Official Off-Topic Thread

Viewing 15 posts - 1,591 through 1,605 (of 3,191 total)
  • Author
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3525
    Been thanked: 250 times

RQoudeides.

– Yes, we're listening…
    – …..
    – Speak up please!!

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

PeisistratosPeisistratos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 316
    Been thanked: 10 times

μπορει καποιος καλος σαμαρειτης να προτεινει 4-5 site για αγορα games; εγω εχω σε bookmarks μονο gog και instant-gaming (καλα, κοιταω και ατμο, αλλα εκει ειναι φαρμακειο).

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times
    lucinoslucinos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 753
    Been thanked: 94 times

για indies επίσης υπάρχει το https://itch.io/

και φυσικά τα παρισσότερα παιχνίδια τα έχω πάρει από https://www.humblebundle.com/

J.LynxJ.Lynx
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2686
    Been thanked: 273 times

To humble ειδικά να το κοιτάς συχνά πυκνά γιατί δίνει καλά παιχνίδια σε bundles σε τιμή χώμα. Δεν ειναι λίγες οι φορές που μου έχει τύχει να βγει παιχνίδι που έχω σε wishlist στο tier 1 και να το πάρω με 1 ευρώ.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3619
    Been thanked: 95 times

ρε σεις πάω εδώ

https://www.skroutz.gr/s/7593616/Corsair-RMx-Series-750W.html

και μου λέει στο Digital Master ότι ο τρόπος πληρωμής δεν υποστηρίζεται.
    Και πηγαίνοντας στο site δεν μου λέει κάτι για φυσικό κατάστημα και ούτε χάρτη έχει πια.
    Το κλείσανε το πανυγηράκι τους;

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Λες λόγω των παρα πολλων αρνητικων κριτικών να φαει ακυρο απο το σκρουτζ? Εδω που τα λέμε οι κριτικές που εχει λάβει ανηκουν σε ιστορίες τρόμου.

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13520
    Been thanked: 631 times

Πήγε ο Σρέντερ, αγόρασε το τροφοδοτικό και μετά εξαπέλυσε τη συμμορία για να μην αφήσει στοιχεία πίσω.

Κώστα, θα μας πάρουν και τις γυναίκες!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5294
    Been thanked: 497 times

Βγαίνει αύριο to NES Classic mini. Η Nintendo ανέβασε τα manual των 30 παιχνιδιών του. https://www.nintendo.co.jp/clv/manuals/en/index.html

Όλα τα “printed manual” είναι πιστές αναπαραγωγές των πρωτότυπων που συνόδευαν τότε τα παιχνίδια με ελάχιστες επεμβάσεις. Άπειρα respect στην Square-Enix με το 89 σελίδων manual-guide για το FINAL FANTASY. Όσοι είστε φαν της σειράς αξίζει να του ρίξετε μια ματιά, άλλωστε εδώ ξεκίνησαν όλα. Με μια γρήγορη ματιά και τα 2 παιχνίδια Zelda συνοδεύονται από ποιοτικά 50 σέλιδα. Φοβερή σκέψη από τη Nintendo  :salute:

• Οργανωμένος Νεολαίος

Τόσο γλυκούλι! Ήδη κάνει 1500$ στο ebay. Ελπίζω το δικό μου να βρει το δρόμο του σπίτι :/

IMG_1499.0.jpg

J.LynxJ.Lynx
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2686
    Been thanked: 273 times

1500;;; Μόνο με προπαραγγελία δούλευε αυτό;;;;

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13520
    Been thanked: 631 times
    Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8551
    Been thanked: 635 times

To game.co.uk το έχει ακόμη.

Θα 'θελες…  :P

Wind and stone, I search my heart and find...

• Οργανωμένος Νεολαίος

Τα public το φερνουν ακομα. ΑΛΛΑ θα μπειτε σε λιστα αναμονης για νεες παραλαβες. Τηρειται σειρα προτεραιοτητας, δινουν περιθωριο 5 ημερων σε καθε πελατη και προχωρουν.  Ειναι χρονοβορο και δεν ξερουν ποτε θα τους εξυπηρετησουν ολους. Παντως ειπαν πως εχουν αποθεμα για ολες τις προπαραγγελιες αλλα και για επομενες.

Πρωτη φορα βρηκα συνενοησιμους πωλητες που ηταν κι αυτοι στη λιστα αναμονης και συζητουσαμε για το αν θα το εχουμε πριν το snes mini.

lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6853
    Been thanked: 372 times

σημερα πηγα σε ενα mugg and bean μαγαζακι για να βαλω καμια μπουκια στο αδειο μου στομαχι. για το ινφο, προσφερουν το καθαροτερο και νοστιμοτερο φαγητο στην πολη. ετσι νομιζα και για κανα 2 ακομη αλλα καμια σχεση. απο οταν ξεκινησα να τρωω εκει ειδα θεαματικη διαφορα με τα μικροπροβληματα που εχω με το στομαχι μου.

συνηθως υπαρχει υπαλληλος στην εισοδο που σε οδηγει στο τραπεζι και σου δινει τον καταλογο. σημερα δεν ηταν κανενας.
    αραζω και περιμενω για τον καταλογο. περιμενω και περιμενω. ανοιγω κινητο και παιζω nonstop knight. περναω 4 με 5 boss και σερβιτορος πουθενα. σε καποια φαση σηκωνω κεφαλι και δεν βλεπω ουτε εναν υπαλληλο. παραξενο για τα standard του καταστηματος. σερφαρω ιντερνετ και αφου βαρεθηκα συνεχισα να παιζω. σε καποια στιγμη χαρμανιασα και εκει μεσα απαγορευεται το καπνισμα.
    εκει που λεω να σηκωθω και να φυγω, αφου κοντευα μια ωρα εκει περα χωρις να δω φως, τσουπ ηρθε ο σερβιτορος.
    του δινω την επιθυμια μου και του λεω θα γυρισω σε 5 λεπτα. παω να καπνισω.

γυριζω και καπακι μου φερνουν το φαγητο. οσο ετρωγα αρχισα να αναρωτιεμαι τι εγινε στην στρατιωτικη πειθαρχεια του μαγαζιου.
    αχ βρε χαζουλη κουνελε, ειναι Σαββατο!!!!!!!!!!!!! χθες βγηκαν ολοι για να μεθυσουν και στα @@ τους η δουλεια το πρωι.
    εφαγα και πηγα μια βολτα απο το μαγαζι που δουλευω. ελειπε το μισο προσωπικο.  δεν εκανα μια βολτα τριγυρω. σιγουρα απο αυτους που ηρθαν για δουλεια, ολο και καποιος θα ηταν μεθυσμενος. θα επρεπε να τον στειλω σπιτι του για παντα και εχω ρεπο σημερα.

Ιρλανδοι και αγγλοι, γατακια του ποτου. αυτη η χωρα ειναι γεματη με κλωνους του ριτσαρντ μπαρτον σε dark version.

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

Viewing 15 posts - 1,591 through 1,605 (of 3,191 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close