Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Viewing 15 posts - 3,481 through 3,495 (of 6,159 total)
  • Author
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1073
    Been thanked: 13 times

Λατρεύω να πετσοκόβω ανυποψίαστα ναζίδια!

Να φορούσαν κ μάυρα tshirt… θα χάλαγε πες μου τώρα, κάπως, η αισθητική της εποχής.

Ηλίας ΙακωβόπουλοςΗλίας Ιακωβόπουλος
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 7126
    Been thanked: 89 times

Καλά άμα γυρίσει ο Σιθάρης έχει πολλά να μας σούρει.

tyrion395tyrion395
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1350
    Been thanked: 109 times

Λατρεύω να πετσοκόβω ανυποψίαστα ναζίδια!

Α blast from the past.. :'(

Στα του τοπικ. Eίσαι  σε commander, πας σε very hard retaliation, στο δεύτερο group εχθρών στην πέφτουν 3mutons 1shapeshifter 1 berserker 1 shield officer ή όπως αλλιώς λέγεται και μετά έρχονται στην παρέα μια cobra 1  advanced trooper και για επιδόρπιο ένα shapeshifter ακομη. Χάνεις την captain ranger (11μάχες 25 kills) με critical από το μάτι της βελόνας τελειώνεις με 7 rescues 4 troops unscathed 1injured 1 νεκρό. Evaluation GOOD ΡΕ ΦΙΛΕ rating COMMON LUCKERS.
    Xcom2… :agony:
    Κατά τ'άλλα, τελειώνω το συμπαθέστατο haunted (αν το βρείτε κάνα πεντάευρο ή σε κάνα bundle τσιμπήστε) και προσπαθώ  βάζοντας στο πάγο το χcom, που έτσι κι'αλλιώς δε θα βγει από τον σκληρό μέχρι το επόμενο, να βρω τη δύναμη να συνεχίσω και να τελειώσω το underrail. Aπογοήτευση αυτό.
    Επίσης μικρές αλλά έντονες δόσεις Victor Vran που θα είναι το μοναδικό εως τώρα  HACK AND SLASH :P  rpg που θα τελειώσω στην καριέρα μου ως gamer και μάλλον θα το κρατήσω installed για challenges και τα παρελκόμενα.
    Πριν λίγες μέρες έβαλα και το roundabout που είχα από bundle, αλλά δε την πάλεψα καθόλου. Ζαλάδες, πολλές ζαλάδες

J.LynxJ.Lynx
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2682
    Been thanked: 270 times

ωραίο ήταν το Haunted!!! πρόσφατα το τέλειωσα.

Εγώ αφού τέλειωσα το rise of the tomb raider που ήταν σχετικά μικρό ξεκίνησα το wild hunt…. Ότι και να πω είναι λίγο…. Και λόγο της εξερεύνησης θα παίζω πολύυυυ καιρό… Περισσότερο στο τόπικ του witcher σύντομα !!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1073

Εχω κλείσει 11 ώρες στο Thief 4 κ μόλις τελείωσα το Chapter 3.  Είναι καλό σε γενικές γραμμές, σίγουρα χάνει σε κάποιες λεπτομέρειες λόγω προσπάθειας ''εκσυγχρονισμού'' ώστε να είναι αρεστό, παρόλα αυτά είναι μια χαρά.

Επίσης παίζω Ballad of Gay Tony. Κλάσης ανώτερο από το βασικό κ το Lost and Damned (που έπρεπε όλο να οδηγείς chopper που δεν λέει να στίψει).

Είχα ξεκινήσει κ Betrayer αλλά κατάντησε βαρετό κ μετά από 4 -5 χάρτες περίπου το παράτησα.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2799
    Been thanked: 153 times

Just Cause 3 και Far Cry Primal.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2799
    Been thanked: 153 times

Τερματισα το Just Cause 3! Παιχνιδαρα! Τα κατεστρεψα ολα! Δεν εμεινε τιποτα ορθιο!

• Υφυπουργός Πολιτισμού

Με τι φωτισμό το έκανες;

Περνάω μια κρίση καψίματος με Warthunder, αλλά έρχεται ΣΚ και Pillars, οπότε θα ηρεμήσω

Chosen UndeadChosen Undead
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2420
    Been thanked: 207 times

Με πωρώσατε με τα κλικικλικι στο άλλο thread και κάηκα με το torchlight 1  :mosh:

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Τέλος το Shadow of Mordor. Το απόλαυσα απίστευτα πολύ και σίγουρα πολύ περισσότερο απ' το Arkham City που κινούνται στην ίδια λογική. Εδώ ένιωθα, πως τα διάφορα collectibles είχαν νόημα και εμπλούτιζαν το lore, όχι αγγαρείες με ερωτηματικά. Θα ασχοληθώ ίσως και με τα dlc, αν και δεν με πολυκαίνε.

