Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό – Part II

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 164 total)
  • Author
    Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8615
    Been thanked: 687 times

https://i.imgur.com/nViWUqa.jpg

Έφυγε πριν λίγες μέρες το Bloodstained (100%, τα πάντα όλα, αρκετά ζόρικο, ειδικά το να συγκεντρώσεις/craftάρεις όλα τα αντικείμενα). Προφανώς λόγω farming υλικών το τελευταίο 20% του παιχνιδιού ήταν steamroll, μόνο κάτι προαιρετικά bosses αποτελούσαν πρόκληση. Το αφήνω προς το παρόν εγκατεστημένο, περιμένοντας το update με το 2ο χαρακτήρα.

Είχα ξεκινήσει και το Detention το οποίο τελείωσα σήμερα. Οι γρίφοι του ήταν αρκετά εύκολοι στην πλειοψηφία τους, θα έλεγα στο επίπεδο περίπου του Lorelai. Γενικά το παιχνίδι θυμίζει τα αντίστοιχα του Michalski με τη διαφορά ότι οι προσωπικές ιστορίες των χαρακτήρων είναι υπό το πρίσμα της White Terror περιόδου της Taiwan, που το στρατιωτικό καθεστώς αν άκουγε παράφωνο κελάηδισμα, λινατσοκουκούλα και εξαφανιζόσουν με συνοπτικές διαδικασίες. Συνολικά δυνατό δράμα με κάποιες ωραίες σουρεάλ/horror στιγμές, έξτρα πόντοι για τη μουσική που θύμιζε Yamaoka. Προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όλους τους λάτρεις των καλών ιστοριών.

Απ΄ότι είδα, έρχεται και ταινία

Wind and stone, I search my heart and find...

1 user thanked author for this post.
    Captain KalCaptain Kal
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 943
    Been thanked: 196 times

Λοιπόν, επειδή κάθομαι σπίτι για καμιά εβδομάδα τώρα, (και επειδή ο σκοπός της μικρής καλοκαιρινής άδειας, δεν επετεύχθει λόγω κόστους: Χιλιάρικο για τρεις μέρες σχεδόν!!), ασχολήθηκα λίγο με τα παρακάτω:

1. Ένα retro play through της σειράς Wing Commander, αρχίζοντας κλασσικά με το πρώτο. Δεν θα ασχοληθώ “πολύ” με Secret Missions και “Secret Operations”, γιατί είναι για μαζόχες!!

2. Πριν από ένα μήνα, με κάτι sales που είχε η Sony, αγόρασα το PS4VR Set μαζί με κάτι παιχνιδια, κοντά στα δύο κατοστάρικα. Περισσότερο γιατί ήθελα κάτι αυστηρά plug & play, προσιτό οικονομικά, γιατί στο PC πήγαινε κοντά στο πεντακοσάρικο τo headset, και δεν ήθελα να μπλέξω με settings κλπ κλπ. Λοιπόν, όταν η εφαρμογή ήταν φτιαγμένη για VR, μιλαμε για αποκάλυψη. Σαράντα σχεδόν χρόνια παίζω games, και ένιωσα όπως ένιωσα, όταν για πρώτη φορά είδα το Space Invaders, σε φούρνο (!!!!) κοντά στο πατρικό μου στην Πετρούπολη!!! Τέτοιο συναίσθημα. Astrobot και Doom VFR, παρά την σχετικά χαμηλή ανάλυση του PS4VR, ήταν άλλες εμπειρίες από τα συνηθισμένα!! Το Skyrim δεν ήταν και άσχημο, αλλά έβλεπες ότι ήταν add on. Για τζάμπα καλό ήταν, αλλά για full price, ούτε θα το σκεφτόμουν. Περιμένω να δω και “No Mans Sky”, πως θα είναι.Το μόνο κακό με το PS4VR είναι ότι πρέπει να είμαι μόνος στο σπίτι, γιατί η σύνευνη μου και/ή τα ανιψάκια καταλαμβάνουν την μεγάλη τηλεόραση στο σαλόνι, που είναι συνδεδεμένο το PS4!!

