Cosmoraidin’ ’13-14

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 217 total)
  • Author
    JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7041
    Been thanked: 181 times
    Borracho wrote:
    Σήμερα έγινε και ο Μποράτσος-Amelia Blue ακτιβέιτεντ. Πάω να ξεκινήσω υπερ θρέντ!

http://www.cosmopolitan.gr/forum/viewtopic.php?f=3&t=15029

Νομίζω είναι ένα σχετικά δυναμικό ξεκίνημα, το τρόλινγκ έχει να πιάσει άλλο λέβελ :D

:worship: :worship:

Hidden Content
    You must be logged in to see hidden content.
    soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4536
    Been thanked: 765 times

Noooooooooo_2.jpg

Τίποτα ακόμα.

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5292
    Been thanked: 42 times

αδερφια, θριαμβος!
    ηρθε το ακτιβεισο. απ οτι θυμαμαι, ειχαμε γραφτει μαζι με το μπορατσοειδές την ιδια μερα πανω κατω. αρα σε ολους αργα η γρηγορα θα ερθει το ακτιβεισο. εμενα μου ηρθε σημερα, 15 μερες ακριβως μετα την αιτηση. ειναι θεμα χρονου, λοιπον.

μπορμπράδερ, λιγο αποτομα μπηκες. εννοω οτι ηθελε κατι πιο πιασαρικο και συγκινητικο για πρωτο ποστ… εστω κι ετσι ομως, προσφερες πολλά. ο καραφλοχαιτάς στελιος θα ειναι περηφανος για σενα…

αποκαλυπτω στο εκλεκτο κοινο του ρεηκουί (ολο και κοβω γραμματα, ειδικα τα συμφωνα θα παρουν ολα ποδι σιγα σιγα) οτι ειμαι ο γιουζερ Δροsοsταλιa :mosh: κι οτι σκοπευω να κανω ευγενικο, ρομαντικο, παρθενοπικό, να το πω ετσι, τρολινγκ.. το σχεδιο που εχω στο μυαλο μου ειναι να ξεκινησω ως αμάμητη αρσακειαδα και μεσα απο ανταλλαγη αποψεων, υβριστικους διαλογους και υπογειο ρομάνς με τον βοραχο, τον αντρικο κι ολα τα ρεμαλια του rq να εξελιχτώ στην παρτόλα του φορουμ.

ξεκινώ. μονο που βλεπω το νικ και το αβαταρ μου, ξερναω, αρα ειμαι σε καλο δρομο.

εντιτ: το ποσο σε αλλο συμπαν κατοικω απ τις περισοτερες κοπελιές δειχνει το γεγονος οτι 9 στις 10 βρηκαν ξεκαρδιστικο το “αστειο” με τον μομπυ. μον ντιέ, μιλάμε. :facepalm:

Sandwraith_Sandwraith_
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 495
    Been thanked: 5 times

Mεσιέ Borracho τα σέβη μου! Προσκυνώ! Υπέρτατο τρολλοθρέντ. Αν δεν ήξερα οτι είσουν εσύ, θα το πίστευα κιόλας :P :P

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8614
    Been thanked: 686 times
    Borracho wrote:
    Σήμερα έγινε και ο Μποράτσος-Amelia Blue ακτιβέιτεντ. Πάω να ξεκινήσω υπερ θρέντ!

Νομίζω είναι ένα σχετικά δυναμικό ξεκίνημα, το τρόλινγκ έχει να πιάσει άλλο λέβελ :D

:popcorn:
    ΕΠΙΚ.
    Μολόγα! Έχεις πείσει και τον Τάσο που δεν είναι ο Φίφης αλλά η Αθηνά να συμμετάσχει στο Κοσμορέιντιν για το απαραίτητο ριβέρς σαϊκόλοτζι… :spiteful:

Hidden Content
    You must be logged in to see hidden content.

Wind and stone, I search my heart and find...

