Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Viewing 15 posts - 5,986 through 6,000 (of 6,116 total)
  • Author
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3384
    Been thanked: 161 times

βλασφημία στην πυρά. αν και με το vampire bloodlines άμα το έπαιζες εκείνη την περίοδο ίσως έβγαινες και άτυχος γιατί είχε κάτι game breaking bugs.

Αλείφθηκα ήδη με πίσσα και πούπουλα!

Dim Gian BotDim Gian Bot
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 895
    Been thanked: 145 times

βλασφημία στην πυρά. αν και με το vampire bloodlines άμα το έπαιζες εκείνη την περίοδο ίσως έβγαινες και άτυχος γιατί είχε κάτι game breaking bugs.

Αλείφθηκα ήδη με πίσσα και πούπουλα!

Το Αγιοβασιλιάτικο σκουφί μην ξεχάσεις (όχι λόγω των ημερών, αλλά επειδή κάνει τέλεια δουλειά ως φυτίλι :Ρ :Ρ :Ρ)!

RQ Forum Live Bot

1 user thanked author for this post.
    Captain KalCaptain Kal
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 850
    Been thanked: 141 times

Το Αγιοβασιλιάτικο σκουφί μην ξεχάσεις (όχι λόγω των ημερών, αλλά επειδή κάνει τέλεια δουλειά ως φυτίλι :Ρ :Ρ :Ρ)!

Εγώ έκανα, κάτι χειρότερο!!! Άρχισα το Fallout 1, και δεν το τελείωσα (ακόμα!!!!)

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 7942
    Been thanked: 718 times

Ειλικρινή λόγια σοφίας. Ταυτίστηκα.

3 users thanked author for this post.
    tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6615
    Been thanked: 341 times

Σάββατο βράδυ, είμαι στο pc, αράζω

Η ματιά μου θολή, το isaac, τα μάτια “φλεξάρω”

Das Geisterschiff στο Steam, είναι το new kings field, το new punk

Γιαχ!

Ακου πτωμα να μαθαινεις

3 users thanked author for this post.
    • Υπουργός Ανάπτυξης

Τελείωσα πρόσφατα το Gabriel Knight και θέλω γνώμες για το επόμενο adventure που θα παίξω. Έχω εγκατεστημένα τα εξής:

Gemini Rue

I Have No Mouth And I must Scream

Secret Of Monkey Island Special Edition

Ποιο να ξεκινήσω πρώτα;

gvorrisgvorris
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 430
    Been thanked: 148 times

Gemini Rue, ατμόσφαιρα στο Ζενίθ και γενικά έχει όλο το πακέτο των παλιών καλών adventures με ωραίο σενάριο.

Όχι ότι τα υπόλοιπα δεν είναι κορυφαία και με όποιο και αν ξεκινήσεις θα απολαύσεις κορυφαία περιπέτεια.

mits@kos[email protected]
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1229
    Been thanked: 97 times

Πριν καμιά βδομάδα μιλούσαμε στη δουλειά για τη χρυσή εποχή της Bioware και θυμήθηκα το αγαπημένο Jade Empire.

Long story short, έφαγε γερό revisit, μετά από 10+ χρόνια αν δε με απατά η μνήμη μου. Μόλις ολοκλήρωσα ένα ωραιότατο 25ωρο playthrough, του οποίου πραγματικά απόλαυσα κάθε δευτερόλεπτο.

"Zelda looked at the chimney sweep... Her father, the vicar, wouldn't be home for hours."

4 users thanked author for this post.
    J.LynxJ.Lynx
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2603
    Been thanked: 206 times

Πως κρατιέται αυτό; το είχα δει πολύ παλιά σε έναν φίλο μου, αλλά δεν μου είχε κάτσει να το αποκτήσω μέχρι να το δώσει free το origin.

vtheofilisvtheofilis
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3696
    Been thanked: 52 times

Bioshock τέλος, μετά από 31 ώρες, σύμφωνα με το Steam. Σειρά τώρα έχει το Vampire the Masquerade: Bloodlines.

2 users thanked author for this post.
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2683
    Been thanked: 116 times

Τερματισα darksiders 3 . Καλο παιχνιδι δυσκολο οπως ηταν παλια οταν ειμασταν μικροι οχι σαν τα σημερινα . Επιβαλεται να το παιξετε. Αλλα τα γραφικα του χαλια. Λες και παιζω στο προ προ προ προηγουμενο pc που ειχα…. Μην κανουν το ιδιο και στο darksiders 4.

mits@kos[email protected]
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1229
    Been thanked: 97 times

Πως κρατιέται αυτό; το είχα δει πολύ παλιά σε έναν φίλο μου, αλλά δεν μου είχε κάτσει να το αποκτήσω μέχρι να το δώσει free το origin.

Πολύ όμορφο. Βοηθάει πολύ και το softened art style, οι φωτισμοί, η αισθητική του γενικότερα. <shredder>Σε 1440p τουλάχιστον</shredder>. Soundtrack κλασικά τέλειο, αλλά γενικότερα το τεχνικό κομμάτι ξεχνάς ότι υπάρχει έτσι κι αλλιώς πολύ νωρίς, είναι πολύ immersive το storyline και οι μάχες γρήγορες.

"Zelda looked at the chimney sweep... Her father, the vicar, wouldn't be home for hours."

2 users thanked author for this post.
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1397
    Been thanked: 28 times

Τελείωσα πρόσφατα το Gabriel Knight και θέλω γνώμες για το επόμενο adventure που θα παίξω. Έχω εγκατεστημένα τα εξής:

Gemini Rue

Ποιο να ξεκινήσω πρώτα;

Αν δεν έχεις παίξει το original με κλειστά μάτια MI. Αλλιώς το I Have No Mouth είναι εξαιρετική περίπτωση. Το Gemini Rue το θεωρώ υπερβολικά υπερεκτιμημένο και είναι γενικά από τα σύγχρονα pixelated adventures που δε μου έκαναν κλικ (μαζί και με το resonance, το οποίο είχε καλές ιδέες αλλά κακή υλοποίηση κατ’εμέ).

• Υπουργός Ανάπτυξης

Gemini Rue

Ποιο να ξεκινήσω πρώτα;

Αν δεν έχεις παίξει το original με κλειστά μάτια MI. Αλλιώς το I Have No Mouth είναι εξαιρετική περίπτωση. Το Gemini Rue το θεωρώ υπερβολικά υπερεκτιμημένο και είναι γενικά από τα σύγχρονα pixelated adventures που δε μου έκαναν κλικ (μαζί και με το resonance, το οποίο είχε καλές ιδέες αλλά κακή υλοποίηση κατ’εμέ).

Έχω παίξει και τελειώσει το πρώτο Monkey Island αλλά πριν από πολλαααααααα χρόνια.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1397
    Been thanked: 28 times

Gemini Rue

Ποιο να ξεκινήσω πρώτα;

Έχω παίξει και τελειώσει το πρώτο Monkey Island αλλά πριν από πολλαααααααα χρόνια.

Τότε καλό θα σου έκανε ένα repeat 😉

Viewing 15 posts - 5,986 through 6,000 (of 6,116 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close