3. Παρότι έλεγα ότι δεν θέλω να ασχοληθώ με setups, settings και άλλες διαδικασίες που τρώνε χρόνο, τελικά κατάφερα και συνέδεσα το PS4VR με το PC, παρότι μου έφαγε κανα δύο μέρες και δοκίμασα το Steam VR: Subnautica και X-Rebirth VR. Για το Subnautica ένα έχω να πω, ειδικά στον Κώστα (Hellion): Με VR και χαμηλό φωτισμό, κοντά στο διαστημόπλοιο, καλό είναι να φοράς πάνες ακράτειας!!!!!

Ακόμα δεν έχω λύσει το πρόβλημα της χαμηλής ανάλυσης (στο X-Rebirth για κάποιο λόγο κλειδώνει σε 1149 x κάτι μικρότερο), γιατί αυτή ορίζεται από το SteamVR, όπως και υποστήριξη PS Move controllers στο PC. Όχι ότι έχω, αλλά κάποια στιγμή σε sale θα πάρω τέτοια, ίσως και το χειριστήριο για τα shooters. Το PS4VR σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να συναγωνιστεί στο PC, τις καθαρόαιμες λύσεις VR που υπάρχουν, αλλά εάν υπάρχει δεν είναι και άσχημο να το έχεις σαν entry level σύστημα!! Για καθαρόαιμο και πειραματισμό στο PC, θα πήγαινα σε Steam Index. Για entry level και plug and play, εφόσον υπάρχει PS4, σε PS4VR.

6 users thanked author for this post.
    MyrmidonasMyrmidonas
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1266
    Been thanked: 47 times

Για φθηνό και καλό vr σε Pc έχω διαβάσει καλά λόγια για το samsung odyssey plus, αλλά για κάποιο λόγο δυσκολα το βρίσκεις ευρώπη…

StamatimenosStamatimenos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2284
    Been thanked: 85 times

Αυτές τις μέρες με έπιασε όρεξη για “semi-retro” (3D) RPGs, ξεκίνησα παράλληλα Wizards and Warriors, Wizardry 8, Ultima 9 και Might and Magic 6.
    To Ultima το droppαρα λόγω κρασαρισμάτων, το Wizards and Warriors επειδή χανόμουν από το 2ο κιόλας dungeon. Wizardry 8 τώρα που έμαθα Fireball το πάω τρένο, Might and Magic 6 κουβαλάω με Ring of Fire.

2 users thanked author for this post.
    Great0ldOneGreat0ldOne
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4007
    Been thanked: 353 times

Omg ρε Stamatimenos, και η χαρντκορίλα έχει τα όριά της 😛 . Επίσης τι semi-retro, το πιο καινούργιο από αυτά που ξεκίνησες κυκλοφόρησε πριν 16 χρόνια, και το Might and Magic 6 που τελικά παίζεις πριν 23 χρόνια. Don’t get me wrong, I approve, αλλά φουλ του ρέτρο με ρηγάδες παίζεις 😀 .

Το Ultima 9 από GoG το έχεις; Δεν είμαι σίγουρος αν έχουν περασμένο το unofficial fan patch που διορθώνει ένα σωρό προβλήματα.

Για Wizardry 8 προτείνω κατ’ ελάχιστο το mod που κάνει speed-up τις κινήσεις των mobs στη διάρκεια των turn-based μαχών, αλλιώς μπορεί να κάνουν κάνα πεντάλεπτο ανά μάχη απλά για να σε πλησιάσουν. Μπορεί να γίνει γρήγορα κουραστικό.

To Might and Magic 6 είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια ever, και είναι τεράστιο. Αν είσαι από αυτούς που θέλουν να εξερευνούν τα πάντα και να ξεψαχνίζουν side-quests, υπολόγιζε 120 ώρες ως απόλυτο μίνιμουμ. Δυστυχώς λείπουν κάποια quality of life features στο user interface που μπήκαν στη σειρά στο Might and Magic 7, αλλιώς θα ήταν τέλειο.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 30
    Been thanked: 22 times

Ξεκίνησα το Total War:Three Kingdoms και μπορώ να πω οτι μετα απο 4-5 προσπαθειες με τα total war (Αν εξαιρεσουμε τα totalwarhammer που τα ελιωσα) βρηκα επιτέλους τρόπο να εχω ελπιδα στις μαχες και στο campaign (ισως λογω warhammer xp). Ειναι πολλες οι παραμετροι που σχετιζονται μεταξυ τους (supplies,food,population etc) αλλα δενουν με λογικη και ειναι fun to explore… πρώτη φορά μετά απο χρόνια (εποχή adventures) αναγκάστηκα και έφτιαξα γράφημα στο χαρτί  για να παρακολουθώ το τι κάνει το ένα και πως επηρρεάζει το άλλο.