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 253
    Been thanked: 0 times

Μπορατσο εχεις καραφλα και βγαζεις τα κομπλεξ σου σε αιθεριες ιντερνετικες κορασιδικες υπαρξεις? :P
    (αντε να μου ερθει και εμενα το ακτιβεισο)

ArwindanArwindan
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1851
    Been thanked: 78 times
    Borracho wrote:

😆 😆 😆 😆 😆 😆
    Μπορεί να αρχίσει να ακούει Moby λέει αχαχαχα.
    😆 😆 😆 😆 😆 😆
    Έχω πέσει κάτω από τα γέλια.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2030
    Been thanked: 24 times

ΝΤΑ ΦΑΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ

εχετε φτιαξει τρολο θρεαντ και ακομα να παρω μερος

ΓΙΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :mosh: :mosh: :mosh: :mosh: :mosh: :mosh:

ΕΔΙΤ

θα φτιακο λογριασμο με ονομα “γερμανικια”-κομπλεξικη 30νταρα,αγαμητη κρυφο λεσβια :spiteful: :spiteful:

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Σε λίγο θα γίνει το δημοφιλέστερο θρέντ του φόρουμ αδέρφια, θα το δείτε :)

Και ναι Κέσναρ, καραφλός σαν το γογγύλι, όλη τη ζωή μου περίμενα τη λύτρωση μέσα από το φόρουμ του Κόζμο, ζω τεράστιες στιγμές, μη μου του χαλάς :D

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3057
    Been thanked: 1 time

Μάικλ μπόλτον;;;; Καλά ,σαραντάρες γράφουν εκει μέσα;

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Μη μασάς Μπίλ, ο Αδερφός Μπρούς έφερε στοντραπέζι τον Πατέρα Καραφλοχαίτουλα Μπόλτον :D

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 292
    Been thanked: 0 times

σορρυ που θα σας το χαλαςω αλλα μαλλον σας τρολαρουν παρα τρολαρετε! δεν παιζει να εχει ουτε μια γκομενα στο θρεντ.

αμα ειναι να γινει μια δουλεια σωστα πρεπει πρωτα να βρειτε ενα φορουμ που μαζευει στα αληθεια κοριτσια, εαν υπαρχει δηλαδη τετοιο πραμα

• Οργανωμένος Νεολαίος

τρολιώνω μιλαμε.
    μπορατσο, γουσταρεις μαικ μπολτον? μιλαμε για τον πριγκηπα της καραφλής χαίτης.
    να ρε συ άνταν, τι εστι ρολ πλεινγκ. το καλυτερο rpg. να πεισω τον κοσμο οτι ειμαι η δrοσοσταλιa, ενω εκφραζει οτι σιχαινομαι ιν ρηαλ λαιφ.
    τα παντα ειναι γκέημινγκ ρεεεε. rpg FTW.

και για να μην τα ισοπεδωνουμε ολα και για να υποκυψω ακομα μια φορα στην μαγεια του οφτοπικ, ν αφησω αυτο εδω:

http://www.youtube.com/watch?v=kylr8RrLMmk

δωσε βαση τωρα, συμφορουμιτη. λοιπον ο μαικλ μπορει να ειναι καραφλολασπωτηρας, αλλα εδω, σ αυτο το αγγελικο ηχοσυνολο, την αρια – παραδεισο nessun dorma, δειχνει οτι:
    1. σεβεται τον γιγαντα που εχει διπλα του
    2. ειναι λοου προφαιλ, ευγενικος και ακομα κι αν δεν τον βοηθουν τα ιταλικα του, εχει αυτοελεγχο αντιθετα με κατι ζούκερο και μπονο που τραγουδανε σαν μεθυστακες σε παμπ και
    3. και σπουδαιοτερο, μ αφηνει μαλακα γιατι αν κι εχει τραγουδησει μεγαπαπαριές, δειχνει οτι ΤΟ ΕΧΕΙ. η τελευταια νοτα, δε, ειναι απλα συγκλονιστικη. μπραβο μιχαλάκη, ρησπέκτ.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1418
    Been thanked: 66 times

Brother bruce να σε καλα ρε φιλε… πεθανα στο γελιο με την περσονα που ύφανες
    Ολη την μέρα μαυρίζω με διαφορικές εξησώσεις και πραγματικά μου εφτιαξες την μέρα με το που ειδα την υπογραφή σου στο cosmo!! Μηλάμε για μελετημένες κινήσεις οχι μαμακίες…

Μποράτσε :worship:

• Οργανωμένος Νεολαίος

κκρ, διαφορικες? συμπασχω. αν εισαι και μαθηματικος, ακομα περισσοτερο. αν σε παρηγορει, υπαρχει κατι ασυλληπτα πιο δυσκολο. ο διαφορικος λογισμος. δε θες να ξερεις.

μου ηρθε αλλο καλυτερο σεναριο. τελικα ειμαι κρυφολεσβια, εκδηλωνομαι σιγα σιγα και με τα πολλά ψηνω την αμελί και φευγουμε καβαλα στους μωβ δονητες μας με φοντο το ηλιοβασιλεμα ψαλλοντας χαικού για την δυναμη της αγαπης…

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 217 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close