Το μεγαλύτερο “ένοχο μυστικό” σας στο gaming;

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 101 total)
  • Author
    Admiral
    Admin

Υπάρχει κάτι που κάνατε ή δεν κάνατε στην καριέρα σας στο gaming για το οποίο ντρέπεστε; Αρχίζω εγώ:

Δεν έχω παίξει ΠΟΤΕ το……………………………………….. Fallout 1.

……………………… Ούτε το 2. Το πρώτο Fallout που έπαιξά ήταν το Fallout 3. Ναι.

RivereyesRivereyes
    Admin

Το ερώτημα είναι γιατί τόσο καιρό, τόσα σέηλς μετά, δεν έχεις επανορθώσει. Και σου αρέσει και το XCOM αρρωστάκι.

Όσο για μένα, δεν έχω ντροπές, αγαπώ όλα τα μωρά μου το ίδιο :)

ccwr
    Member

Τα ίδια με τον Ναύαρχο κι εγώ. Πρώτο Fallout που έπαιξα ήταν το 3ο και το καταευχαριστήθηκα κιόλας B).
    Κάποια στιγμή αργότερα προσπάθησα να παίξω το 1ο αλλά το παράτησα στην πορεία :blush:

solaufein

Ποσα βραδια εμεινες αϋπνος με αυτο το ενοχο μυστικό! Ποσα δάκρυα χαμένα! Επρεπε να το εχεις εξομολογηθεί εδώ και καιρό να ξαλαφρώσεις. Δεν αισθάνεσαι ήδη καλύτερα?
    :trollface:

Nortrom

Έχω παίξει το Witcher 2

Αλλά δεν σκοπεύω να παίξω το πρώτο

Steel_HavocSteel_Havoc
    Member

/\
    είσαι μεγαλύτερος εγκληματίας απο τον Ναύαρχο :P

Oolated SquiggOolated Squigg
    Member

Δεν εχω τελειωσει ακομα το Witcher 2 :unsure:

Και τωρα μαστιγωστε με, εχω φτασει chapter 2 και ολο λεω οτι καποτε θα βρω το χρονο να το τελειωσε αλλα δεν, τουλαχιστον ελπιζω να το τελειωσω πριν το 3

chek2firechek2fire
    Member
    Devvy wrote:

Και τωρα μαστιγωστε με, εχω φτασει chapter 2 και ολο λεω οτι καποτε θα βρω το χρονο να το τελειωσε αλλα δεν, τουλαχιστον ελπιζω να το τελειωσω πριν το 3

Αυτό σηκώνει δημόσιο λιντζάρισμα :P

Brian O’Conner

δεν έχω ένοχα μυστικά. δεν αισθάνομαι την υποχρέωση να παίξω παιχνίδι επειδή είναι καλό και πετυχημένο. παίζω αυτά που θέλω.

tyrion395tyrion395
    Member

Τα έχει φέρει έτσι η τύχη ώστε δεν έχω παίξει κανένα gothic και κανένα risen. :popcorn:

lelos kouneloslelos kounelos
    Member

νομιζω οτι θεριζετε προσωπικα δεδομενα.
    θα σας πω και εγω ΤΑ δικΑ μου μυστικΑ, ελπιζω να μην το διαβασουν ματια που δεν πρεπει.
    συγνωμη που δεν εχει σχεση με cheat codes. παιχνιδια που δεν επαιξα και παιχνιδια που επαιξα στην κονσολα του χωριατη, με κλειστα παραθυρα.

keep it in the family
    [hide]σημ. οπου καλλονη μιλαμε για…..
    mv_agusta_f4_2013.jpg
    ο guildmaster ψιλοκαυλαντιζε στα ανοιχτα μια κορασιδα που αργοτερα εφερε και στο guild. τι το ηθελε; μεχρι να περασει στο χοντρο πεσιμο (ισως και να ειχε περασει) εγω πηγα σπιτι της….

