Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 6,159 total)
  • Author
    Captain KalCaptain Kal
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 936
    Been thanked: 191 times

Μετά από 1652 false starts :rofl: :rofl: , ξεκίνησα το Jagged Alliance 2 (το παλιό), με το 1,13 patch. Κατέκτησα την δεύτερη μου πόλη!!!! :cheers:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 187
    Been thanked: 0 times
    Tsok wrote:
    Ξεκίνησα και το Μετρο 2033

Δεν έχεις παίξει το Metro 2033 και σε έβαλαν intern? :nope:

Εγώ τώρα τελευταία ξεκίνησα Witcher 2, και τελειώνω το Deponia, οπότε έκανα και το preorder του Goodbye Deponia για να πάρω και το Chaos on Deponia, και το steam μου έδωσε και ένα παραπάνω copy(!), αλλά σε όλα αυτά μπήκε σφήνα το Knock-Knock που το περίμενα πολύ και έχει και μια μικρή εκπτωσούλα. Παράλληλα με όλα αυτά παίζω Dota 2 συνεχώς.

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Ποτέ δεν είναι αργά :) Υπάρχουν πιο ΑΑΑ τίτλοι που δεν έχω αγγίξει.
    Το deponia είναι καταπληκτικό. To Chaos on Deponia καλό και αυτό αλλά θεωρώ το πρώτο μέρος πολύ καλύτερο.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 187

Καλά εννοείται ότι ποτέ δεν είναι αργά! ΓΙια πλάκα το είπα. Και εγώ τώρα παίζω το Witcher 2! :thumbsup:

Ωραία τα Deponia, αλλά έχω καιρό να παίξω adventure και χρειάζομαι αρκετά το walkthrough. :smash:
    Και μάλλον το Chaos on Deponia θα γίνει giveaway αν δεν αλλάξει κάτι. ;)

PS πάλι το thread δε δείχνει το τελευταίο ποστ.

vtheofilisvtheofilis
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3704
    Been thanked: 56 times

Όσο είμαι εντός στρατοπέδου, και εκτός υπηρεσίας, ασχολούμαι με το The Legend Of Zelda: Link’s Awakening DX στο Game Boy Color. Στο σπίτι Stainless Steel 6.4.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2977

Ρε παιδιά, μόνο εγώ έχω πρόβλημα και έχω κολλήσει στο σχόλιο του Dusk? Μου λέει ότι έχει κι άλλα σχόλια, αλλά όταν το ανοίγω μόνο του Dusk βρίσκω.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2977

Νταξ, τώρα καταλαβαίνω τι εννοούσε ο Adhan. Ούτε edit μπορώ να κάνω. Μάλλον κάνει κανα maintenance ο server? Μόνο στο reply topic εμφανίζονται όλα τα σχόλια…

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3450
    Been thanked: 219 times

Είμαι μάλλον στην τελευταία πίστα του Bastion (αυτή που σου λέει “there is no turning back” ή κάτι τέτοιο), με πείσατε τελικά να μην το παρατήσω πρόωρα. Συνεχίζει να μη με ενθουσιάζει, τουλάχιστον βρήκα ένα συνδυασμό όπλων που δε χρειάζεται να πατάς σαν τρελός το κουμπί οπότε η εμπειρία είναι πιο ξεκούραστη (scrap gun, mortar).

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

alucard, και σ εμενα κανει ακριβως το ιδιο…. ευτυχως τα διαβαζω τα σχολια με τον τροπο που ο κλασικός αντβεντσουράς ανταν, ανακαλυψε… 😆
    κατι γινεται στο συγκεκριμενο θρεντ, οταν πρεπει να “γυρισει σελιδα” στα σχολια.. ευτυχως συμβαινει μονο σ αυτο, αλλα ειναι λιγακι κουφό οπως και να το κανεις

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1388

Κι εμένα ξανακόλλησε στο σχόλιο του Dusk…

EDIT: Τώρα που απάντησα διορθώθηκε…

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Dusk wrote:
    Ωραία τα Deponia, αλλά έχω καιρό να παίξω adventure και χρειάζομαι αρκετά το walkthrough. :smash:
    Και μάλλον το Chaos on Deponia θα γίνει giveaway αν δεν αλλάξει κάτι. ;)

