Lord of The Rings Online

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 407 total)
  • Author
    Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8467
    Been thanked: 1444 times
    Tom G wrote:
    Κατά το καλοκαίρι ο Kingslayer θα πήγαινε Τανζανία και ήταν η περίοδος που αρχίζαμε το Lotro και έχω απόδειξη πως ο Hellion είναι εν τέλει χουντικός(το λιγότερο).

Hellion wrote:
    “ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΒΕΛΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΑΚΟΥ ΤΑΝΖΑΝΙΑ”
    :silly:

Λογικές κατηγορίες…όμως τι γνωρίζουμε για το ποιόν του ανθρώπου που τις εκτοξεύει?

Με έναν απλό αναγραμματισμό του παραπάνω post, βγαίνει στην επιφάνεια η φρικτή αλήθεια:

Tom G wrote:
    …έχω…εν τέλει χουντικός(το λιγότερο)…

ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ. Προσπάθησε να κρυφτεί ανάμεσα στις λέξεις, αλλά οι πεποιθήσεις ήταν τόσο ισχυρές που ξεπροβάλουν σαν φάρος.

Αυτό το άτομο θα πιστέψουμε, λοιπόν? Άτομο με σαφείς διασυνδέσεις με την χούντα (“ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ” κιόλας!) και που αναμφίβολα επιθυμεί να καπηλευτεί την ελευθερία του δημοκρατικού κόσμου?

ΥΓ. Την Δευτέρα βγαίνει το νέο Instance cluster, με 3 νέα 3-man instances και δυνατότητα για level-scaling στα Instances του Mirkwood. Καλοί φάσει.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1648
    Been thanked: 2 times

Θα συμφωνήσω μαζί σου επειδή είσαι παλιός και editor.

• Υπουργός Ανάπτυξης

^^^
    ./thread

Arwindan wrote:
    Άσε εγώ κάτι έχω πάθει τον τελευταίο καιρό. Δε βαριέμαι απλά να παίξω LOTRO αλλά βαριέμαι γενικά να παίξω οτιδήποτε. Μήπως είμαι αρρωστος;

Xμμμ…

MEANWHILE, στο Steam:

AXAA_zps4edfbb16.jpg

“ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ”, έτσι? Εσχάτη προδοσία! Αλητεία, αίσχος, αίσχος!

😆

ArwindanArwindan
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1851
    Been thanked: 78 times

Χαχαχαχα, εσύ και ο Πουαρώ (ή προτιμάς το Σέρλοκ; ) Από τις 16 ώρες που βλέπεις οι περισσότερες συνεχόμενες είναι σήμερα, που είπα να το συνεχίσω λίγο. Εννούσα ότι έχω πολλά παιχνίδια που δεν τα έχω παίξει ακόμα και τα έχω και περιμένουν επειδή βαριέμαι (βλέπε Alan Wake).

Υ.Γ. Και παίζω και το αγαπημένο σου παιχνίδι ε :woohoo: ;

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 67
    Been thanked: 0 times

Laurelin και εγώ από την αρχή του game. Υπάρχει και user-chat για τους Έλληνες, /joinchannel grlff, για κουβέντα, lff ή ότι άλλο. Κάποτε ήμασταν 3-4 ελληνικά kins, τον παλιό καλό καιρό…

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2030
    Been thanked: 24 times

τωρα σοβαρα,γιατι εφυγε ο ebon?

αν αληθευουν αυτα που ακουω,οτι δηλ ο hellion τον εξαναγκασε να πει τρεις φορες οσο ποιο γρηγορα μπορει “κερδισατοdebateμετονκρατσαμουχαχαχαχα” και ο ebon μπερδευτηκε στο μουχαχα,ενα θα πω-ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕ KIN LEADER HELLION!!!

ΣΕ ΚΑΛΩ ΣΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ AVATARS ΜΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ BREE!ΕΛΑ ΑΝ ΣΟΥ ΤΟΛΜΑΕΙ!

never trust a human!

Καλοί φάσει.

:blink: :silly: :blink: :silly:

• Υπουργός Ανάπτυξης

Άρχισε το Yule Festival :cheer:

Με το νέο update αναβαθμίστηκε ριζικά το Bree, καθώς και περιοχές στο Shire. Μιλάμε για πλήρη ανακαίνηση.

Επίσης εισήγαγαν σε όλον τον κόσμο το παράθυρο “pending loot” που μέχρι τώρα υπήρχε μόνο στο Rohan, όπως επίσης και το open mob tagging, οπότε ο καθένας μπορεί να ορμίσει σε κάποιο τέρας που πολεμάει κάποιος άλλος και να πάρει credit και XP για το kill, σε αντίθεση με το first tag σύστημα που ίσχυε μέχρι τώρα.

