Assassin’s Creed Origins

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 233 total)
  • Author
    HavanezosHavanezos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2023
    Been thanked: 65 times

:typicalrq: Το game πάει για σίγουρη αγορά, αφού πρώτα τελειώσω τα 4-5 της σειράς που μου απομένουν, στην τιμή των 4,99€!!!  :deal:

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4536
    Been thanked: 765 times

Oκ επειδή η ειρωνεία πάει σύννεφο και δεν βλέπω σημάδια βελτίωσης, ζητώ συγγνώμη που ασχολήθηκα και τόσο με τον τύπο από πάνω. Πραγματικά κρίμα, δεν έχω άλλα λόγια.

Εγώ είναι ο τύπος απο πάνω. :'(

Υπό άλλες συνθήκες θα μου φαινόταν αστεία η μλκ σου, τώρα απλά δεν.. Ελπίζω να καταλαβαίνεις γιατί.

Chosen UndeadChosen Undead
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2420
    Been thanked: 207 times

:typicalrq: Το game πάει για σίγουρη αγορά, αφού πρώτα τελειώσω τα 4-5 της σειράς που μου απομένουν, στην τιμή των 4,99€!!!  :deal:

Ηaha εγώ τα 7-8 πόσα είναι :rofl2:

Σπύρος ΜπλιάγκοςΣπύρος Μπλιάγκος
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 3357
    Been thanked: 52 times

Όπως ήταν αναμενόμενο οι Πτολεμαίοι είναι οι κακοί της υπόθεσης. Πάντα Τέμπλαρς και καταλήγουμε ψωροκώσταινα τελικά.

"And I'm trying to hold on to my past
    It's been so long I don't think I'm gonna last"

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

36 Pre-orders ρίξαμε για την αγάπη μας την Ubi. Σόδα, κρίμα που δεν ήρθες. Αλλά…

http://www.weloveubisoft.com/

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1073
    Been thanked: 13 times

Είμαι εγώ ή το σύστημα μάχης δίχνει κάπως ''σφιχτό''? Μέχρι του μέση του βίντεο βαρέθηκα κ έκανα fast forward…

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 5819
    Been thanked: 8 times

Ρε συ soad, έκατσα και διάβασα ολόκληρο το νήμα κι ομολογώ ότι με εξέπληξε δυσάρεστα η συμπεριφορά σου. Γιατί τόσο βρισίδι και προσβολή προς πάσα μεριά ρε φίλε; Δεν έχει ο οποιοσδήποτε το δικαίωμα της γνώμης του, όποια κι αν είναι αυτή; Σοβαρά τώρα, τόση επιθετικότητα για ένα game;

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football, Nova και Cosmote TV!

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

To combat system το κόβω επηρεασμένο από Dark Souls/Witcher πλέον και πολύ μου αρέσει. Επιτέλους, ουσιαστική μάχη, όχι να σφάζουμε φρουρές ολόκληρες στο γόνα. Αυτό είναι κάτι στο οποίο έπασχαν σχεδόν όλα τα AC από το III και μετά (για να μην πω από το Brotherhood και έπειτα) και για εμένα, κατέστρεφε την οποιαδήποτε αίσθηση “σιωπηλού κινδύνου” και “ασσασινιλικιού” στα παιχνίδια. Αν δηλαδή μας πιπίλαγαν το μυαλό στο μπρίφινγκ για στέλθ αλλά καπάκια η αποστολή έβγαινε νεράκι δια της Σρεντερικής οδού, σε συνδυασμό με το ανύπαρκτο ΑΙ, ε, δεν ήθελε πολύ,όλοι μπαίναμε μέσα σα Ράμπο.

Στο gameplay που έδειξαν, αισθάνθηκα πως αυτό ίσως πλέον έχει αλλάξει. Και ναι, προφανώς δείχνει πανέμορφο. Περιμένω άποψη Δεμπέ στο ρηβιού.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 5819

ε, δεν ήθελε πολύ,όλοι μπαίναμε μέσα σα Ράμπο.

Ναι, ναι, σε είδα και στ' ομώνυμο παιχνίδι πόσα καλά τα καταφέρνεις…. :P  :P  :P

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football, Nova και Cosmote TV!

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.