Δηλώνω συμμετοχή από τώρα :rofl: :thumbsup:

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7040
    Been thanked: 181 times
    Tsok wrote:
    Adhan wrote:

Και τι βλέπω κάτω-κάτω με ψιλά γράμματα…. powered by Bethesda, aha that explains a lot… :P

Λίγα τα λόγια για την Bethesda ε!!! 👿 👿

Την BUGthesda εννοείς? :spiteful:

On-topic. Παίζω φανατικά τις τελευταίες μέρες Football Manager. Έχω την BvB Dortmund και εκεί που έχω πατήσει 4-1 την Bayern, έρχεται η πουτ@ν@ η Freiburg και μου πετάει 2 τεμάχια για πλάκα. Ε, άντε γαμήσου. Ragequit για να μη σπάσω το laptop (πρώτα το έσωσα όμως, μην κάνουμε και τσατσιές).

Το Darksiders, το έχω ψιλοαφήσει και δεν ξέρω αν θα το συνεχίσω κιόλας. Είμαι προς το τέλος, αλλά έχω φτάσει σ’ ένα puzzle το οποίο και βαριέμαι οικτρά να λύσω.

Steel_HavocSteel_Havoc
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3878
    Been thanked: 138 times

JonIrenicus13 για το Darksiders:
    To σημείο οπου πρέπει να μαζέψεις τα κομμάτια για να φτιάξεις το σπαθί εννοείς; το ποιο βαρετό σε όλο το παιχνίδι :sick:

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

δεν ξερεις ποσο σε νιωθω αιρενικους.
    το χειροτερο ειναι οτι συμβαινει ΕΠΙΤΗΔΕΣ, ειμαι 100% σιγουρος πια. συνεβαινε και στα παλιοτερα fm, αλλα εδω κατανταει γελοιο.

εχω παιξει καμια 50αρια σεζον και συμβαινει ΠΑΝΤΑ. και καλα για να σου δειξει οτι στο ποδοσφαιρο ο τελευταιος μπορει να κερδισει τον πρωτο. η πλακα ειναι οτι το καταλαβαινω πια. φαινεται απ τα πρωτα λεπτα. οχι, δεν μπορει ο παιχταρας των 20 μυριων, με 10 γκολ και 10 ασιστ σε 15 ματς να χανει 3 γκολ σε κενο τερμα και 2 πεναλτυ ξερω γω κι οι αλλοι σε μια επιθεση να βαζουν γκολ απ το πουθενα.
    κι ειναι ευκολο ν αποδειξεις οτι γινεται εσκεμμενα. μη σωσεις και παιξε το ιδιο ματς 5 φορες. θα ερθει μια δυο φορες ισοπαλια και θα χασεις τις 3. οχι, δε θα νικησεις τον ουραγο, επειδη ετσι θελει η si, τοσο απλό. ειναι το μονο σημειο που μ εχει αναγκασει να σκεφτω οχι ρεηκουι, αλλα ρειτζανινστωλ στο κατα τ αλλα φοβερο fm13.

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    JonIrenicus13 wrote:
    On-topic. Παίζω φανατικά τις τελευταίες μέρες Football Manager. Έχω την BvB Dortmund και εκεί που έχω πατήσει 4-1 την Bayern, έρχεται η πουτ@ν@ η Freiburg και μου πετάει 2 τεμάχια για πλάκα. Ε, άντε γαμήσου. Ragequit για να μη σπάσω το laptop (πρώτα το έσωσα όμως, μην κάνουμε και τσατσιές).

Εγώ περιμένω να έρθει η ώρα για το FM 14. Σκέφτομαι να μην το κατεβάσω 2 βδομάδες πριν την επίσημη κυκλοφορία του όπως δικαιούμαι λόγω preorder και να περιμένω κανά δυο πάτσις πρώτα.
    Φέτος θα το λιώσω σε απελπιστικό βαθμό. ;)

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 6,159 total)

This topic is temporarily locked.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close