75px-White_X_in_red_background.svg.png

δεν το εμαθε ποτε κανενας.
    ο τυπος συνεχισε να προσπαθει και δεν ηξερε γιατι τα βελη του ερωτα πεφτουν σε τσιμεντεντιο τοιχο. μπορει να προσπαθει ακομα.
    επισης σαν γνησιος ελληνας (ο guildmaster), καυλαντιζε ολλανδεζα καλλονη (νομιζω, δεν ειμαι σιγουρος). σε ανυποπτο χρονο πηγα ολλανδια…. χωρις λευκο Χ κτλ
    ειπαμε να λεμε μυστικα οχι ψεμματα :)
    την ιδια περιοδο, μαλλον προσπαθουσε να χωθει σε νορβηγιδα καλλονη-death metal-νεραιδενια υπαρξη. χωρις να κανω τιποτα (believe me) και αφου ειχα φωτογραφικο υλικο που δεν ειχε εκεινος, με προσκαλεσε να παω νορβηγια. τωρα να πας στο σπιτι μεσα στο δασος οπου μενει dark υπαρξη ειναι too much.
    σε αλλο guild
    επαιξε dungeon το οποιο ηταν αποτυχια. ενα dungeon που το καναμε για χαβαλε αλλα και για να μπουν στο κλιμα καποια νεουδια.
    Η healer μου εστελνε /w με πραγματα που εκαναν τον διαβολο να κοκκινησει

bsd-big.png

τωρα ξερετε γιατι ειναι κοκκινος ο διαβολος.
    στην αρχη ψυχοραγουσε το tank που μαζευε τα παντα για να δειξει τι καλο τανκ που ειναι, μετα αρχισε να ψοφαει, μετα ξεκινησαν συζητησεις τακτικης. μετα απο λιγο οι “νεοι” εφυγαν με κακες εντυπωσεις για το guild. τα εχει παρει στο κρανιο ο guild master επειδη χρειαζομασταν νεο αιμα και επειδη γιναμε ξεφτιλα.
    συγνωμη ρε φιλαρακι αλλα τι να εκανα; ignore την healer;

τωρα που τα εβγαλα απο μεσα μου, νοιωθω πολυ καλυτερα.

πανε αυτα, πλεον μεγαλωσαμε και σοβαρευτηκαμε.[/hide]

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

tony crowtony crow
    Member

για τον λουκανικα warrior δεν μας ειπες :(

Ακου πτωμα να μαθαινεις

Bald_Killer_Clone
    Member
    Devvy wrote:

Τι να πω κ γω που δεν το αγορασα ακομα…
    Να δω οταν θα βγει το 3 μήπως κ ρίξουν την τιμή στο 2.

Επίσης, μου την δίνουν οι μικρες πίστες του MW, κοροιδεύω τα μικρά που το παίζουν αλλά συνεχίζω να παίζω MW2 multiplayer….
    Αυτό κ αν είναι ένοχο μυστικό.

Raz
    Member

Δεν έχω τερματίσει ποτέ το Torment.Όσοι το έχουν παίξει γνωρίζουν πως σε ένα σημείο,μισό βηματάκι πριν το τέλος πρέπει να ξεπεράσεις ένα σημείο και έχεις τρεις εναλλακτικές.Ε,εγώ είχα φτάσει σε αδιέξοδο,καθώς δεν το γνώριζα.Από το να κάνω load λοιπόν μια θέση πολύυυυυ πίσω,προτίμησα να ξαναπαίξω με διαφορετικό (και καλύτερο) build.Απλά από τότε δεν έχει τύχει να το κάνω.

EDIT:Theofili,εγώ το κάνω ήδη αυτό.Ντρέπομαι που το λέω,αλλά…it’s the truth.

vtheofilisvtheofilis
    Member

Αδέρφια ρεητζκουίτες, πριν λίγο καιρό το είχε έκπτωση 80% κάτω, μαζί με το 1.

ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ;
    :trollface:
    Εγώ δεν έχω παίξει πολλά κλασσικά παιχνίδια, αλλά δόξα το MαναρόχρεποTM και το GOG επανορθώνω.
    Κάποια από αυτά, χάθηκαν όταν τα έφτυσε η συλλογή με τα games από το PCM ( Γ#$&^%#νε θερμοσίφωνα!)
    [hide]Το δικό μου ένοχο μυστικό, είναι ότι σκέφτομαι να κατεβάσω από τον Κόλπο των Πειρατών όσα από αυτά θέλω να παίξω, μέχρι να τα τσιμπήσω από το GOG.[/hide]

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 101 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

We are LIVE! Click to view!
Currently offline :(
Close
Close