Samsung Galaxy SIII Mini –Αξίζει;

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Author
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 5819
    Been thanked: 8 times

Κάτι τέτοιο διαβάζω και χαίρομαι που το παλαιολιθικό ( ; ) Samsung S-5230

Samsung%20S5230%20Star%20snow%20white%20%20%283%29.jpg

που ακόμη έχω, βαστάει γερά…. :P :P :P

Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football, Nova και Cosmote TV!

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.

Dark ArchonDark Archon
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 645
    Been thanked: 17 times

Δεν είναι δύσκολο να διαλέξεις συμβατικό κινητό. Στα smartphones είναι το μανίκι…..
    Και αφού επιτέλους αποφασίσεις ποιο smartphone έχει τα χαρακτηριστικά που θέλεις και ειναι μέσα στο budget σου, μετά λιώνεις σε forum και review για να βρείς αν τα κουσούρια του είναι σοβαρά (ναι όλα έχουν κάποιο……).

Έψαχνα για ένα δίκαρτο και το υποψήφιο είναι μάλλον το Samsung Galaxy S Duos. Το έχει κανένας, για να πει πως πάει;

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Άρκον εγώ έχω ακριβώς το S Duos (100 ευρά από Σκρούτζ) και είνα υπερτζιτζί γι’αυτό που το θέλω. Μπορείς να μπεις και mail/Facebook, παίζει και Angry Birds, ωραία, μεγάλη σεξουαλικιά οθόνη, απλά, βασικά και ωραία πράγματα και πολύ εύκολο το μάνατζμεντ των δυο καρτών. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά το μόνο που ήθελα ήταν ένα easy to use, touch screen δίκαρτο. Το ότι πιάνει και ιντερνέτς και κάποια φλάς γκέημς (Φρούτ Νίντζ κτλ) απλά το θεωρώ έξτρα μπόνους!

Dark ArchonDark Archon
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Το κινητό είναι για τον αδερφό μου. Δεν έχει ασχοληθεί με smartphone μέχρι τώρα. Οι απαιτήσεις που έχει κυρίως είναι να παίρνει 2 κάρτες και να έχει αυτονομο gps. Για τα υπόλοιπα θα ασχοληθεί σιγά σιγά με τον καιρό. Πίστευω θα είναι μια χαρά. Ευχαριστώ για την απάντηση.

EDIT: Που το βρήκες 100€; Στο skroutz ξεκινάει απο 165.
    Galaxy S Duos

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2401
    Been thanked: 0 times

Xperia tupo… 110 ευρω dual sim, με αυτονομο gps… Τα παντα ολα. Καλη περιπτωσουλα.

Dark ArchonDark Archon
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Διάβασα πολλά αρνητικά για το Tipo, απο πολλές πηγές. Κολλήματα, προβληματική λήψη σήματος και data και το πιο σημαντικό αντίλαλος και θόρυβος στο ακουστικό.
    Θα μου πεις οτι δεν εμφανίζονται σε ολες τις συσκευές αυτά τα κουσούρια, αλλά και πάλι δεν το διακινδυνεύω. Ασε το SAR του, οι δορυφόροι βγαζουν λιγότερη ακτινοβολία απο αυτό το κινητό……. 😆 😆 😆

nitro912grnitro912gr
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2925
    Been thanked: 68 times

Γενικά η sony mobile έχει πάρει την κατηφόρα με τα smartphones, δε μπορώ να καταλάβω γιατί, παλιά έβγαζαν απίστευτα κινητά και δε μου πέρναγε από το μυαλό να αγοράσω άλλη μάρκα.

Dark ArchonDark Archon
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Και για το Xperia E ισχύουν τα ίδια περίπου ελαττώματα που έχει και το Tipo. Μια χαρά.
    Το MLS IQTalk Crystal τελικά βγαίνει και σε Dual Sim; Σε μερικά καταστήματα το έχουν σαν δίκαρτο και σε μερικά οχι.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Dark Archon wrote:
    Διάβασα πολλά αρνητικά για το Tipo, απο πολλές πηγές. Κολλήματα, προβληματική λήψη σήματος και data και το πιο σημαντικό αντίλαλος και θόρυβος στο ακουστικό.
    Θα μου πεις οτι δεν εμφανίζονται σε ολες τις συσκευές αυτά τα κουσούρια, αλλά και πάλι δεν το διακινδυνεύω. Ασε το SAR του, οι δορυφόροι βγαζουν λιγότερη ακτινοβολία απο αυτό το κινητό……. 😆 😆 😆

αυτο με το SAR δεν το ηξερα… το xperia play που εχω εχει ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΧΑΜΗΛΟ SAR και επειδη ειναι και κομουτσα, νομιζα οτι το tipo θα εχει ακομα χαμηλοτερο… τεσπα.
    καλα εκανες και το εθιξες!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Dark Archon wrote:
    Και για το Xperia E ισχύουν τα ίδια περίπου ελαττώματα που έχει και το Tipo. Μια χαρά.
    Το MLS IQTalk Crystal τελικά βγαίνει και σε Dual Sim; Σε μερικά καταστήματα το έχουν σαν δίκαρτο και σε μερικά οχι.

τσεκαρε και αυτο….
    Alcatel OT-991D
    τιμη 120€ περιπου (μαλιστα προς τα κατω…!)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1648
    Been thanked: 2 times

Μακριά από Balcatel.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Γιατί ρε συ? Έχω πάρει εδώ και ενάμιση χρόνο ένα alcatel με το απίστευτο ποσό των 15 ευρώ και είναι τέλειο γι’ αυτά που προσφέρει. Μεγάλη διάρκεια μπαταρίας, φακό, μηνύματα και φυσικά τηλέφωνα. Τα αδικείς.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1648
    Been thanked: 2 times

Με τα ίδια λεφτά θα μπορούσες να πάρεις ένα Samsung(που δε θυμάμαι το μοντέλο)το οποίο έχει αυτά που ανέφερες + πλακέτα φωτοβολταικών για να φορτίζει όταν είναι στον ήλιο.Τεχνολογία,όχι αστεία…

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Borracho wrote:
    Έτοιμος!

http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/351100-samsung-s6102-galaxy-y-duos-mayro-detail

0.96 SAR, καλυτερα να μεινω 1 χρονο μπροστα σε πρασινη οθονη απο 6128 cpc…..

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close