά γερά πόιντς εδώ. Πάντως μιλάμε για άλλου τύπου μαγαζιά και καταστάσεις. Το σέλφ σέρβις το έχω συνδέσει περισσότερο με φανταρομπουφέ, που πας με το Μήτσο το Μπάκουρα, πιάνετε δυο παστίτσα (sic) και κάθεστε με μπυράκλα στη γωνία. Δεν είναι ότι θα βγεις-βγεις σε σελφ-σερβισάδικο, είναι περισσότερο μια ευκολία στο χαμό.

Επίσης, στρινγκάκι, ναι :)

lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6851
    Been thanked: 371 times

τι να κανω; γενηθηκα για να εχω παντα δικαιο.
    το self service ειναι σαν το δημοσιο ουρητηριο, μπαινεις το ριχνεις και φευγεις με κενο μυαλο και ισως μια δυσφορια.

ουτε να κοιταξεις την μουτσουνα σου στον καθρεφτη, ενω γερνεις για να παρεις την εκφραση του μεγαλου γοη, με αποτελεσμα να χασεις τον στοχο σου και να κατουρας τα πλακακια.
    ουτε laptop στον θρονο, ασχετα που εγω δεν μπαινω με τιποτα αλλο εκει παρα μονο με τον εαυτο μου.

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close