Football Manager

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 267 total)
  • Author
    theonirvanatheonirvana
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1167
    Been thanked: 0 times

εγω το περιμενω να μου το φερουν απο Αγγλια( σχεδονστη μιση τιμη απο οτι κανει στην Ελλαδα).
    σκεφτομαι να παρω τη Liverpool για να την φτασω εκει που θα επρεπε να ειναι και irl.
    ο Drenthe κανει για Liverpool εστω και για αλλαγη?γιατι με τους εξτρεμ που εχει :sick: :sick:
    και κατι αλλο.ισχυει οτι ο Demba Ba εχει ρητρα μονο 7m?

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

ετσι, αδμιραλ. δε συγκρινεται η εναλλαγη: 1 χαρα – 5 πικρες της μικρης, γραφικης ομαδας του χωριου. στα cm που ηταν πολυ πιο ευκολο να γινει κατι τετοιο, ο μεγας στοχος ηταν να βγαλεις τσουλου π.χ. την τορκή (θαυμασια κιτρινα – μωβ χρωματα). τωρα με τα ρεαλιστικα οικονομικα δεδομενα με τοσο μικρα γηπεδα και με τους ξενους να μην ερχονται με τιποτα, αντε να τα καταφερεις…

ραζ, σιγα μην τους μιλησω. τι να εμπνευσω με την κοιλάρα να περισευει κατω απ το μπλουζακι μου? 😆 τα εχω δωσει ολ αυτα τα καθηκοντα στον ασισταντ. μονο σε κανενα ζορικο σημειο, πιανω την αλλαγή που θα βαλω μεσα και γινομαι γραφικος: ελα παιχταρα μου, κανε το θαυμα σου παλήκαρε, εκλασες και βγηκε ο μέσης κλπ. (για το individual talk στις αλλαγες μιλαω. παιζω το 12 ακομα, και δεν ξερω αν το εχουνε διατηρησει στο 13)

χελιον, το επιασα το κρυφο νημα που ενωνει τις ομαδες σου… ακομα πιθανες προτασεις: blyth spartans, real betis κλπ κλπ.

επισης, ασχετο, οφτοπικάρα κλπ, αλλά οποιος αγαπαει εστω και λιγο το fm και το αγγλικο ποδοσφαιρο, ΠΡΕΠΕΙ να δει την ταινιαρα Mike Bassett. καλτ θρυλος.
    Benson and Hedges FTW. 😆

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3454
    Been thanked: 221 times

Όσοι παίζετε ήδη το FM 2013, επιλέξατε το Full Mode ή το Classic;

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 37

Στο Full Mode παίζω… Λόγω συνήθειας όμως!

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Full Mode και εγώ.

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κάτι σε χαμηλή κατηγορία στην Αγγλία αλλά ακόμα δεν έχω αποφασήσει ομάδα.

Ποια είναι η πιο τραγική χώρα που έχετε παίξει; Έχω κάνει πορεία με την ομάδα του στρατού στη Σιγκαπούρη ^^^^

• Υπουργός Ανάπτυξης

Ωραίος! :D Εγώ δεν έχω δοκιμάσει κάτι τόσο extreme για να πω την αλήθεια.

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Άσε δε μπορείς να φανταστείς… Δεν ερχόταν ούτε ο Βρύζας ελεύθερος στα 35+ του.
    SAFFC λεγόταν η ομάδα. Στην τύχη τη διάλεξα και μετά που μπαίνω μέσα διαβάζω:
    Singapore Armed Forces Football Club.

Άμα θες έλα πάρε διπλό στην έδρα μας χαχαχα!

