Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Viewing 15 posts - 886 through 900 (of 6,159 total)
  • Author
    JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Εντάξει, το Faster Than Light, έχει κάνει κατάληψη στο laptop. Πρέπει να έχω παίξει γύρω στις 25 ώρες και συνεχίζω. Άνετα απ’ τα καλύτερα indie που έχω ασχοληθεί. Αν δεν ξεκλειδώσω όλα τα διαστημόπλοια δεν ησυχάζω. Το Mantis Cruiser σπέρνει τον όλεθρο.

Στο desktop συνεχίζω πλέον με Brutal Legend. Γαμάτο, γαμάτο, αλλά αυτές τις stage battles τι τις ήθελαν. Αυτές τις βάζω στο easy για να ξεμπερδεύω. Ευτυχώς που κατά τη διάρκειά τους παίζει ωραία κομμάτια.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1388
    Been thanked: 0 times

Ας γράψω κι εγώ που έχω καιρό… Αυτή την περίοδο κυρίως λόγω επερχόμενης εξεταστικής είπα να μην ξεκινήσω κάτι βαρύ σεναριακά, οπότε απ’ τη μια ξεκίνησα το marvel heroes και απ’ την άλλη σκοτώνω ζόμπια στο necrovision lost company, ενώ κυνηγάω και κάτι achievs στο rochard…

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Λεπόν, λεπόν. Το Brutal Legend όπου να’ναι τερματίζει. Με ποιο από τα δύο να συνεχίσω?

L.A.NOIRE vs MAX PAYNE 3

Τείνω προς το MP

Απέθαντος ΓελαδάρηςΑπέθαντος Γελαδάρης
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1348
    JonIrenicus13 wrote:
    Λεπόν, λεπόν. Το Brutal Legend όπου να’ναι τερματίζει. Με ποιο από τα δύο να συνεχίσω?

L.A.NOIRE vs MAX PAYNE 3

Τείνω προς το MP

Fire up τον γερο Max πρωτα γιατι ειναι μικρο το story.

Και μετα μπαινεις Multi και παιζουμε εγω, εσυ, Borrachos και οποιος αλλος γουσταρει, σπερνοντας πανικο και μογγολιαση στους noobs.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2401

τερματισα το machinarium ‘μονοκοπανια’ (ενταξει δεν ειναι και κανενα επος!)
    ειχα παιξει περιπου μεχρι την μεση την πρωτη φορα και μου αρεσε πολυ, αλλα δεν μου εμεινε χρονος απο τις 280 ωρες dotaς…. :trollface: οποτε μια ωραια κυριακη (αυτη που μας περασε), εκατσα και το ελιωσα κανονικα και με το νομο μεχρι δακρυων!! (κολλησα στο κολοπουλι πανω στο συρμα, ισως ο πιο εξυπνος γριφος μεσα στο παιχνιδι!)
    το γεγονος απο μονο του δεν λεει και τιποτα…. αλλα μηπως τελικα κρυβω εναν μικρο adventurα μεσα μου?!?!? 😆
    χτες το βραδυ εποιασα το The Secret of Monkey Island SPECIAL EDITION (ειχα παιξει την εκδοση για PC με EGA, 16 χρωματακια… μπλιμπλικι για ηχο κλπ) και μου φανηκε ΤΟΣΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ (κολλησα με το F10, να εναλλασω διαρκως μεταξυ εκδοσεων!) που παρα την κουραση που κουβαλουσα, ειμαι ετοιμος να σαλπαρω για το monkey island (μονοκοπανια αλλα δεν πολυμετραει γιατι το εχω ξαναπαιξει…)

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5695
    Been thanked: 70 times

Αφού τέλειωσα με τον Λάρρυ, νομίζω πως και με το skyrim έχω αρχίσει να τελειώνω και πάω μάλλον για Memoria ή το Lucius και παίζω και λίγο counter :P

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13515
    Been thanked: 627 times

Ναι. Επιτέλους. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΔΕ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ ΠΙΑ!!!!! **Αφροίαποτοστόμα**

GoyVadh.jpg

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8334
    Been thanked: 1299 times

:salute: :salute: :salute: :salute: :salute:

salute1.jpg

clinton_salute.jpg

Οι ψυχαναγκασμένοι ανά τον κόσμο σε χαιρετίζουμε.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3057
    Been thanked: 1 time

Σε έβλεπα στο steam να καίγεσαι με τον Σάκη και έλεγα “θα περάσω από κει να του σκάσω μια σφαλιάρα να συνέλθει γιατί θα την πάθει όπως ο κορεάτης που επαιξε 72 ώρες σερί και ψόφησε”.

GrmadnessGrmadness
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4820
    Been thanked: 20 times

Θα έπρεπε να λέγεται The Binding of Voreios.

In other news, έκανα το εγκληματικό λάθος να εγκαταστήσω το Torchlight II… 12 ώρες σερί έκλεισα.

42, the answer to everything

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2401

πες μας τουλαχιστον οτι εφτασες σε καποιο φιναλε!
    δεν νοειται hardcore gamer που να μην ‘ξεφτιλιζει’ τα games των free weekend! :trollface:

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5695
    Been thanked: 70 times
    Grmadness wrote:
    In other news, έκανα το εγκληματικό λάθος να εγκαταστήσω το Torchlight II… 12 ώρες σερί έκλεισα.

Και με έκανες και εμένα να το ξανάπεράσω :S :S

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13515
    Been thanked: 627 times

Ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη. Παίρνω εξιτήριο από το Δαφνί σε λίγες μέρες. Τους έπεισα πώς τελικά οι 240+ ώρες ήταν τρομερό value for money για τα 2€ που είχα δώσει (το DLC μου το είχε κάνει δώρο ο Admiral για να μην του τη σπάω στα podcasts).

Τώρα μένει να μου βγάλει σε μία βδομάδα καινούργιο DLC (όπως είχε γίνει την προηγούμενη φορά που το είχα φτάσει 100%). Εκεί παθαίνω εγκεφαλικό.

Και για να είμαι on topic. Μόλις τελειώσει η συγγραφή της διπλωματικής, θα ξαναμπεί το Borderlands 2 το οποίο είναι ΥΠΕΡΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Ο Borracho θα συντονίσει το coop RQ Let’s Play!!!!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 753

Μαλών τερματίζω το mark of the ninja οπού νάνε,τελικά το παιχνίδι είναι καλύτερο από όσο νόμιζα,έπρεπε να πάρω και το dlc στην έκπτωσης.
    Συνεχίζω να παίζω dota 2 και ξεκίνησα το super hexagon είναι υπερβολικά δύσκολο και χάνεις με το παραμικρό άλλα έχει ωραία μουσικουλα.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

:mosh: BRUTAL LEGEND :mosh:

ενα θα πω

DECAPITATIOOOOOOOOOOOONNNN

Viewing 15 posts - 886 through 900 (of 6,159 total)

This topic is temporarily locked.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close