Μόνο μειονέκτημα για μένα είναι οτι δε μπορώ να διαβάσω καλά το οτιδήποτε επειδή τρέχω σε ανάλυση 1280χ1024  σε 19αρα οθονη(Πρέπει να αγοράσω νεα οθόνη, το ξέρω)

StamatimenosStamatimenos
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Omg ρε Stamatimenos, και η χαρντκορίλα έχει τα όριά της ? . Επίσης τι semi-retro, το πιο καινούργιο από αυτά που ξεκίνησες κυκλοφόρησε πριν 16 χρόνια, και το Might and Magic 6 που τελικά παίζεις πριν 23 χρόνια. Don’t get me wrong, I approve, αλλά φουλ του ρέτρο με ρηγάδες παίζεις ? .

Το Ultima 9 από GoG το έχεις; Δεν είμαι σίγουρος αν έχουν περασμένο το unofficial fan patch που διορθώνει ένα σωρό προβλήματα.

Για Wizardry 8 προτείνω κατ’ ελάχιστο το mod που κάνει speed-up τις κινήσεις των mobs στη διάρκεια των turn-based μαχών, αλλιώς μπορεί να κάνουν κάνα πεντάλεπτο ανά μάχη απλά για να σε πλησιάσουν. Μπορεί να γίνει γρήγορα κουραστικό.

To Might and Magic 6 είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια ever, και είναι τεράστιο. Αν είσαι από αυτούς που θέλουν να εξερευνούν τα πάντα και να ξεψαχνίζουν side-quests, υπολόγιζε 120 ώρες ως απόλυτο μίνιμουμ. Δυστυχώς λείπουν κάποια quality of life features στο user interface που μπήκαν στη σειρά στο Might and Magic 7, αλλιώς θα ήταν τέλειο.

Είσαι ωραίος!
    Κοίτα, η αλήθεια έιναι ότι “πείραξα” κάμποσα πράγματα στο U9, ακολουθώντας κάποιες οδηγίες στο PCgamingwiki, αλλά και οι ίδιοι σε προειδοποιούν για instability issues. Θα το ξαναδοκιμάσω αργότερα, τώρα που αρχίζει πάλι να κάνει ζέστη, το κεφάλι δεν αντέχει 😛
    Kατά τα άλλα, εφόσον ο κόσμος τους είναι 3D με ελεύθερη κίνηση και όχι tile-based (που χάνεσαι επειδή κάθε “οθόνη” είναι σχεδόν πάντα ίδια με τη προηγούμενη), δεν τα θεωρώ full-retro. Eντελώς προσωπική άποψη, βέβαια.
    Το Wiz8 έχει ήδη στα options επιλογή για να τρέχουν αρκετά πιο γρήγορα (χ5) οι εχθροί, και έβαλα και τη μάχη γενικά στο fast, οπότε δεν με πειράζει ακόμα και αν έρχονται 8 άτομα.

