Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Viewing 15 posts - 4,726 through 4,740 (of 6,159 total)
  • Author
    0AGAN0AGAN
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1376
    Been thanked: 25 times

Καλά, για τη cdpr μιλάμε. Που κανεις την αποστολή με τον ενδεδειγμένο τρόπο και σου bugαρει το παιχνιδι. Καταλαβαινω καλα τι λες.

Σορυ Αρη!!!

I was compelled to do it!!!
    To 10-eklekta-gallika-turia-gia-na-mi-sas-pianoun-adiabastous.jpgκουμπάρε!
                                            :PP :PP :PP

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7040
    Been thanked: 181 times

Μπα σε καλό σου και ειμαι στη δουλειά.  :rofl2: :rofl2: :rofl2:

ultimusultimus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 733
    Been thanked: 81 times

Εγώ το μόνο πρόβλημα που έχω είναι πως όταν κάνω exit game, κρεμάει σε black screen το pc.
    Μερικοί το έλυσαν τρέχοντας το παιχνίδι σε win 7 compatibility mode, αλλά σε αυτό το mode δε δουλεύει ποντίκι/πληκτρολόγιο,
    οπότε για να το κλείσω ανοίγω task manager.

Hidden Content
    You must be logged in to see hidden content.
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 255
    Been thanked: 0 times

Ναι και εμένα το έκανε αυτό. Επίσης το alt-tabbing το κόλλαγε άσχημα, εκτός αν έτρεχε σε windowed mode. Την εικόνα δεν μπορώ να τη δω. Θέλω λέει άλλα 32 posts ακόμα. Αχ, αυτές οι διακρίσεις…

ultimusultimus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Ναι και εμένα το έκανε αυτό. Επίσης το alt-tabbing το κόλλαγε άσχημα, εκτός αν έτρεχε σε windowed mode. Την εικόνα δεν μπορώ να τη δω. Θέλω λέει άλλα 32 posts ακόμα. Αχ, αυτές οι διακρίσεις…

Λογικά τώρα το βλέπεις! Είπα να το βάλω σε hidden content μιας και μου φάνηκε λίγο περίεργο. (Βασικά αν θεωρείται χμ 'χυδαίο' το σβήνω!).

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

ούλτιμους, το εχουμε ξαναποσταρει αλλά μπορει να μην το ειχες δει. αφου εισαι κοντα στην αρχη, σκεψου το:

http://www.nexusmods.com/witcher/mods/669/?

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 255
    Been thanked: 0 times

Βασικά αν θεωρείται χμ 'χυδαίο' το σβήνω!

Για Witcher μιλάμε, όχι για τη Μάγια τη μέλισσα.  ;)

ultimusultimus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

ούλτιμους, το εχουμε ξαναποσταρει αλλά μπορει να μην το ειχες δει. αφου εισαι κοντα στην αρχη, σκεψου το:

http://www.nexusmods.com/witcher/mods/669/?

Ναι το είδα να το προτείνει πολύς κόσμος στο steam community.
    Για εμένα που δεν έχω παίξει καθόλου, είναι κοντά στο vanilla experience; Π.χ. σε άλλο παιχνίδια overhaul mods αλλάζουν πολύ το αρχικό.
    (Νομίζω πως δεν κάνει δραματικές αλλαγές, απλά ρωτάω just in case).
    Αν είναι το κουμπώνω!

Επίσης πήρα ένα λέβελ.. δεν είχα ιδέα που να βάλω τα skills.. Έβαλα κάποια που μου άρεσαν. Υπάρχει πιθανότητα να σακατέψω τον Γεράλδο με λάθος επιλογές; (Στο normal παίζω).

