Football is life…

Viewing 15 posts - 1,171 through 1,185 (of 3,812 total)
  • Author
    GrmadnessGrmadness
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4820
    Been thanked: 20 times

H Μπάγερν είναι ένα σκαλί πάνω από την Ρεάλ, αν και δεν αποκλείω τίποτα.

Η Τσέλσι είναι ομάδα που είτε την λατρεύεις, είτε την μισείς γιατί έχει την ικανότητα να παίρνει το αποτέλεσμα που χρειάζεται χωρίς να παίξει καλά. Η Ατλέτικο θα φτύσει αίμα για να περάσει.

42, the answer to everything

Steel_HavocSteel_Havoc
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3876
    Been thanked: 136 times

Η λογική λέει οτι μάλλον θα ειναι η μπάγερν στον τελικό αλλα πιστεύω δεν θα καταφέρει να το πάρει δεύτερη συνεχόμενη φορά, για εμένα καλύτερα να το πάρει κάποια απο τις 3 άλλες, κατα προτίμηση Ρεαλ.

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8545
    Been thanked: 629 times

Γουστάρω Ατλέτικο-Μπάγερν τελικό.

Wind and stone, I search my heart and find...

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1452
    Been thanked: 97 times

Εγώ τις συμπαθώ αρκετά και τις τρεις (εκτός από τη Ρεάλ).Αλλά θέλω να το πάρει η Ατλέτικο.Όχι μόνο γιατί είναι η αγαπημένη μου ισπανική ομάδα (και μία από τις λίγες που συμπαθώ),αλλά διότι το αξίζει απόλυτα.Η ομαδάρα του Σιμεόνε είναι απίστευτα συμπαγής και οι γραμμές της τηρούν τέλειες αποστάσεις σε κάθε φάση του παιχνιδιού.Βλέπεις το ματς και διακρίνεται στο γήπεδο πόσο προσεκτικά και μελετημένα στημένη είναι.Δεν υπάρχουν χώροι ούτε για δείγμα και η τακτική συμπεριφορά των ποδοσφαιριστών της είναι άψογη.Και φυσικά είναι φονική στην αντεπίθεση,με αυτόν τον τρόπο πάτησε κάτω την Μπάρτσα άλλωστε.Η Τσέλσι πάντως είναι ο χειρότερος αντίπαλος για την Ατλέτι.Ο Μουρίνιο είναι μετρ σε τέτοια ματς και πάρα πολύ δύσκολα χάνει.Το απέδειξε για άλλη μια φορά με την Παρί (όπου θα διαφωνήσω με τον Adhan,ήταν αρκετά καλύτερη η Τσέλσι σα συνολική εικόνα,ειδικά στο Λονδίνο κι ας μην απείλησε πολύ.Ήταν συγκεντρωμένη και η προσήλωσή της στην τακτική της απόλυτη.Τα γκολ που δέχθηκε ήταν όπως είπε κι ο Μουρίνιο αστεία και προέρχονταν από προσωπικά λάθη των παικτών του) και είναι πολύ πιθανό να το κάνει και τώρα.Η Μπάγερν από καλοκουρδισμένο ρολόι στα χέρια του Γκουαρντιόλα μοιάζει να έχει αποδιοργανωθεί κάπως.Είναι λογικό,αφού όταν αλλάζεις φιλοσοφία σε μια τόσο επιτυχημένη ομάδα είναι λογικό να απορυθμιστεί.Παρόλα αυτά παραμένει απίστευτα δυνατή και ποιοτική.Έχει προβάδισμα πάντως σε σχέση με τη Ρεάλ,η οποία κάνει πάλι κοιλιά,μετά την αρχή της σεζόν,στο πιο κρίσιμο σημείο.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 439
    Been thanked: 0 times

Φιλοι ragequiters, επειδη ειμαι λιγακι φανατιλας με την Liverpool θελω να δω το σημερινο ματς με την Σιτι. Ειδα χτες διαφημιση της οετιβι σε ενα μαγαζι, που ελεγε λαιβ ο αγωνας στις 5.30. Αρα αν το δω στο ιντερνετ μαλλον τετοια ωρα θα ειναι…

α) Ξερετε καποιο streaming site με μπαλα ;

β) Σιγουρα ειναι αυτη την ωρα ;

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 752

Καταρχην Vagman εαν το δεις τον δεις τον αγωνα 5.30 μαλλον θα δεις τα highlights και θα μαθεις αμεσως το αποτελεσμα,ο αγωνας ειναι 15.30 στον οτε τν.
    H City πρεπει να κανει σημερα το καθηκον της για το κοσμο της και την ιστορια της και να παρει το διπλο με στο Ανφιλντ και να γεμισει με χαρα δυο και τρεις ψυχες.Ο Πελεγκρινι σε αυτο το ματς πρεπει να δειξει ολο το ταλεντο του σαν προπονητης και να αποδειξει οτι μπορει να κυβερνησει αυτο το καραβι.

