Τι ποτό να πάρω στη κοπέλα μου;

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    TomG

Discuss.

Maverick StrangeMaverick Strange
    Member

Ναι! ΝΑΙ!!!! Το cult-θρεντ μορφή επιστρέφει ακάθεκτο!!!

Eidolon

Ένα από αυτά τα δεκάδες γκέι κοκτειλ που σερβίρουν τα καλοκαίρια στα νυχτομάγαζα της Μυκόνου. Προσωπικά, θα της έπαιρνα Mojito γιατί είναι γλυκό και δεν καταλαβαίνεις το αλκόολ.

Άμα πάλι θες να την σωριάσεις κάτω και να την πάς στο κοντινότερο ξεν..νοσοκομείο, Long Island Ice Tea.

nitro912grnitro912gr
    Member

δακρύζω από συγκίνηση :P

Admiral
    Admin

Αισθάνομαι πως υπάρχει lore πίσω από το συγκεκριμένο thread, το οποίο όμως αγνοώ :( Υπάρχει κάποια ευγενική ψυχή να μου ρίξει ένα σύντομο briefing;

nitro912grnitro912gr
    Member

Το είχε ρωτήσει κάποιος στο παλιό φόρουμ που συχνάζαμε, σοβαρά όμως :silly:

rasko
    TsokTsok
    Little Smurf
    TomG

Ορίτζιναλ ερώτηση:

“Είναι λίγο κουφή αυτή ερώτηση και πολοί θα ειρωνευτούν αλλα δεν πειράζει εγω θα τη κάνω.Απόψε θα βγώ με τη κοπέλα μου και θέλω να της παραγκείλω εγω το ποτό,μπορείτε να μου πείτε εσάς τι σας αρέσει(για τις γυναίκες απευθύνομαι) και τι πίνετε συνήθως?Δεν της αρέσουν τα βαριά ποτά οπότε θα έλεγα κάτι ελαφρύ π.χ τζιν-σπράιτ,ξέρω οτι το πίνει,αλλά να μην είναι και εξωτικο με τίποτα περίεργα ποτήρια.”

TsokTsok
    Little Smurf
    raskolnikov1866 wrote:
    μας δουλευεις ε?”

😆 😆 😆

Brother Bruce

ε ναι, δε λεει ετσι ξερο το θρεντ. ειναι σαν τα ρηβαιβαλ των παλιων γκρουπ που δεν υπαρχει ουτε ενα αυθεντικο μελος. αν δεν υπαρχει η γνησια αγωνια του παληκαριου να εντυπωσιασει το μωρο, δεν ειναι το ιδιο. βεβαια μετα το θρεντ τραφηκε μονο του, πηρε διαστασεις κι εγινε μπιγκερ δαν λαιφ, οπως καθε καλος μυθος.
    νομιζω πρεπει ν απαντατε, αφου πρωτα μελετησετε το λινκ του ρασκο (οσοι δεν γνωριζουν το κονσεπτ)

Maverick StrangeMaverick Strange
    Member

Πρέπει να το διαβάσεις όλο το θρεντ για να αντιληφθείς πόσο αστείο είναι. Άντε να ‘ρθει τώρα κι ο Ασόβαρος με την κοκκινομάλλα του και τους πασχαλινούς του (Christmas FTW!)

f2bnpf2bnp
    Member

Από τα καλύτερα threads ίσως.
    Τώρα και στο Ragequit. :P

c3rberoz

Ελατε ρε παιδια οχι παλι 😆 Ειχα κατσει και το ειχα διαβασει ολο :P Θελουμε οχι αναβιωση αλλα προοδο…..Νεα threads που να ξεπερασουν (αν γινεται) τα παλια because
    THIS…IS… RAGEQUIT!!!!!!!!!!!

kesnar

Με ποιον θα πλακωθω εδω περα για την γαματη νοσοκομα?
    Περιμενω εθελοντες…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

We are LIVE! Click to view!
Currently offline :(
Close
Close