ΑΝ κάποιος ενδιαφέρεται, τα party μου είναι:
    Wiz8: Monk, Samurai, Fighter, Bard, Μάγος, Cleric (στη πρώτη πόλη παίρνετε Rogueά και Valkyrie). Βάλτε σε όλους κάποιο ranged όπλο για secondary και ανεβάσετε το stealth στον Monk, του δίνει AC. Γενικά δεν τον προτείνω, απλά μου αρέσουν οι martial artists στα RPGs.
    MM6: Paladin, Archer, Cleric, Mage. Αλλά θα πρότεινα Mage Mage Mage Cleric. Δύσκολη αρχή, αλλά αν νιώσετε το πώς να dodgeάρετε τα ranged attacks των αντιπάλων και μετά spammάρετε fireballs, easy game-easy life. (το side-stepping είναι αργό, θέλει να προχωράτε με το W αλλά έχοντας τον εχθρό στα πλαϊνά σας, και να γυρνάτε να τους δείτε μόνο όταν είναι και οι τρεις δικοί σας έτοιμοι να castάρουν) Και σε όσους κοντέψουν Ring of Fire.
    (προφανώς και θα βάλετε mod για να προχωράτε με WASD και να χειρίζεστε τη κάμερα με το mouse). Α, και για να κάνετε level-up και/ή να μάθετε skills μιλάτε σε NPCs.

tommastommas
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 348
    Been thanked: 50 times

Ξεκίνησα το Total War:Three Kingdoms και μπορώ να πω οτι μετα απο 4-5 προσπαθειες με τα total war (Αν εξαιρεσουμε τα totalwarhammer που τα ελιωσα) βρηκα επιτέλους τρόπο να εχω ελπιδα στις μαχες και στο campaign (ισως λογω warhammer xp). Ειναι πολλες οι παραμετροι που σχετιζονται μεταξυ τους (supplies,food,population etc) αλλα δενουν με λογικη και ειναι fun to explore… πρώτη φορά μετά απο χρόνια (εποχή adventures) αναγκάστηκα και έφτιαξα γράφημα στο χαρτί για να παρακολουθώ το τι κάνει το ένα και πως επηρρεάζει το άλλο.

Μόνο μειονέκτημα για μένα είναι οτι δε μπορώ να διαβάσω καλά το οτιδήποτε επειδή τρέχω σε ανάλυση 1280χ1024 σε 19αρα οθονη(Πρέπει να αγοράσω νεα οθόνη, το ξέρω)

Για ψάξου λίγο στα options του interface για UI scale. Είχα το ίδιο πρόβλημα από την “ανάποδη” (2,5Κ ανάλυση και κάποιες γραμματοσειρές ήταν οριακά μικρές) και προστέθηκε σε κάποιο patch αυτή η option και βοήθησε πολύ. Στα του παιχνιδιού τώρα και εμένα προσωπικά με έχει απορροφήσει: είμαι στη δεύτερη  campaign που ξεκίνησα στα καπάκια και ήδη έχω τσιμπήσει το 8 princes DLC που έρχεται 8/8.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 30

Δυστυχως παιζω με το 1.1 patch και δεν εχει φτιαξει…δε νομιζω να ειναι μονο αυτου του παιχνιδιου, απλα οι devs εχουν σταματησει να σκεφτονται τις 19αρες…το ιδιο πραγμα ειχα και στο frostpunk, οπου δυστυχως με αναγκασε να σταματησω να το παιζω.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 23

Mass Effects για μένα αυτόν τον καιρό (για πρώτη φορά!), και ανακηρύσσω την Jane Shephard ως έναν από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες σε videogames (μαζί με Agent 47, Cate Archer, Geralt, Stranger, Patrick Galloway (για όποιους θυμούνται) και δε συμμαζεύεται).

1) Το 1 το βρήκα εντελώς βαρετό. Βαρετή κίνηση στο χώρο, βαρετή και αργή μάχη, αργεί να γίνει “κάτι” τελοσπάντων. Κάπου είχα διαβάσει ότι η ΕΑ διαπίστωσε ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό gamers είχαν παρατήσει το παιχνίδι όταν έφτασαν στη Citadel (δηλ. στην 1η ώρα). Τους καταλαβαίνω απόλυτα! Εννοείται έφαγε uninstall.