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

δε νομιζω οτι αλλαζει τοσο πολυ την vanilla εμπειρια, απ οτι θυμαμαι. εξαλλου περισοτερο κοσμητικες και “εξωτερικες” ειναι οι αλλαγες που φερνει.
    ω, τι ειπεεεεεεεεεεεεεε!!! δε σακατευεται, φιλος, ο γκεραλτ οπου και να βαλεις το σκιλ. (οχι, αντιστεκομαι. δε θα γραψω : ΘΑ ΣΕΒΕΣ… ουπς… σορυ).
    απ οτι θυμαμαι, απλα θ αλλαξει λιγο ο τροπος που θα τσακισεις τους εχθρους σου.. βεβαια παει καιρος κιολας. πειτε κι εσεις, μην τον καταστρεψω τον αθρωπο…

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7040
    Been thanked: 181 times

Βαλε ότι σε ευχαριστεί. Και στο hard να' παιζες παλι ευκολο θα ταν. Μην αγχώνεσαι λοιπόν, οπου σου αρέσει χωνε.  ;)

ultimusultimus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Ευχαριστώ παίδες!  :thumbsup:
    Θα σας κρατώ ενήμερους :D

maladroidmaladroid
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 498
    Been thanked: 36 times

Μην αγχώνεσαι λοιπόν, οπου σου αρέσει χωνε.  ;)

#diplhs

Chosen UndeadChosen Undead
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2424
    Been thanked: 209 times

Υπάρχει πιθανότητα να σακατέψω τον Γεράλδο με λάθος επιλογές; (Στο normal παίζω).

Igni Sign είναι must για μένα να το φουλάρεις από τα spells. Θα κάνει τη ζωή σου πολύ πιο εύκολη ;)
    Στις μάχες να παίζεις με behind the shouldier camera always. Μην σε ξεγελάει πως όλα είναι automated ή με ζάρια. :starwars:
    Ειδικά σε boss fights να έχεις πιει πρώτα φίλτρα και να έχεις βάλει λάδια στα σπαθιά. Μελέτα καλά τι κάνει το καθένα και να αλλάζεις στυλ μάχης και σπαθί ανάλογα τον εχθρό.
    Αυτές τις συμβουλές έχω να σου δώσω και δεν θα έχεις το παραμικρό πρόβλημα. Στα λέω γιατί ναι γίνεται να τον σακατέψεις αν βάζεις ότι να'ναι. Το παιχνίδι έχει βάθος και στρατηγική στη μάχη 😎

Ξεκίνησα χθες Final Fantasy XIII-2 btw. Ενώ φαίνονταν τελείως WTF κατάσταση στην αρχή χωρίς νόημα όσο προχωράει το παιχνίδι τόσο περισσότερο ενδιαφέρον και μυστήριο γίνεται και ήδη μου αρέσει περισσότερο από το ΧΙΙΙ έχοντας πόλεις, npcs να μιλήσεις και role playing να κάνεις απαντώντας με 4 διαφορετικές επιλογές σε διάφορα που σε ρωτάνε. Η μάχη είναι familiar εξ αρχής από το ΧΙΙΙ και αυτό είναι επίσης καλό που ξέρεις πως να παίξεις σωστά με τα paradigms πλέον. Για να δούμε παρακάτω…καλό φαίνεται.

Συνεχίζω απλά με χαλαρούς ρυθμούς Evil Within γιατί είναι αγχωτικό το άτιμο :PP
    Πότε πότε προχωράω και το Carmageddon Max Damage, το οποίο είναι πολύ διασκεδαστικό :drinks:

ultimusultimus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Ωπ, μάλιστα. Ναι για 2 runes/signs πώς τα λέει διάβαζα είναι must.
    Θενκ γιου!

rikimarurikimaru
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 907
    Been thanked: 31 times

Έχω ξεκινήσει μερικές μέρες τώρα το titan quest, έχω γράψει ένα 8ωρο και παρά το ότι το συνεχίζω ευχάριστα δεν μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί κιόλας. Είχα hypeαριστεί αρκετά με την κουβέντα που γινόταν εδώ όταν βγήκε το anniversary αλλά το γεγονός ότι δεν έχω αναμνήσεις από αυτό στην εποχή του αυτομάτως το μετατρέπει σε ένα απλά καλό παιχνίδι.

Επίσης με αφορμή το σούσουρο του Numenera αποφάσισα το επόμενο που θα βάλω να είναι (επιτέλου) το torment. Εγκατέστησα την έκδοση του gog και έβαλα να το δοκιμάσω λίγο, το οπτικό κομμάτι είναι λίγο απάλευτο, αν θυμάμαι καλά όμως υπάρχει κάποιο mod που το διορθώνει αρκετά;

Viewing 15 posts - 4,726 through 4,740 (of 6,159 total)

This topic is temporarily locked.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close