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4540
    Been thanked: 370 times

15 30 είναι το ματς. Πάτα “Liverpool vs Manchester City live streaming” στο google και θα σου βγάλει πολλά που το δείχνουν.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Δικιο εχετε για την ωρα !

Ευχαριστω. :cheers:

GrmadnessGrmadness
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4820
    Been thanked: 20 times
    Hannibal_Lecter_1984 wrote:
    Καταρχην Vagman εαν το δεις τον δεις τον αγωνα 5.30 μαλλον θα δεις τα highlights και θα μαθεις αμεσως το αποτελεσμα,ο αγωνας ειναι 15.30 στον οτε τν.
    H City πρεπει να κανει σημερα το καθηκον της για το κοσμο της και την ιστορια της και να παρει το διπλο με στο Ανφιλντ και να γεμισει με χαρα δυο και τρεις ψυχες.Ο Πελεγκρινι σε αυτο το ματς πρεπει να δειξει ολο το ταλεντο του σαν προπονητης και να αποδειξει οτι μπορει να κυβερνησει αυτο το καραβι.

Ή να φάει μια ξεγυρισμένη πεντάρα και να κάνει χαρούμενες πολύ περισσότερες ψυχές. Το μόνο καθήκον που έχει οποιαδήποτε ομάδα μέσα στο Άνφιλντ είναι να χάνει.

Edit
    Αρχίσανε τα πανηγύρια στο 7…

42, the answer to everything

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8338
    Been thanked: 1304 times

Βρήκα εξαιρετικό λινκ για όποιον θέλει:

http://www.rider-hdlive.co.uk/p/hd-stream-1.html

1-0 στο ‘7 κιόλας.

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8338
    Been thanked: 1304 times

2 γκολ σε 3 λεπτά για την Σίτι και έτσι απλά…2-2. Ματσάρα.

ΥΓ. Το παραπάνω λινκ ενδέχεται να ζητάει password πλέον. Αυτό είναι “rider-hdlive” (χωρίς τα εισαγωγικά προφανώς).

Edit: 3-2 τελικό μετά από τεράστια Βυντριά του Κόμπανι που έκανε την μπάλα δώρο στον Κουτίνιο για το 3ο γκολ. Αν η Λίβερπουλ πάρει τα 4 ματς που απομένουν, παίρνει πρωτάθλημα για πρώτη φορά μετά από 25 χρόνια.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Θριαμβος !!! Παμε για το πρωταθλημα. Δεν το πιστευω οτι θα δουμε του χρονου την ομαδαρα στο Champios League.

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4540
    Been thanked: 370 times

EΠΙΚΗ τελευταία αγωνιστική της παρωδίας που λέγεται ελληνικό πρωτάθλημα. :worship: :worship:
    Τέτοιες στιγμές δεν μου έχει χαρίσει κανένα ξένο πρωτάθλημα. τέλος.

Vagman μακάρι να το πάρετε, αλλά μεγάλα λόγια μη λες και το γρουσουζέψεις. 25 χρόνια είναι πολλά…

Steel_HavocSteel_Havoc
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3876
    Been thanked: 136 times

Φόρτσα τσέλσι αλλα 25 χρόνια να κάνετε να δείτε πρωτάθλημα ρε! :P

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 752
    Hannibal_Lecter_1984 wrote:
    Τετοιο θεαμα την προτελευταια αγωνιστικη της Football Λιγδας δεν εχω ξανασυναντησει.Τελευταια αγωνιστικη ο ΟΣΦΠ ριχνει τον Απολλωνα και ο ΠΑΟ σωζει το προιν παραρτημα του γαυρου την Ξανθη.Ο Πλατανιας με Πανιωνιο ενα χ και βολευονται ολοι.
    Αντε και του χρονου παιδια.

Ο Αρχοντας του Σκοτους και της Παραγκας δηλαδη εγω σας ειπα απο πριν την θα γινει.Σλογκαν μου ειναι:τα ειδες,τα επαιξες? Εγω τα επαιξα μαζι με τον ασοο της Μπαρτσελονας της Μακεδονιας(Βεροια) και μεχρι την εναρξη του Μουντιαλ δεν ξαναπαιζω τιποτα.
    Παλι το σαπιο εσωσε τα παραμαγαζα,αλλα ακομα ενα παιχνιδι μενει για να οριστικοποιηθει η παραμονη της Ξανθης αλλα πιστευω οτι και εκει το μακρυ χερι του νομου θα κανει το καθηκον του.

Αντε και του χρονου παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Viewing 15 posts - 1,171 through 1,185 (of 3,812 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close