Την κατάλληλη στιγμή το τέλειωσα, μιας και τώρα παρέα στο XCOM: Enemy Within θα κάνει το Darkest Dungeon.
    Έχω έτοιμο και το setting. Βράδυ, όλοι κοιμούνται, σπηλιά, γουίσκι, Darkest Dungeon (μερικούς μήνες πριν, θα έχωνα κάπου και το τσιγάρο, αλλά ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ  :drinks: )

0AGAN0AGAN
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1374

Την κατάλληλη στιγμή το τέλειωσα, μιας και τώρα παρέα στο XCOM: Enemy Within θα κάνει το Darkest Dungeon.
    Έχω έτοιμο και το setting. Βράδυ, όλοι κοιμούνται, σπηλιά, γουίσκι, Darkest Dungeon (μερικούς μήνες πριν, θα έχωνα κάπου και το τσιγάρο, αλλά ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ  :drinks: )

Tελείωσα κι εγώ το Xcom 2 και κατα 99% θα συνεχίσω κι εγώ με Darkest Dungeon, αλλα εχω παραλήψει όμως να ολοκληρώσω το Might & Magic X…
    Επίσης μπράβο για το τσιγάρο!
    Εγω εδω και καποια χρόνια εχω καταφέρει να το κρατήσω σε σχεδόν μηδενικά επίπεδα, καπνίζω μόνο όταν βγαίνω για μπυρίτσα/κρασάκι.  :drinks:

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Το M&M κι εγώ δεν το' χω ολοκληρώσει και ντροπή μας.
    Όσο για το τσιγάρο, ούτε που μου κάνει αίσθηση να καπνίσω όταν βγαίνω. Ευτυχώς. Όμως με το xcom μου έρχεται η επιθυμία για κάποιο λόγο να κάνω κανένα.

• Υφυπουργός Πολιτισμού

Είναι κάτι παιχνίδια που όντως το τραβάνε, όπως και τα γουίσκια. Την Κυριάκη που τέλειωσε το πακέτο δεν ξαναπήρα, να δω πόσο θα κρατήσω αυτή τη φορά. Άμα καπνίζουν κι όλοι οι άνθρωποι που συναναστρέφεσαι είναι δύσκολο.
    Λίγο λίογ ξαναπιασα το Hots απλά για να σφάζψ τα botakia στο VS AI

SavatarSavatar
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1207
    Been thanked: 120 times

Με έπιασε Mass Effect νοσταλγία και τα ξαναπαίζω από την αρχή (έφτασα σε 4 μέρες στα τέλη του 1ου)! Έχω χρόνια να τα πιάσω στα χέρια μου (από όταν είχε βγει το 3) και ομολογώ πως το χαίρομαι πάλι! Αλλά ρε σεις, μας κατέστρεψε το Witcher 3, επειδή το έχω φρέσκο στο μυαλό μου οι διάλογοι των ME φαντάζουν σκετσάκια γραμμένα από γυμνασιόπαιδα…χαχα! Παρόλο αυτά κατάφεραν και με βύθισαν πάλι στον κόσμο τους, μακάρι στο 4ο μέρος (νέα ιστορία, το ξέρω, απλά το λέω 4ο για να καταλαβαινόμαστε) να αποφασίσουν να δουλέψουν σοβαρά πάνω στα κείμενα, μας έχει λείψει ένα καλό sci-fi έπος! Στο παράλληλο εννοείτε πως σκαλίζω την RPG-αρα μας και επίσης πειραματίζομαι για νέα android-παίχνιδα (σαν να παίζεις είναι και αυτό  :P)

PainPain
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3147
    Been thanked: 77 times

Ξαναμπαίνω στα μονοπάτια του WarThunder. Μικρό break από το Grim Dawn καθώς το τελευταίο boss στο Ultimate ήδη πλησίασε 3 φορές στο να μου στοιχίσει τον χαρακτήρα (he bravely ran away…) και φοβάμαι πως αν αρχίσω τώρα το grinding για ακόμα καλύτερο gear, θα βαρεθώ το έπος και είναι κρίμα.

Είπα να ξαναδω λίγο τα Ρωσσικά αεροσκάφη. Στο Tier I (εδώ γελάμε) είναι απίστευτα OP αλλά έχω την εντύπωση πως από τα μέσα του Tier 2 και μετά τίποτα δεν συγκρίνεται με τα αγαπημένα μου ναζίδια. Όλα θέμα playstyle και γούστου βέβαια, αλλά ακόμα και εμφανησιακά, πως να το κάνουμε, οι Ναζί ήξεραν να βάφουν. (με εξαίρεση κάτι λεοπαρ αηδίες :D)

Viewing 15 posts - 3,481 through 3,495 (of 6,159 total)

This topic is temporarily locked.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close