Τακτικό Πρωτάθλημα Ragequit- Mortal Kombat Edition

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 92 total)
  • Author
    Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8581
    Been thanked: 666 times

Brother, ξεκίνα προπόνηση γιατί δε τα βλέπω καλά τα πράγματα… 😆

Borracho, θα ακούμε και live τις μπούφλες in-game…? :trollface:

Wind and stone, I search my heart and find...

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Θα καταβάλω κάθε δυνατή προσπάθεια, ενδεχομένως όταν τις τρώω θα βογκάω λάιβ και αισθαντικά στο μικρόφωνο για να ολοκληρώνω το ιμέρσιον της εμπειρίας.

Μεγαλύτερος πόνος φυσικά είναι η αποκήρυξη του Μπράδερ Μπρούς, για την οποία θα κλαίω με λυγμούς ανάμεσα σε κάθε αντρίκια και ψυχωμένη βινιέτα βρωμερού ροκεντρόλ!

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6662
    Been thanked: 427 times
    Borracho wrote:
    Θα καταβάλω κάθε δυνατή προσπάθεια, ενδεχομένως όταν τις τρώω θα βογκάω λάιβ και αισθαντικά στο μικρόφωνο για να ολοκληρώνω το ιμέρσιον της εμπειρίας.

Μεγαλύτερος πόνος φυσικά είναι η αποκήρυξη του Μπράδερ Μπρούς, για την οποία θα κλαίω με λυγμούς ανάμεσα σε κάθε αντρίκια και ψυχωμένη βινιέτα βρωμερού ροκεντρόλ! Δεν 8ελουμε βογκιτα ορε.
    Θελουμε ΤΕΛΕΚΟΛΟΡΙΤΑ 😆

Ακου πτωμα να μαθαινεις

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Ψηνομαι για περιγραφη και σηκωμα στο καναλι μου χαχαχα

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 581
    Been thanked: 0 times

Επειδή είμαι σε πρόγραμμα περικοπών, θα περιμένω να δω μήπως ρίξουν την τιμή του στο Summer Sale… Αλλιώς δεν γαμείς, το παίρνω full price! Μόρταλ Κόμπατ ρε!

• Οργανωμένος Νεολαίος

Θέε μου μπήκαν τόσα νέα γκέημς στις κάρτες…αν λείπω από το ΜΚ απόψε, θα’ναι γιατί θα φαρμάρω Paris Getaway. Ποιά εκπομπή, ποιό πρωτάθλημα, η ΠΡΕΖΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ, ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ :)

tommastommas
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 348
    Been thanked: 50 times

Τι έγινε κανένα ξύλο δε θα ξαναρίξουμε?

• Οργανωμένος Νεολαίος

Ο Αδερφός Τομάς είναι πολύ σωστός και δεσμεύομαι στεγνά για την Κυριακή το βράδυ που θα γυρίσει από τας εξοχάς και θα ‘μαι φρή για ΑΝΕΛΕΗΤΟ Κίνγκ οφ Δε Χίλ. Αν τολμάς Άλεξ, πέρνα να σε δούμε, να σε καμαρώσουμε ταχατές μου Λέβελ 30.

ΟΛΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!

*σκουπίζει διακριτικά τον αφρό από την άκρη του στόματός του*

Δηλαδή, αχέμ, εννοούσα, αν είναι ρε παιδιά να οργανωθούμε ξέρω ‘γω, κανένα φιλικό ματσάκι, δεν έγινε και τίποτε δα…

*απομένει στο σκοτάδια βαριανασαίνοντας να κοιτάει το Στήμ Λέβελ του Ναυάρχου*

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3450
    Been thanked: 219 times

Εκτός σοβαρού απροόπτου, I’ll be there :)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 581

Το εγκαθιστώ και εγώ τώρα!!! Μόλις συνηθήσω λίγο το feel του (γιατί έχω να ασχοληθώ με MK δυο χρονάκια περίπου, από το Armageddon) θα είμαι έτοιμος και εγώ!

• Οργανωμένος Νεολαίος

Να καταθέσω εδώ ότι το NetCode του MK είναι ακόμη εγκληματικό…τις λίγες φορές που έχουμε καταφέρει να δουλέψουμε King of the Hill είναι εν τω μέσω διαρκών disconnects, τρελού lag και λοιπής αγριάδας. Ελπίζουμε να βγει πάτς σύντομα ώστε να μπορούμε να λύνουμε τις διαφορές μας τίμγοια και αντρίκια, δίχως να σκοντάφτουμε στο φρικτό τοίχο του I AM FAIL ίντερνετς.

ΥΓ Για να σας προλάβω, φυσικά και είναι προβοκατόρικο πόστ για να κρύψω απλώς τη μεγάλη μου αχρηστίλα στο ευγενές σπόρ του Μόρνταλ Κόμπατς!

• Υπουργός Ανάπτυξης

Δυστυχώς τα προβλήματα συνεχίζουν, προσπαθήσαμε με το Στέφανο να παίξουμε την Κυριακή αλλά κατέστη αδύνατο. Πού είναι το patch, Netherrealm;

tommastommas
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 348
    Been thanked: 50 times

Να φανταστώ ότι το μήνυμα “Session no longer exists” είναι fail της υπηρεσίας.

Το παράξενο είναι ότι την Κυριακή μου το ξεκίνησε ξαφνικά εκεί που μπορούσα να κάνω join το ΚotH , δυστυχώς πριν προλάβω να παίξω. :angry:

Ας ελπίσουμε ότι μέχρι το retail release που αναμένεται και άλλος λαός να έχουν διορθωθεί τα σημαντικότερα προβλήματα.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 187

Μιας και το έχει σε έκπτωση το Steam, ερωτήσεις: Αξίζει να το πάρω τώρα ή να περιμένω retail πληρώνοντας διπλάσια τιμή? Κανένα νέο για φτιάξιμο του online υπάρχει?

• Υπουργός Ανάπτυξης

Αξίζει να το πάρεις και τώρα, είναι πολύ καλή η τιμή. Για το online δεν έχουμε κάτι για την ώρα, όμως και μόνο του το single player φτάνει για να δικαιολογήσει την τιμή κατά την ταπεινή μου άποψη. Αν όμως δίνεις προτεραιότητα στο online τότε περίμενε για κάποιο patch, δεν είναι ακόμα στην κατάσταση που πρέπει.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 92 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close