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Καλό το open mob tagging. Για πες για το Μπρι. Το στόλισαν;

• Υπουργός Ανάπτυξης

Του άλλαξαν τα φώτα γενικά. Κάνανε “lifting” στις προσόψεις πολλών κτιρίων, μπήκαν νέα οικοδομικά τετράγωνα, διάφορα νέα filler στοιχεία όπως πάγκοι και τέντες με εμπόρους, φύτεψαν φυτά, στένεψαν μερικοί δρόμοι, προστέθηκαν άλλοι, βάλανε νέο Vault στην δυτική πύλη, βάλανε Relic master στην νότια πύλη (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ)…

Γενικό Lifting. Ωραίο το κάνανε οι μπαγάσες.

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Μπράβο τους. Πάντως δείχνουν όρεξη για να γίνετε όλο και καλύτερο το παιχνίδι και κάνουν όντως καλή δουλειά.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3625
    Been thanked: 107 times

Ξεχάσατε να πείτε για τη νέα θεατρική σκηνή που στήσανε απέναντι από το Prancing Pony. Γενικά στο βόρειο Bree που πήγα (γιατί κάηκα στο Yule Festival) είχε ωραία πράματα. Είδα επίσης και κάτι μπόμπιρες να παίζουν κυνηγετό. :D

• Υπουργός Ανάπτυξης

Χθες βράδυ έλαβε χώρα στο twitter του LOTRO μια συνέντευξη με τους developers του game, οι οποίοι απαντούσαν σε διάφορες ερωτήσεις του κοινού.

Επιγραμματικά τα κυριότερα points:

-Σκοπεύουν να κάνουν ρεκτιφιέ και σε άλλες περιοχές όπως έγινε με το Bree πρόσφατα, για να τις φέρουν στο επίπεδο εικαστικής ποιότητας του Rohan.

-Θα συνεχιστεί το ρεκτιφιέ της Μόρια με έξτρα quests, ενώ θα προσθέσουν και άλλο περιεχόμενο για levels 20-40.

-Θα κοιτάξουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το σύστημα Housing. Το τι ακριβώς θα περιλαμβάνει αυτό το “κοίταγμα”, δεν είμαι σίγουρος. Λένε πως θα συμπτίξουν τις γειτονιές κάπως για να μην είναι τόσο πολλές και άδειες, αλλά ελπίζω παράλληλα να αρχίσουν να διώχνουν από τα σπίτια τους όσους έχουν να μπουν στο game από το 2009 ξέρω’γω. Η όψη των γειτονιών με 8 στα 10 σπίτια να είναι “abandoned due to failure to pay upkeep” είναι αποκαρδιωτική.

-Δεν θα ασχοληθούν άλλο με τις περιοχές που αφορούν το “Hobbit”, πέραν των 3 instances που είδαμε πρόσφατα.

-Θα βελτιώσουν την όλη αίσθηση του Mounted Combat ώστε να μην είναι τόσο ατσούμπαλο.

-Νon-combat quests σαν αυτά που βλέπουμε στα dailies του Hytbold του Rohan, πρόκειται να υλοποιηθούν και σε άλλες περιοχές για μικρότερα levels.

Προσωπικά το Housing να φτιάξουν μόνο, εγώ θα ήμουν ικανοποιημένος.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2030
    Been thanked: 24 times

στο steam εχει μεχρι τις 5 ιανουαριου το triple pack 13 ευρω……

αργκ!!!!!

δεν ξερω τι να πρωτοπαρω,να επενδυσω τα ευρωπουλα μου σε lotro η να δω τι παιζει με kotor online?

να ζει κανεις η να μην ζει?
    [

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Να επενδύσεις στο λοτρο! Αξίζει τα λεφτά του.

• Υπουργός Ανάπτυξης

Ήμουν στο θέατρο του Frostbluff για αυτήν την θεατρική παράσταση που διοργανώνεται στα πλαίσια του Yule Festival, και ένας από τους επιλεγμένους ηθοποιούς ήταν ένας παίκτης dwarf, “son of Τάδε” σύμφωνα με το title του. Ενώ συμμετείχε στην παράσταση, κάτω στο ακροατήριο ήταν και ο παίκτης Τάδε, ο πατέρας του Dwarf δηλαδή, και κάθε φορά που είχε ατάκα ο dwarf ο πατέρας του έκανε emotes “cheer” και “clap” και φώναζε “THAT’S MY SON”, “GREAT JOB LAD” και τέτοια 😆 😆 😆 😆

Τα σπάνε οι RP Servers!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 407 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close