Injustice 2

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 108 total)
  • Author
    tommastommas
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 347
    Been thanked: 47 times

Φαντάσου δηλαδή πόσο άσχετος  και ανύπαρκτος είσαι στο Street Fighter που το V όχι μόνο βγήκε παράλληλα με το PS4 στο PC αλλά και με σχεδόν άψογο netcode.

Πάλι καλά που δεν είσαι τόσο καλός όσο είσαι στα ΜΚ (λέμε τώρα), ακόμα θα το περιμέναμε.

:rofl2: :rofl2: :rofl2:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2802
    Been thanked: 153 times

Εχω δυσαρεστα νεα…. Μιλησα σημερα με εναν δημοσιογραφο που τον εχουν στειλει να καλυψει την Ε3. Τον εχω φιλο στο steam,Μου ειπε πως ρωτησε τον Boon γιατι δεν εχει ανακοινωθει ακομα σε pc. Και αυτος ο κερατας ξερετε τι ειπε? Οτι παραπονεθηκαμε πολυ για το χαλι του motal kombat x τους τρελαναμε στα email και στα tweet!

Pics or didn't happen.

Τι θες να του ζητησω να μου στειλει φωτογραφιες με τον Boon?

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13520
    Been thanked: 631 times

Όχι, δεν θέλω να δω τον Boon. Θέλω να μου στείλεις τα γραπτά είτε του φίλου σου που σου το λέει, είτε (αν υπάρχουν) του Boon που το λέει στο φίλο σου.

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8551
    Been thanked: 635 times

Καλά γελάτε τώρα, όταν όμως τιτιβίσει ο Μπουν ότι η πισι έκδοση έφαγε ΝΤΙΤΣ θα κλαίμε όλοι.
    Ελπίζω όχι  :/

Wind and stone, I search my heart and find...

• Οργανωμένος Νεολαίος

Εννοεις να βαλω φωτογραφια απο τη συνομιλια που ειχα με αυτον στο steam. Θα το κοιταξω αν δεν εχει σβηστει η συνομιλια θα ποσταρω φωτογραφια.

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13520
    Been thanked: 631 times

Μπορείς άνετα να βγάλεις το άρθρο του “δημοσιογράφου φίλου σου στο Steam” αφού τέτοια είδηση είναι τόσο σημαντική ώστε να ανακοινωθεί.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Εχει διαγραφει η συνομιια. Βλακεια του Steam. Οταν κλεινεις το steam και μεα ξαναμπαινεις αλλοτε εχει κρατησει την τελευταια συνομιλια που εχεις κανει αλλοτε οχι. Ομως μπορω να σας στειλω με pm το προφιλ του για να μιλησετε μαζι του . Ετσι ωστε να εξακριβωσουμε αν οντως εινα 100% αληεθια αυτα που μου ειπε. Εχει να φαει τρελο κραξιμο η WB ετσι και επιβεωθει κατι τετοιο. Μου θυμιζει τοτε που η ubisoft ειπε οτι το 99% των pc gamers ειναι πειρατες ειχε βουηξει ολο το ιντερνετ.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3619
    Been thanked: 95 times

ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΑΡΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ SHREDDER – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ ΤΗΣ Ε3

J.LynxJ.Lynx
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2686
    Been thanked: 273 times

βγει δεν βγει στο pc δεν βρίσκω λόγο αγοράς του με το launch , αν δεν αποδείξουν ότι το MKX δεν θα επαναληφθεί.
    Ειδικά με tekken 7 προ των πυλών.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Ειδικα με το tekken προ το πυλων? Oi ηρωες της WB οπως Batman Superman Super Girl ….. ειναι πολυ πιο γνωστοι απο οτι το tekken. Τι νομιζεις οτι θα προτιμησει ο περισσοτερος κοσμος ενα παιχνδιι που εχει μεσα ολους τους ηρωες των WB/DC που εχουν εκατομυρια οπαδους σε ολο τον κοσμο η το tekken? Ειτε μας αρεσει ειτε οχι η αληθεια ειναι πως οι περισσοτεροι περιμενουν Injustice 2 και οχι tekken αν και εγω επειδη μου αρεσουν και τα 2 θα αγορασω το tekken αμεσως μολις βγει για να τους δειρω ολους online!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5294
    Been thanked: 497 times

Tekken θα προτιμήσουν όλοι. Ειδικά οι PC players που θα το γευτούν for the first time in forever. Το injustice είχε ίδιο gameplay με  ΜΚ9, το injustice 2 θα έχει ίδιο με MKX. Τα εκατομμύρια των οπαδών το έχουν ήδη παίξει το παιχνίδι, οπότε Tekken και ξερό ψωμί. GET READY FOR THE NEXT BATTLE! (Επίσης μη ξεχνάς πως υποτίθεται πως σαμποτάρουμε WB γι' αυτά που έκανε με τα DLC του MKX)

Θα σου παραθέσω τα λόγια ενός σοφού υπέρ του Tekken σε σύγκριση με τα παιχνίδια Capcom/WB. Νομίζω τον ξέρεις

Tekken is the only fighting game currently that..
    1 Will not have DLC characters
    2 will NOT have balance updates
    3 will NOT have DLC stages
    4 will not have a XL or super or a ultra edition!
    5 WILL BE RELEASED COMPLETE FROM RELEASE DATE EVRYTHING INCLUDED.
    Namco is not like capcom and WB. They will sell us a complete game for 50 euros and that is! No more money for stupid DLC. No having to wait months for new characters or balance updates and things like that to be released. Like the old days before 2006 where games were releasing complete from the start. YOU HEAR CAPCOM AND WB?!

14/6 SHREDDER

Ούτε ο Superman δε θα παίξει injustice 2. Mark my words.

Great0ldOneGreat0ldOne
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3989
    Been thanked: 327 times

θα αγορασω το tekken αμεσως μολις βγει για να τους δειρω ολους online!

Ακόμα σε περιμένω για Killer Instinct, χελωνομεζέ.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Θα το δουμε αυτο. Αν ξεπερασει το tekken σε πωλησεις το injustice 2 θα γινει πρωτο θεμα σε ολα τα forums και gaming sites!! Και εγω το θελω πολυ το tekken και ανυπομονω να βγει στο pc αλλα θελω και το njustice 2.Αλλο το ενα αλλο το αλλο

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5294
    Been thanked: 497 times

Και εγω το θελω πολυ το tekken και ανυπομονω να βγει στο pc αλλα θελω και το njustice 2.

Άσχετα από τις πωλήσεις και το τι θέλει ο περισσότερος κόσμος, εσύ ποιο περιμένεις πιο πολύ από τα δύο;

• Οργανωμένος Νεολαίος

Πιο πολυ περιμενω tekken επειδη ειναι το πρωτο που θα βγει σε pc. Πηρε βραβειο καλυτερου fighting στην Ε3 το injustice 2 https://twitter.com/noobde/status/743913378565939200

Εγραψα για να το δει ο κλεφτης απατεωνας και ψευτης Boon οτι ΔΕΝ το αξιζει το βραβειο μετα απο οτι εκανε στο pc gaming ο παλιανθρωπος. Γραψτε και εσεις για να τον ξεφτυλισουμε !! Ακους εκει βραβειο χωρις pc εκδοση και ενω εχουμε πετσοκομενο το mk10 στο pc! Βρειστε τον αγρια!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 108 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close