Τζα

Viewing 3 posts - 31 through 33 (of 33 total)
  • Author
    lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6689
    Been thanked: 140 times

η καλυτερη μεθοδος για να μαθεις μπασο, επειδη εχω κι εγω. Η μεθοδος του sid vicious ειναι η καλυτερη. χτυπας δυο χορδες και μετα σταματας να παιζεις για να τα κανεις ολα μπουντανα.
    εχω παρει κι εγω πολλες απουσιες, αλλα θελω να φαω τρια γκομενακια (ταυτοχρονα) και με πιανουν κρισεις πανικου (συνειδησεως) και δεν το προχωραω το πραγμα. φοβαμαι να κουνησω βλεφαρο γιατι θα μου χτυπησουν την πορτα και εκει θα τα ξεχασω ολα και θα μαγειρεψω μπουρκουμε.
    με δοκιμαζει η μοιρα, θελει να δει εαν ειμαι οντως καλο παιδι και οτι περπαταω στο straight Μονοπατι των εγγαμων.

εχει κολησει το μυαλο μου στην προσπαθεια και το σφυρηλατημα της πειθαρχιας μου. 3, γκομενακια, 2μετρα, γαζελες. καυτες ωσαν την κολαση που με περιμενει. ειδατε; δεν μπορω να ξεκολησω το μυαλο μου.

edit
    ξεχασα και την ταυλανδεζα που τραβιομουν οταν ημουν εκει, εις τας Ασιας. Βασικα δεν το ξεχασα, προσπαθω να το ξεχασω. Με σφυροκοπαει καθε μερα. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. να χωρισουμε, να παμε στη ταυλανδη και να ζησουμε εκει μαζι. Τον αλλο μηνα θα παει ταυλανδη, μονη της. προσπαθησε να ερθεις, ελα, ελα, ελα. αν χωρισω θα παρω πολλα λεφτα, θα σε εχω πασα και αγα και σουλτανο.
    που θελει να βαδισει η ζωη μου; τι θελει απο εμενα; γιατι δεν με αφηνει να αγιασω; ρε γμτ.

ε να! πως να γραψω κατι στο φορουμ; με εχει αλυσοδεσει ο πειρασμος και προσπαθει να με τραβηξει ξερωγωπου;

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

1 user thanked author for this post.
    Dim Gian BotDim Gian Bot
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 803
    Been thanked: 31 times

εχει κολησει το μυαλο μου στην προσπαθεια και το σφυρηλατημα της πειθαρχιας μου. 3, γκομενακια, 2μετρα, γαζελες. καυτες ωσαν την κολαση που με περιμενει. ειδατε; δεν μπορω να ξεκολησω το μυαλο μου.

But who are you, end of all? Το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχεις αγόρι μου;

ε να! πως να γραψω κατι στο φορουμ; με εχει αλυσοδεσει ο πειρασμος και προσπαθει να με τραβηξει ξερωγωπου;

Μα για κάτι τέτοια είναι το Ρεηκουί φόρουμ, για να απαλύνει τον πόνο σου, για να ξεχνιέσαι, για να ξεκολλάς από την άχαρη (!) καθημερινότητα. Γράφε, γράφε, γράφε και θα σου φύγει η κάυλα. Επίσης, εάν αναβαθμίσεις τον πισή σου και παίξεις κάνα παίγνιο-έπος, δεν θα ξεχάσεις μόνο τα 3 κομενάκια και την μπόνους Ταϋλανδή, αλλά και τη γυναίκα σου, τους άλλους που κοπανιούνται βραδιάτικα στο μοτέλ, τα φίδια, τις αράχνες κ.λπ.

RQ Forum Live Bot

2 users thanked author for this post.
    lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6689
    Been thanked: 140 times

δεν ξερω τι παιζει βρε bot-ακι. μολις παρω αεροπλανο και βγω απο την Ελλαδα, κολανε πανω μου σαν μυγες στο μελι.
    απο ολα τα εθνη. αφρικανες, νοτιοαφρικανες, ινδες, καμποτζιανες, κινεζες κ.α

Με την τελευταια ελληνιδα που ασχοληθηκα (μεγα (τιτανομεγιστο) come back λαθος) μου ειχε πει να φοραω κολωνια, για να αφηνω το στιγμα μου στο χωρο, σαν αντρας. αυτο μου ελειπε τωρα, να τρεχω για να σωθω.
    τελος παντων, θα προσπαθησω να επανελθω στην ρουτινα.

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

1 user thanked author for this post.
Viewing 3 posts - 31 through 33 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Follow on Feedly

Close
Close