CercaphusCercaphus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1793

Εγώ άκουγα τόσο καιρό για Empire και περίμενα ρωμαϊκό setting. Το Origins με απογοήτευσε πολύ σε αυτόν τον τομέα από αυτά που είδα. AC δεν εχω ξαναπαίξει μετά το Revelations. Οι λόγοι είναι κατανοητοί. Θα ήθελα να παίξω το 3 απλά για να κλείσει η ιστορία του Ezio αλλά δεν ξέρω αν θα βρω ποτέ την όρεξη. Για όλα τα υπόλοιπα πέρα από την όρεξη δεν ξέρω και αν θα βρω το χρόνο. Αυτό δεν ισχύει εντελώς για το Unity γιατί λόγω του γαλλικού στοιχείου θέλω να το δοκιμάσω έστω για λίγο, αλλά μάλλον θα πάει για επόμενο καλοκαίρι ή/και αργότερα.

Τρέφω μεγάλη απέχθεια για collectibles hunts σε games, τα θεωρώ τεράστια σπατάλη χρόνου και προτιμώ να την προσφέρω αλλού πχ εθελοντικούς σκοπούς ή ακόμα και στο modding. Δεν μπορώ να μην παραδεχτώ όμως ότι έχει ρίξει αρκετή δουλειά αυτή τη φορά η UBI (με την οποία και δεν εχω
    κανένα πρόβλημα προσωπικά), ωστόσο δεν είμαι εγώ το target group της πλέον.

Υ.Σ. Ούτε εγώ καταλαβαίνω προς τι όλος ο τσακωμός. Για videogames πρόκειται, δεν αξίζει να μαλώσει κανείς. Για επιθετικότητα και εριστικότητα (δεν ξέρω εάν υπάρχει η λέξη) δεν είμαι ο κατάλληλος για να κρίνω γιατί τα περιττά αγγούρια τα πετάω και εγώ που και που…

• Οργανωμένος Νεολαίος

*με φωνή κουτοπόνηρου “μάγκα” από το φλιπεράδικο του χωριού, του άλλου, που δεν το ξέρεις*

Εεεεε….Μάνο, κοίταξε να δεις, επειδή έχω μάθει να παίζω τέτοια παιχνίδια με Light-gun, γι'αυτό δηλαδή δεεεν καταλαβαίνα πού βάραγα και εεεχμ, αυτό δηλαδή ναι, το ίδιο :D

CercaphusCercaphus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1793

*με φωνή κουτοπόνηρου “μάγκα” από το φλιπεράδικο του χωριού, του άλλου, που δεν το ξέρεις*

Εεεεε….Μάνο, κοίταξε να δεις, επειδή έχω μάθει να παίζω τέτοια παιχνίδια με Light-gun, γι'αυτό δηλαδή δεεεν καταλαβαίνα πού βάραγα και εεεχμ, αυτό δηλαδή ναι, το ίδιο :D

Ολίγον (ή μάλλον πολύ) οφτοπικ, αλλά αφού σε βρήκα: Μποράτσο σου έστειλα ερώτηση για κιθάρα με πμ, τσέκαρε αν μπορείς πλιζ…

• Οργανωμένος Νεολαίος

Κέρκαφε απάντησα στο Μάνο, είναι προσωπικό in-joke η φάση με το Ράμπο, ξέρει αυτός :D

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4536
    Been thanked: 765 times

Ρε συ soad, έκατσα και διάβασα ολόκληρο το νήμα κι ομολογώ ότι με εξέπληξε δυσάρεστα η συμπεριφορά σου. Γιατί τόσο βρισίδι και προσβολή προς πάσα μεριά ρε φίλε; Δεν έχει ο οποιοσδήποτε το δικαίωμα της γνώμης του, όποια κι αν είναι αυτή; Σοβαρά τώρα, τόση επιθετικότητα για ένα game;

Προς πάσα μεριά; Επιθετικότητα από μέρους μου; Οκ πάω πάσο, γαμήστε το.. :salute:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3523
    Been thanked: 249 times

Κέρκαφε απάντησα στο Μάνο, είναι προσωπικό in-joke η φάση με το Ράμπο, ξέρει αυτός :D

Δυστυχώς όχι μόνο αυτός…

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 233 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close