Divinity: Original Sin

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 259 total)
  • Author
    chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1139
    Been thanked: 67 times

Περιμένω να μου έρθει ο κολέκτορας και να το λιώσω.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1672
    Been thanked: 0 times

Καθυστέρησε η κυκλοφορία? Δεν υποτίθεται πως θα κυκλοφορούσε χθές? Μπερδεψα τις μέρες? :P

chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Τέλος του μήνα είπαν.

tyrion395tyrion395
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1338
    Been thanked: 99 times
    solaufein wrote:
    Καθυστέρησε η κυκλοφορία? Δεν υποτίθεται πως θα κυκλοφορούσε χθές? Μπερδεψα τις μέρες? :P

30 Ιουνίου

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

ρε σεις, θα με τρελλανετε?
    ξερω οτι εχει καποια προβληματακια και βγαινουν πατσάκια σχεδον καθε μερα κι αναμενεται κι ενα μεγαλο σε λιγες μερες, αλλά κανεις δεν εχει ξεκινησει την παιχνιδαρα? τα λιγα ρηβιους που υπαρχουν στο ιντερνετ το αποθεωνουν οπως ηταν λογικο.

το γλυκο ρεηκουί τι κανει? τωρα που τελειωσε η αναβαθμισις, ελπιζω καποιος καλος αθρωπος να λιωνει το παίγνιον για φουλ, χορταστικο ρηβιου.
    νομιζω ειχε γινει πρηβιου – παρουσιαση αν θυμαμαι καλα, αλλά τωρα κυκλοφορησε το τελικο προιον. δωστε πράμα.

εντιτ: τωρα που τσεκαρα παλι, εχει βγει και νεο πατσακι, το 1.53. ενταξει, εχει θεματα ακομα ο τιτλος (αν και απ οτι διαβαζω, τιποτα game breaking) αλλα ειναι αξιοθαυμαστο το σαπορτ της λάριαν. χμ, ισως καλα κανετε και δεν ξεκινατε. ας περιμενουμε ολοι καμμια βδομαδα ακομα.

chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Εγώ περιμένω ακόμα κολέκτορα… :P

Great0ldOneGreat0ldOne
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3928
    Been thanked: 239 times

Είχα σκοπό να το ξεκινήσω Day 1, αλλά έσκασε μύτη το event του Killing Floor και έχω αφιερωθεί εκεί, γιατί έτσι και περάσει το event, θα θέλει τάμα στον Αη-Βοράτσιο τον Πισικεντρικό για να βρεις τους χάρτες που θες και με σοβαρούς παίκτες στα μεγάλα difficulty. Άλλωστε βλέπω και updates κάθε 6-7 ώρες στο D: OS και λέω, άσε να περάσουν μερικές μέρες να έρθει στα ίσια του, γιατί την τύχη μου την ξέρω – έτσι και έχει έστω και ένα σοβαρό bug που προκύπτει στο 0.04% των παικτών, μπροστά μου θα το βρω.

Χαρακτήρες πάντως έφτιαξα, ένα Shadowblade με θεληματικό πηγούνι και μια Cleric με φλογερά μάτια.

Στη διάρκεια της beta, οι mages ήταν τραγικά overpowered και οι Rogues σχεδόν για πέταμα. Ελπίζω να έχουν διορθωθεί λίγο τα πράγματα, αν και είμαι από αυτούς που πιστεύουν πως στα single-player party-based RPGs, η ισορροπία μεταξύ των κλάσεων που είναι απαραίτητη στα MMO, όχι απλά δεν είναι το ίδιο σημαντική, αλλά ούτε καν επιθυμητή.

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8416
    Been thanked: 552 times

Τα ίδια με το check2fire κι εγώ, επέλεξα και drm-free δισκάκι οπότε το βλέπω για τέλη Ιουλίου να έρχεται, αν και όντως λένε τα καλύτερα (στο neogaf επικρατεί παροξυσμός) και γενικά φαίνεται να είναι πολύ καλύτερο απ΄οτι περίμεναν οι περισσότεροι, χλωμό να το ξεκινήσω άμεσα (μάλλον πάει για Σεπτέμβρη), εκκρεμούν άλλα…

Wind and stone, I search my heart and find...

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6640
    Been thanked: 371 times
    Adhan wrote:
    μάλλον πάει για Σεπτέμβρηoriginal sin or risen 3 or wasteland 2 :dry:

Ακου πτωμα να μαθαινεις

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8416
    Been thanked: 552 times

😆
    3fJVOkv.jpg

Wind and stone, I search my heart and find...

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6640
    Been thanked: 371 times

πσσσσσσ γκοτι 2099 αρ πι τζι και jenga sim (2 σε 1)

Ακου πτωμα να μαθαινεις

• Οργανωμένος Νεολαίος

νταξει. ΓΚΟΤΥ.

λυγισε ακομα και το ξενερωτο κοτάκου:
    http://kotaku.com/im-glad-theyre-still-making-games-like-divinity-origin-1600013660

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2030
    Been thanked: 24 times

λοιπον εχουμε

-πλοκαμισια ανιμ γραφικα τσεκ
    -κλας λες αναπτυξη χαρακτηρων τσεκ
    -εμφαση στο μουλτι τσεκ
    -γεματο μπαγκς και σταμπιλιτυ ισους τσεκ
    -ρεβιουερς απο παντου δινουν 10/10 τσεκ

κονκλουσιον

-ιτ σιετ εντ νται

• Οργανωμένος Νεολαίος

εισαι πιουρίστας, πουρίστας και συνεπως τουρίστας.

– το κλάσλες ειναι μια χαρα. ολα της τα παιγνιδια απ το divdiv μεχρι σημερα, ετσι τα φτιανει η larian. σ οποιον αρεσει. σιγα μην πλερωνει όβολα και τρωει χρονο για να ψαχνεται με thaco και αλλες υποχονδριες εχμ, υπερβολές.
    – τι ανιμ ρε ψηλε? παραφρονησες? οτι ομορφοτερο εχω δει προσφατα τα γραφικα.
    – μπαγκς εχει, αλλα καθε μερα βγανουνε πατς. περιμενε μια βδομαδα και θα ναι τελειο.
    – οχι και εμφαση στο μουλτι. εμφαση στο co-op ναι, το οποιο κι εγω σιχαινομαι. αλλα απ οτι διαβαζω, ο ορος πρωτη φορα βρισκει το νοημα του. σε καθε θεμα, συζητανε – συμφωνοδιαφωνουν οι χαρακτηρες κι αναλογα με το charisma ή το ζαρι παιρνεται η αποφαση, κι οχι στη μουγκα αλλά μεσα απο διακριτά και αφθονα dialogue options.

τρολαρεις μαλλον (κι εγω τσιμπώ μαλλον). αν οχι, παιξτο και θ αλλαξεις γνωμη. στ ορκιζομαι στο gοatee του βλαδιμηρου ίλιτς οτι προκειται για γκοτύ (το δεσα πέρφεκτλυ ο ουραγκοτάγκος)

chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Μόλις μου ήρθε το κουτάκι. Αρκετά πλούσιο σ ε περιεχόμενο. Σήμερα νομίζω μετά τον αγώνα θα έχει λιώσιμο μέχρι το πρωι

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 259 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close