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7040
    Been thanked: 181 times
    Admiral wrote:
    Όσοι παίζετε ήδη το FM 2013, επιλέξατε το Full Mode ή το Classic;

Full mode, δεν το συζητάμε.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 752

Παιζω το Football Manager 2008 και αρνουμαι να παιξω οποιοδηποτε αλλο.Ειμαι στο 2030 και εχω περασει απο Μεξικο-Γερμανια-Αγγλια-Ισπανια.Ειμαι 12 χρονια στην Real Madrid και εχω καταφερει το εξης να ριξω την Μπαρτσα κατηγορια και η Real Madrid B να ειναι μονιμος πρωταθλητρια στην Β κατηγορια.Ελλαδα ακομα δεν εχω παει και ουτε θελω αλλα σιγουρα για προπονητης στην Εθνικη ομαδα το σκεφτομαι.Επιπλεον εχω γινει προπονητης στις εθνικες ομαδες του Καμερουν(πηρα και Mundial)Oλλανδιας που καθησα ενα χρονο και ηρθε η προταση απο την Βραζιλια και τα εχω κατακτησει ολα.Ακομα καθομαι και παιζω και θελω να δω που θα σταματησει το παιχνιδι.

• Υπουργός Ανάπτυξης

Γιατί τόση πόρωση συγκεκριμένα με το FM2008; :)

theonirvanatheonirvana
    • Οργανωμένος Νεολαίος

παιδια χρειαζομαι βοηθεια.κατεβασα φωτογραφιες παικτων αλλα πατησα αποσυμπιεση στην επιφανεια εργασιας με αποτελεσμα να γεμιζει συνεχεια με fotos και να κολλαει απιστευτα.τι να κανω?

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Hannibal_Lecter_1984 wrote:
    Παιζω το Football Manager 2008 και αρνουμαι να παιξω οποιοδηποτε αλλο.Ειμαι στο 2030 και εχω περασει απο Μεξικο-Γερμανια-Αγγλια-Ισπανια.Ειμαι 12 χρονια στην Real Madrid και εχω καταφερει το εξης να ριξω την Μπαρτσα κατηγορια και η Real Madrid B να ειναι μονιμος πρωταθλητρια στην Β κατηγορια.Ελλαδα ακομα δεν εχω παει και ουτε θελω αλλα σιγουρα για προπονητης στην Εθνικη ομαδα το σκεφτομαι.Επιπλεον εχω γινει προπονητης στις εθνικες ομαδες του Καμερουν(πηρα και Mundial)Oλλανδιας που καθησα ενα χρονο και ηρθε η προταση απο την Βραζιλια και τα εχω κατακτησει ολα.Ακομα καθομαι και παιζω και θελω να δω που θα σταματησει το παιχνιδι.

Πόσες χώρες έχεις ενεργοποιημένες;
    Και πως κατάφερες να ρείξεις την Μπαρτσελόνα κατηγορία;

Hannibal_Lecter_1984 wrote:
    παιδια χρειαζομαι βοηθεια.κατεβασα φωτογραφιες παικτων αλλα πατησα αποσυμπιεση στην επιφανεια εργασιας με αποτελεσμα να γεμιζει συνεχεια με fotos και να κολλαει απιστευτα.τι να κανω?

😆 😆 😆 😆 😆 😆
    Έλα εντάξει, σόρρυ.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 37

Πολύ σωστή παρατήρηση -ερώτηση: Γιατί τέτοια επιμονή με το fm08 ; Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος;
    Όσο για το φίλο με τις φωτογραφίες των ποδοσφαιριστών στο desktop, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να μπεις στα windows με safe mode , αλλά και πάλι δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να σε βοηθήσει αυτό. Αλήθεια όμως πώς τα κατάφερες ;

theonirvanatheonirvana
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    fever24 wrote:
    Όσο για το φίλο με τις φωτογραφίες των ποδοσφαιριστών στο desktop, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να μπεις στα windows με safe mode , αλλά και πάλι δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να σε βοηθήσει αυτό. Αλήθεια όμως πώς τα κατάφερες ;
    κατεβασα απο ενα site τις φωτογραφιες και αντι να πατησω αποσυμπιεση σε ενα φακελο πατησα αποσυμπιεση στην επιφανεια εργασιας.ετσι 9.000 φωτογραφιες πηγαν στην επιφανεια εργασιας και καθε φορα που τις διαγραφω και και επαννεκινηση τοτε ξαναρχονται αλλες :pinch:
    theonirvanatheonirvana
    • Οργανωμένος Νεολαίος

offtopic : τις φωτογραφιες τις εσβησα ολες αλλα το κολλημα παραμενει.γιατι ?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 267 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close