Ragequit ταινια.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author
    lelos kouneloslelos kounelos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6871
    Been thanked: 407 times

Αυτες τις μερες εκανα ενα trade εμπειριων ζωης, με δυο φιλους που εχουν πολλα χιλιομετρα στο ταξιδιωτικο κοντερ. Τους ειπα καποιες φασεις απο την ζωη μου και εριξαν πολυ γελιο. Ξαφνιαστικα επειδη οσοι εχουν χιλιομετρα σε χωρες οπως ειναι το Ιραν, το ισραηλ κτλ δεν εντυπωσιαζονται και ευκολα.
    Μου ειπαν κατι που το εχω ξανακουσει. Γραψε βιβλιο ή φτιαξε ταινια.
    Σημερα οπως επινα το ντεκαφ καφεδακι μου, σκεφτομουν οτι ισως να ειναι καλη φαση.

Το ψηνει κανενας για φορουμικη παραγωγη? Μπορει να ειμαι 6.000 χιλιομετρα μακρυα αλλα εχω τα “σεναρια” μπορω να κανω διαφορα ερασιτεχνικα με το video edit. Εχω και ενα φιλαρακι εδω που γραφει μουσικη. Εκτος και αν ψηνεται καποιος απο εσας να αναδειξει το ταλεντο του.
    ο τρελος χοντρος, ισως κουμπωσει στο στορι με τον power ranger.
    Η χοντρη με το λαπτοπ και την αναλυση 640χ ισως να θελει να παιξει τον ρολο της ανοργασμικης κομμουνιστριας που ενω εχει αριστερες αποψεις, εκβιαζει με τον πλουτο που διαθετει, προκειμενου να πετυχει τον σκοπο της.

Τελος παντων. Αν καποιοι απο εσας το ψηνουν το θεμα, ισως να κανουμε κατι. Οχι για το χρημα. Οχι για την δοξα. Οχι για την τεχνη. Για την ελευθερια του κανω οτι μου αρεσει.

Το θεμα ειναι να υπαρχει θεληση γιατι απο σεναρια και μικρες ιστοριες, πολλα.

Το Gaming είναι μια σωματονοητική κατάσταση και όχι μια χρονοχωρική διαδικασία.

Maverick StrangeMaverick Strange
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1481
    Been thanked: 31 times

Δεν ξέρω πώς μπορώ να βοηθήσω, αλλά για την ψυχή του ΑρΚιου, γιατί όχι?

Τι λες για βουβό ασπρόμαυρο κινηματόγραφο? Έχω και τίτλο: “Citizen Lelos”

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6662
    Been thanked: 427 times

μια σουρεαλιστικη μεταφορα του dekalog σε ενα μεταποκαλυπτικο περιβαλλον. κoυνελι σε ρολο gman και αναδρομες στο παρελθον μεσω παλαιων υπολογιστων

Ακου πτωμα να μαθαινεις

• Οργανωμένος Νεολαίος

επειδη ο κουνελος δεν παει πουθενα χωρις πλαν μπι και σι και σχεδια μεχρι να πετυχει η επιτυχια  :PP
    εχω μια ιδεα… κομικ με 3D χαρακτηρες και 2D background. το προβλημα ειναι πως θα το φτιαξω, ωστε να μην δειχνει σαν φωτορομαντζο απο τα 70's 80's. χμ ειπα ΧΜ! καμια ιδεα;

PainPain
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3150
    Been thanked: 95 times

Αν υπάρξουν σκηνές μάχης, έχω μερικές δεκάδες κομπάρσους με εξοπλισμό, έτοιμους να πέσουν μαχόμενοι για τη σημαία του RQ, μέχρι της τελευταίας ρανίδος…

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5292
    Been thanked: 42 times

ημιχαρντκορ πορνό θα ναι το ταινιακι η ντοκιμαντέ??

• Οργανωμένος Νεολαίος

θα ειναι γεματο ηθικες αξιες και ανατροπες.

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6662
    Been thanked: 427 times

softcore;

Ακου πτωμα να μαθαινεις

• Οργανωμένος Νεολαίος

τελικα το πηρα αποφαση, θα το φτιαξω σε μορφη comic. αυτο που δεν αποφασισα ειναι το πως θα γινει η φαση.

Steel_HavocSteel_Havoc
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3882
    Been thanked: 140 times

Μια καλτ ταινία στα επίπεδα του Τσίου θα ήταν καλύτερα πιστεύω αλλά εντάξει σε εμπιστευόμαστε  :thumbsup:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3539
    Been thanked: 278 times

Και σε comic θα ήταν ωραίο. Κάτι σαν το παλιό μας comic που τέλειωσε νωρίς.

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

Ηλίας ΙακωβόπουλοςΗλίας Ιακωβόπουλος
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 7134
    Been thanked: 92 times

Θελω να μπει το στορυ με το κωλομπαρο καπου στην Ανατολή, ΛΑΟΣ, Μπουτάν, δεν θυμάμαι. Που σε πήγε ο ταρίφας

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13549
    Been thanked: 653 times

Στείλε ενα μικρο script να δουμε τι μπορούμε να κάνουμε.  :PP

• Οργανωμένος Νεολαίος

χαχαχαχα ναι ρε φιλαρακι, στο Λαος ηταν  :facepalm: το ειχα ξεχασει αυτο. τι νυχτα ηταν εκεινη. αφου δεν ξεβρασε πουθενα το πτωμα μου ο μεκονγκ ποταμος, παλι καλα.

αφου δεν μπορω να καλυψω ταινια, ολοι οι ηθοποιοι θα ειναι μαυροι, θα το κανω σε μορφη κομικ και καλα. τωρα εριχνα μια ματια στα περιξ για software. παιζει τιποτα σε open source; το anime studio τσεκαρα τωρα αλλα δεν ειναι free. απο script πολυ πραμα φιλτατε βορειε. φοβαμαι οτι πολλα τα εχω ξεχασει. παραδειγμα αυτη η φαση στο Λαος.

βρηκα και αυτο το σελιδακι http://avachara.com οπου μπορω να φτιαξω τα “ανθρωπακια” μου. δεν ειμαι γνωστος για το σχεδιαστικο μου ταλεντο. που ειναι ο sketch οταν τον χρειαζεσαι;

Ηλίας ΙακωβόπουλοςΗλίας Ιακωβόπουλος
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 7134
    Been thanked: 92 times

Θα στα θυμίζω εγώ. Πρώτα διάβαζα τον οδηγό και μετά για τη σχολή :P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close