Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 139 total)
  • Author
    Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Yo yo, copy webmaster. Over.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3451
    Been thanked: 219 times

Τα πορτοκαλιά είναι στο πρόγραμμα να αλλάξουν Bruce. Όσο για τα κουτάκια, η τοποθέτησή τους εξαρτάται από το μέγεθος της οθόνης. Σε μεγαλύτερη ανάλυση τα κουτάκια βρίσκονται στα δεξιά της στήλης, όταν όμως η ανάλυση είναι μικρή τότε υποχωρούν πιο κάτω ώστε να είναι άνετη η ανάγνωση σε όλες τις συσκευές. Λόγω εκκίνησης υπάρχουν πολλά καινούρια άρθρα και θέλει λίγο περισσότερο ψάξιμο, στη φυσιολογική ροή θα βρίσκεις τα τελευταία άρθρα στην κύρια στήλη και τα τελευταία news items στη στήλη Latest News. Καλώς μας ήρθες btw :)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10
    Been thanked: 0 times

Κάτι σέρνεται εδώ πέρα.

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

καλως σας ήβρα!
    γενικα πιστευω οτι το featured aricles δε χρειαζεται, με την εννοια οτι το καθε καινουριο item θα εχει καποια σημανση υποθετω (σημαιακι, αλλο χρωμα η οτι αλλο επιλεξετε) στην αντιστοιχη στηλη των reviews, των νεων κλπ. βεβαια στην “μεγαλη” οθονη (1680 x1050) δεν το εχω δει ακομα, οπότε μπορει απλα να μην καταλαβαινω πως φαινεται.
    ενιγουέι, ειναι κατι δευτερευον, μη σου πω δεν εχει καμμια σημασια, ολα ειναι θεμα γουστου. το περιεχομενο ειναι που μετραει.
    κατι αλλο ηθελα να ρωτησω και μην ντραπειτε ν απαντησετε ευθεως. το μαγαζι εχει ανοιξει? δηλαδη να καθομαι μεσα με την ησυχια μου και να διαβαζω τα παντα ολα? η προτιματε να ερθουμε σαββατο για τα εγκαινια? καταλαβαινω οτι ειναι ωρα εντονων δοκιμών και μαραφετιών και ισως δε θελετε και καμενους φανμπόηδες στη μεση.
    ασχετο, δεν εχει εικονιδιο οφτοπικ, αλλα σιγα μη με σταματησει αυτο… 😆 😆

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3451
    Been thanked: 219 times

Tο πλαίσιο featured θα λειτουργεί κυρίως ως timeline των άρθρων που ανεβαίνουν με χρονολογική σειρά, οπότε πιθανότατα θα αλλάξει και η ονομασία του για να γίνει πιο σαφές. Π.χ. Latest Articles για άρθρα, Latest news για ειδησεογραφία. Να καθίσετε με την ησυχία σας, και εσύ και ο Dakonblackblade και όλοι όσοι θα ανακαλύψουν το κρυφό μονοπάτι ;) Εξάλλου βοηθάτε στο beta testing, πού το βάζεις αυτό;

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 315

Γεια και από εμένα με παρατηρήσεις-σχόλια-πρώτες εντυπώσεις.
    Το forum δε μου αρέσει καθόλου,φαίνεται (συγνώμη για την έκφραση) φτηνιάρικο.
    Καλά θα ήταν να υπάρχει ένα section αποκλειστικά για το ragequit που να γράφουμε εκεί μέσα τις παρατηρήσεις ή να γράφετε και εσείς διάφορες ανακοινώσεις κτλ.
    Στα διάφορα άρθρα δε μου αρέσει που εμφανίζονται να κανονικά ονόματα(λείπει και το avatar) ενώ στο forum τα nicknames.
    Επίσης στην αρχική σελίδα που έχει το awesom button πάτησα like και μου εμφανίστηκε το πλαίσιο για να γράψω και κάποιο σχόλιο πριν τον κοινοποιήσω στο facebook αλλά το μισό από αυτό το πλαίσιο(με το κουμπάκι share) κρύφτηκε πίσω από τις εικόνες των άρθρων που ακολουθούν πιο κάτω.Αυτό ίσως οφείλεται στο ότι είμαι σε netbook τώρα με μικρή ανάλυση οθόνης,δεν έχω τη δυνατότητα να το τεστάρω σε κάτι άλλο μιας και λείπω από το σπίτι εδώ και καιρό.
    Αυτά προς το παρόν,το site κατά τα άλλα μου αρέσει έτσι πως είναι στημένο.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 804
    Been thanked: 9 times

ia ia fhtagn ia ia fhtagn (testing ντε! :p)

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Oxide, καλωσήρθες στην όχι-και-τόσο-μυστική beta. Αυτό με τα comments/FB accounts είναι ανοιχτό και known issue, το δουλεύουν οι δαιμονικοί μας νάνοι πυρετωδώς.