2) Είμαι στο 2 τώρα και ήμουν έτοιμος να το θεωρήσω ως το καλύτερο παιχνίδι που έπαιξα ποτέ, αν δεν είχε αυτόν τον εντελώς βαρετό μηχανισμό του σκαναρίσματος πλανητών (αλλά απαραίτητος, αν ήθελες να κάνεις αναβαθμίσεις). Σχετικά αργά στο παιχνίδι (στις 37h από τις 44 που είμαι τώρα) ανακάλυψα στο ίντερνετ το No MiniGames mod που με 1 μόλις probe καθαρίζεις έναν πλανήτη, αλλά και περνάς αυτόματα όλα τα minigames που θέλουν τα διάφορα bypass (αν και αυτά δεν μ’ ενοχλούσαν). Μπορώ χωρίς υπερβολή να υπολογίσω ότι από εκείνες τις αρχικές 37h, σίγουρα οι 15 έφυγαν στο σκανάρισμα των πλανητών (μαζί και με το πηγαινέλα για αγορά probes, περίπου 6-8 λεπτά ο κάθε πλανήτης, ανάλογα με τον πλούτο των ορυκτών). Το νούμερο είναι τεράστιο αν αναλογιστώ ότι στο ίδιο χρονικό διάστημα (των 15h) είχα τερματίσει το Lost Planet 3! Στις ώρες που ακολούθησαν την εγκατάσταση του mod, προχώρησα πολύ το παιχνίδι, καμία σχέση με πριν που βαριαναστέναζα όταν έμπαινα σε ένα καινούργιο ηλιακό σύστημα.

3) Είμαι πολύ περίεργος να δω το τέλος του 3 που τόσο επικρίθηκε! Είναι δυνατό να είναι ΤΟΣΟ πια χάλια, όσο ήταν π.χ. το τέλος του Deus Ex: Human Revolution ή (ακόμα χειρότερα) και των δύο Kane & Lynch;

• This reply was modified 2 months, 3 weeks ago by Avatar Maximum Armor.
    StamatimenosStamatimenos
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Έχει κάμποσα φινάλε, και πολλά πράγματα στο 3 επηρεάζονται από τις επιλογές σου στο 2. Τα καταφέρνουν καλύτερα από την Telltale+

Γιώργος ΔεμπεγιώτηςΓιώργος Δεμπεγιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 4373
    Been thanked: 241 times

1) Το 1 το βρήκα εντελώς βαρετό. Βαρετή κίνηση στο χώρο, βαρετή και αργή μάχη, αργεί να γίνει “κάτι” τελοσπάντων. Κάπου είχα διαβάσει ότι η ΕΑ διαπίστωσε ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό gamers είχαν παρατήσει το παιχνίδι όταν έφτασαν στη Citadel (δηλ. στην 1η ώρα). Τους καταλαβαίνω απόλυτα! Εννοείται έφαγε uninstall.

Η αλήθεια είναι ότι το παιχνίδι αργεί να πάρει μπρος και υπάρχουν αρκετά προβλήματα (π.χ. οι αποστολές με το όχημα, τα εκνευριστικά ασανσέρ), αλλά το πρώτο Mass Effect έχει πολύ ενδιαφέρον σενάριο και είναι το πιο “RPG” απ’ όλα τα υπόλοιπα. Κατ’ εμέ, αξίζει να του δώσεις μια ευκαιρία, αν και τώρα που έπαιξες το δεύτερο (το οποίο είναι εντυπωσιακά βελτιωμένο στον τομέα της δράσης), έχει χαθεί μεγάλο μέρος του μυστηρίου που κυριαρχούσε στο πρώτο Mass Effect, με το Sovereign και τους Reapers.

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8615
    Been thanked: 687 times

Εννοείται έφαγε uninstall.

Εννοείται έχασες το καλύτερο μέρος της σειράς (1>2>3) 😛 . Ναι έχει πιο αργό gameplay από τα επόμενα αλλά α) είναι αυθεντική, επική space opera με ωραία ιστορία, β) έχει κάποιο βάθος στους rpg μηχανισμούς του. Μέχρι τη Cidatel είναι το “tutorial”, δεν έχεις δει τίποτα. Το 2 έχει κάποια δυνατά set pieces – combat scenarios και πιο προσεγμένες background ιστορίες των μελών της ομάδας σου (με αποτέλεσμα μια πιο “χαλαρή” κεντρική ιστορία), αλλά από level design/εξερεύνηση/rpg στοιχεία, άστα να πάνε.

