Retro Planet – Ένα νέο, έντυπο, περιοδικό, από το Amigaplanet.gr!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 114 total)
  • Author
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2977
    Been thanked: 0 times

Ναι, ακόμη ενδιαφέρομαι για το τεύχος. Πες μου ό,τι σας είναι πιο εύκολο για να πάω να πληρώσω το παιδί. Βέβαια πέφτει σκ, αλλά από Δευτέρα πρώτο πράγμα !

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 8

Καλησπέρα και πάλι, το ενδιαφέρον εξακολουθεί να υφίσταται κι εμένα απλά οφείλω να σημειώσω πως είμαι από Κρήτη. Οπότε για οποιαδήποτε λεπτομέρεια (ακύρωση, ταχυδρομικά ή οτιδήποτε άλλο) ..εδώ είμαι

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 5821
    Been thanked: 8 times
    Scatman wrote:
    απλά οφείλω να σημειώσω πως είμαι από Κρήτη

OK, απλά σε αυτή την περίπτωση η συνεννόηση θα γίνει απευθείας μεταξύ εσένα και του CountRaven… ;)

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova TV!

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 8

ο οποίος απ’ότι βλέπω δεν είναι ενεργός εδώ :/ . Καλώς, θα δω τι μπορώ να κάνω.

• Υπουργός Ανάπτυξης

Θα του πω να μπει για να κάνει τις απαραίτητες συνεννοήσεις…. ;)

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova TV!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2401

Μεσα και γω! Σου στελνω το χρημα +7 ευρω για να μου το στειλεις με γενικη ταχυδρομικη καθοτι δεν ειμαι ουτε εγω αθηνα. Μην μασας. Τους παιρνεις τηλ κ ερχονται σπιτι σου για να παραλαβουν το περιοδικο. Δεν πας εσυ σε αυτους

• Υπουργός Ανάπτυξης
    InfamousJohn wrote:
    Μεσα και γω! Σου στελνω το χρημα +7 ευρω για να μου το στειλεις με γενικη ταχυδρομικη καθοτι δεν ειμαι ουτε εγω αθηνα.

Δεν υπάρχει λόγος να γίνει τέτοια διαδικασία και να χρεωθείς διπλά, όπως είπα θα ειδοποιήσω τον CountRaven για να επιληφθεί για εσάς της επαρχίας ;)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 132

Confirmed και από εμένα Μάνο, εννοείται πως θα το πάρω :)

Σε ευχαριστούμε και για τον κόπο σου να μπεις σε όλη αυτή την ταλαιπωρία για να μας εξυπηρετήσεις φίλε! :worship:

• Υπουργός Ανάπτυξης

Μια ακόμη αλλαγή που αφορά τους φίλους από επαρχία είναι ότι ενώ αρχικά επρόκειτο να ισχύσει αυτό

manos426f wrote:
    Σημειώστε ότι στα 5 αυτά ευρώ που θα δώσετε περιλαμβάνονται και τα έξοδα αποστολής, καθώς το Retroplanet ΔΕΝ θα τυπωθεί επί Αθηναϊκού εδάφους.

εν τέλει πληροφορήθηκα ότι στη νέα τιμή των 6.5 ευρώ ΔΕΝ περιλαμβάνονται τα ταχυδρομικά έξοδα, τα οποία θα επιβαρυνθείτε εσείς.

Ξέρω ότι μ’ αυτά και μ’ αυτά η τιμή του Retroplanet εκτοξεύετε στα ύψη για εσάς παιδιά, αλλά προφανώς δε μπορούσε να γίνει κάτι άλλο. Λογικά το αρχικό πλάνο, περί δωρεάν μεταφορικών, έπεσε τελείως έξω…

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2401

Np μανο!
    Ολα της αρχης ειναι δυσκολα.

chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1204
    Been thanked: 116 times

Και από μένα είναι ok να το αγοράσω αλλά δεν γνωρίζω πως θα μπορέσω να βρώ τον mano καθώς λόγο δουλειάς είμαι αρκετά κλεισμένος. Να δούμε τα ραντεβού πότε θα γίνουν και εύχομαι να μπορέσω να το παραλάβω.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    chek2fire wrote:
    και εύχομαι να μπορέσω να το παραλάβω.

Επειδή, όπως προείπα, τα τεύχη θα προπληρωθούν από εμένα για να μου δοθούν, θα ήθελα να γίνει γρήγορα η παράδοσή τους από μεριάς μου σε καθέναν σας.

Συνεπώς, αν πιστεύεις ότι όντως θα αποδειχθεί πολύ δύσκολο να κανονιστεί η παραλαβή του από μέρους σου, ίσως θα ήταν καλύτερο να κάνεις κατευθείαν συνεννόηση με τον dony σε ώρα και ημέρα που να σε βολεύει… :)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 341

Check και από εμένα, όσο κρατίεται κάτω από 10 ευρώ το τεμάχιο. Πληρωμές π[ότε;

chek2firechek2fire
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1204
    Been thanked: 116 times

Αν μπορεί να κανονιστεί πρωί τοτε 100% θα μπορέσω να το πάρω το τεύχος αρά είμαι μέσα ακόμα

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Mανο μην με ξεχάσεις και εμένα… Αλεξανδρούπολη μεριά…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 114 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close