Μια ενότητα για το site θα προστεθεί οσονούπω και ναι, το forum είναι τσέπης ακόμα, αλλά είναι το ευκολότερο πράγμα στην αναβάθμιση.

Keep em coming, πάω να μαστιγώσω τους νάνους μας :)

• Οργανωμένος Νεολαίος

εμενα μ αρεζουν τα φτηνιαρικα πραγματα. :cheer:
    άλλα 2 θεματακια: το default απ οτι φαινεται ειναι το subscribe, ενω συνηθως σε άλλα φόρα ειναι το αντιθετο. δηλαδη ειπαμε γουσταρω το φορουμ και την κουβεντα, αλλά να βρισκω στο μειλ μου 20 μειλ – ειδοποιησεις οτι καποιος εγραψε στο θρεντ με κουραζει. εκανα unsubscribe στο καθε θρεντ χωριστα, αλλα θα ηθελα να υπαρχει κεντρικα μια επιλογη για ολα μαζι. βεβαια μπορει να υπαρχει και να μην τη βλεπω εγω. τι λενε οι νανοι, μπορατσε?
    α, και στα αρθρα – ρηβιους ειναι νομιζω απαραιτητο ενα κουμπακι – επιλογη εκτυπωσης. οχι οτι με σταματησε αυτο, δουλεψε ανελεητο κοπί παστέ σε notepad κι εχω ολο το υλικο και το διαβαζω αργα και σταθερα στις καθημερινες μετακινησεις με τον ηλεκτρικο. B)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3533
    Been thanked: 263 times

Γενικά, πολύ καλή δουλειά. Μόλις τώρα έπεσα και στην αλλαγή από το λευκό στις αποχρώσεις του γκρι και μου φαίνεται κάπως πιο βολικό από πριν.

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

• Οργανωμένος Νεολαίος

ω ναι. ματς μπετερ. μακαρι να γινοταν και στη home page. το ασπρο δεν το αντεχω με τιποτα.
    βεβαια καλο θα ηταν να υπαρχουν ενα ανοιχτο σκιν κι ενα γκρι γιατι θα υπαρχουν αλλοι που δεν αντεχουν τα σκουρα. αν δεν μπορει να γινει κατι τετοιο και θα υπαρχει μονο ενα, ψηφιζω γκρι δαγκωτο. :woohoo:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 315

Τα ίδια κ από εμένα!

Maverick StrangeMaverick Strange
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1481
    Been thanked: 31 times

Χαιρετώ αδέλφια, συμπολεμιστές, φίλοι καρδιακοί! Μόλις μπήκα στο site και είναι όσα περίμενα κι ακόμα παραπάνω! Θα το ξεζουμίσω και θα μεταφέρω εντυπώσεις και προτάσεις.

Αρχικά παρατηρώ πολλές επιλογές στο φόρουμ που το κάνουν εύχρηστο.

• Οργανωμένος Νεολαίος

καλως τον μαβερικ!.
    πατώ reply στο τοπικ και μου βγαζει τσεκαρισμενη την επιλογη του subscribe. οκ μπορω να το ξετσεκαρω καθε φορα, αλλα δε μ ενθουσιαζει κιολα. αυτο εννοουσα πριν, γιατι τα ελληνικα μου δε με βοηθησαν.
    και μαλλον καπου εδω περναω τη γραμμη και ενω σας εχω ηδη πρηξει με ιδεες, προτιμησεις και σχόλια, τολμω το εξης: το https://www.phpbb.com/ το κοιταξατε? ειναι φρη, ελαφρυ (ωραια ριμα) και πολυ customisable. εκει εχουμε στησει το φορουμ του μπρουσαρα και δουλευει μια χαρα.

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8581
    Been thanked: 666 times

Καταρχήν, καλώς σας βρήκα παιδιά. Το θρεντ, για την ιστορία και μόνο, πρέπει να διατηρηθεί! 😆
    Εξαιρετική η ιδέα για τις στήλες (adventurer’s guild, η καντίνα του Μποράτσου κτλ.)!
    Το site είναι λειτουργικό και αποκρίσιμο. Αρνητικό δεν έχω εντοπίσει προς το παρόν.

EDIT: Παρατήρησα ότι στο forum τα posts μου τα εμφανίζει με το nickname δίπλα ενώ στα σχόλια στα νέα με το κανονικό μου όνομα. Μπαγκιά ή είναι φυσιολογικό? :P

Wind and stone, I search my heart and find...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 139 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close