φαγκοτ

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    gaius germanicus
    • Member
    Replies: 1990
    Been thanked: 0 times

λεπον θα ειμαι συντομος.

ζητω απο την αδμινοδοσια να προχωρησει παραυτα στην απομακρυνση της υπογραφης FAGOT που εχει βαλει ο χρηστης σταματιμενος,καθοτι την θεωρω εξαιρετικα κακογουστη και προσβλητικη και αν θυμαμαι καλα οι οροι χρησης του σαιτ δεν επιτρεπουν την υπαρξη λογαριασμων με προσβλητικο περιεχομενο.

δηλ δεν μπορει να μου διαγραφονται ποστς και να μπαναρομαι γιατι ξερω γω εγραψα μια υπονοια σεξουαλικου περιεχομενου για ενα υποτιθεμενο θηλυκο μελος του φορουμ,και να μην διαγραφεται το προσβλητικο λεξολογιο 15χρονων.

προσωπικα δεν με ενοχλει,χεστηκα κιολας δηλαδις αλλα να υποτιθεται ειμεθα σοβαρο φορουμ με σοβαρα “μεγαλα” σε ηλικια μελη και η παραπανω υπογραφη βγαζει μια παρακμιακη αισθητικη.

NorthlanderNorthlander
    • Admin
    Replies: 13197
    Been thanked: 243 times

Shall do…. πάραυτα.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Member
    Replies: 6929
    Been thanked: 0 times

Κοίτα τώρα, τι με βάζεις να κάνω βραδυάτικα. Να ψάχνω να βρω posts τού σταματημένου να δω τι γίνεται.

Snip snip snip by the admin.

Steel_HavocSteel_Havoc
    • Member
    Replies: 3798
    Been thanked: 30 times

αφου αυτή την λέξη και αλλες που σχετίζονται με αυτή τα έχεις γράψει αρκετές φορές χωρίς να γίνει τίποτα
    τι σε πειράζει; Μην μου πεις οτι μπήκες στην ενηλικίωση και σοβάρεψες τόσο απότομα :ohmy:

NorthlanderNorthlander
    • Admin
    Replies: 13197
    Been thanked: 243 times

Υπάρχει διαφορά μεταξύ συστηματικής χρήσης (σε avatar) και απλής αναφοράς.

Το topic κλειδώνεται γιατί δε συνεισφέρει σε τίποτα άλλο. Οι κατάλληλες ενέργειες έχουν πραγματοποιηθεί.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • The topic ‘φαγκοτ’ is closed to new replies.
Follow on Feedly

Close
Close