Είναι δυνατό να είναι ΤΟΣΟ πια χάλια, όσο ήταν π.χ. το τέλος του Deus Ex: Human Revolution

Μια χαρά είχα βρει το ending του Human Revolution. Του 3 από την άλλη, ως φινάλε τριλογίας κουβαλάει ιδιαίτερη βαρύτητα και αν και το extended cut κλείνει τις περισσότερες τρύπες, η ανυπαρξία της επίδρασης πολλών σημαντικών επιλογών σου στη διαμόρφωσή του, παραμένει…

Wind and stone, I search my heart and find...

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2536
    Been thanked: 181 times

και εγώ το βρήκα μια χαρά του hr. του mass effect 3 από την άλλη μη σχολιάσω καλύτερα. πολύ κακό τέλος (άντε πες τέλη). βεβαία να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι το τέλος του 2 καταφέρανε να μην έχει καμιά σημασία στο 3 τελικά. θα το έλεγα ότι η επιρροή ήταν αρκετά επιφανειακή.

Look behind the mirror, i'm lost in the twilight hall

pc specs: regular potato (amd ryzen 2600 - rx 570 - 16gb ram)

• This reply was modified 2 months, 3 weeks ago by Avatar Mogrey665.
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 23

Δηλαδή σας άρεσε το τέλος του Deus Ex: Human Revolution;! Δε λέω, εκπληκτικό παιχνίδι, εξαιρετικό gameplay που ποτέ δε βαριόσουν αλλά πάντα ήθελες να δεις τί θα γίνει παρακάτω. Αυτό όμως δεν αναιρεί το ότι ό,τι και να έκανες στο παιχνίδι, στο τέλος είχες 3-4 επιλογές να μεταδόσεις ό,τι ήθελες στον κόσμο μέσω των ειδήσεων (δηλ. ανεξάρτητα απ’ το τί έκανες πιο πριν). Ακριβώς ίδιο είδος τερματισμού με το The Technomancer. Κι αυτό το είχα κατευχαριστηθεί (εκτός απ’ το respawn των εχθρών), αλλά και σ’ αυτό στο τέλος μπορούσες να τους πεις ό,τι ήθελες (ανεξάρτητα τί έγινε πιο πριν) σχετικά με το μυστικό των Technomancers και το τί απέγινε η Γη. (Προσωπικά πάντως, είχα παγώσει όταν ο Zachariah είδε απ’ το ηλεκτρονικό τηλεσκόπιο τί απέγινε η Γη).

Για μένα οι καλύτεροι τερματισμοί σε rpgs είναι αυτοί που, ανάλογα με τις επιλογές σου μέσα στο παιχνίδι, δείχνουν με μικρά cutscenes στο τέλος το αποτέλεσμα εκείνων των επιλογών (π.χ. Arcanum, Gothic 3, Fallout: New Vegas). Ακόμα θυμάμαι στην αρχή του Arcanum στο πρώτο χωριό είχα βοηθήσει σε κάτι έναν τοπικό γιατρό και στο τέλος είχε cutscene και γι’ αυτόν ότι με εκείνη τη βοήθειά μου έγινε διάσημος στον κόσμο του παιχνιδιού! Μακάρι έτσι να είναι ο τρόπος τερματισμού σε όλα τα rpgs. Ώστε να αισθάνεσαι ότι βοήθησες κάποιον άνθρωπο και ότι ωφελήθηκε και μακροπρόθεσμα απ’ τη βοήθειά σου (και όχι απλά έκανε μια σούπα για βραδινό με τα 5 κολοκυθάκια που του πήγες!). Αλλά εδώ (στα Deus Ex: Human Revolution και The Technomancer) μιλάμε για καμιά επίπτωση στο τί έκανες μέσα στο κυρίως παιχνίδι, αφού το τί μήνυμα θα μεταδοθεί (το τί θα αφήσεις να απορρέει απ’ την όλη ιστορία) το αποφασίζεις, εξολοκλήρου και μόνο, στο τέλος! (Έτσι ήταν και στο πρώτο Deus Ex).

Μακάρι αυτό που αναφέρω στην αρχή της 2ης παραγράφου να εφαρμοστεί και στο επόμενο Elder Scrolls!!!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 164 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close