Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 139 total)
  • Author
    Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

γεια σου ανταν με το μερακληδικο ψυχοαβαταρ. σανιταριουμ αν δεν με κερατωνει η μνημη?
    εχεις πιεμ στο αλλο φορουμ. μπαι δε γουει, εδω δε βλεπω τετοια δυνατοτητα. νομιζω ειναι χρησιμο για πολιτισμενο λυσιμο διαφωνιων, για συνωμοσιες και για τις φλογερες προτασεις του ειδωλου στον μπορατσο πισω απ την πλατη μου.. 😆
    κυριε, κυριε, να πω κι αλλη παρατηρηση? (μιλαμε, θα φαω μπαν απ την πρωτη βδομαδα..). πολυ φορτωμενο αριστερα το προφιλ του καθενού. μπορουν νομιζω ανετα ν αφαιρεθουν πραγματα οπως το φυλο, το σαιτ που γουσταρουμε, το κάρμα κλπ, για να χωρανε πιο πολλα ποστς στην καθε σελιδα.

Maverick StrangeMaverick Strange
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1481
    Been thanked: 31 times

Μου αρέσει που σκέφτονται και τους κατόχους widescreen. Φαίνονται ωραία δομημένα όλα.
    Τι παίζει όμως με το subscribe?
    Στο awesome button θα έχει κάθε βδομάδα και διαφορετικό quest? :P
    To karma option θα ρίξει γέλιο και flame, προβλέπω. (και ίσως δούμε λιγότερα τρολλς)

Παναγιώτης ΜητράκηςΠαναγιώτης Μητράκης
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 8581
    Been thanked: 666 times

Ναι από sanitarium είναι! ;)

Brother Bruce wrote:
    εδω δε βλεπω τετοια δυνατοτητα
    Εννοείς τα pms?
    EDIT: Ναι δεν φαίνεται να υπάρχει.

Εγώ τώρα διαπιστώνω ότι δεν μπορώ να quoteάρω πάνω από ένα σημεία στο post σου (ή και από διαφορετικούς users όπως γινόταν στο forum του pcm).
    Επίσης τι διαφορά έχει το reply από το quick reply…? :unsure:

Wind and stone, I search my heart and find...

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Αδέρφια γουέλκαμ όλοι, η stealth beta λήγει απόψε. Να πω ότι θα ανταμοιφθείτε όλοι όσοι προλάβατε το register με special φόρουμ τάγκ.

Η διαφορά του quick reply με το απλό reply αφορά στο ότι το δεύτερο έχει πιο πλήρη τέξτ έντιτορ. Βλακείες δηλαδής :)

nitro912grnitro912gr
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2927
    Been thanked: 72 times

Λοιπόν παιδιά για pm δεν βλέπω ούτε εγώ κάτι, το σκαλίζω από το απόγευμα το φόρουμ και τις ρυθμίσεις.
    Πιστεύω ότι θα τα βρούμε όμως όλα τα προβλήματα, πριν το επίσημο καμπούμ θα έχουμε ένα συμβούλιο με τους νάνους, τα γκόμπλιν και λοιπή κομπανία για να κάνουμε μια σούμα και να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε επιπλέον όσων έχουμε.

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

να θυμισω το θεμα με τα pm. ενταξει, δε θα σκισω και τη ρομπ ντε σαμπρ μου αν δεν υπαρχουν, αλλά νομιζω ειναι χρησιμα.
    επισης χρησιμο θα ηταν αν στις υποκατηγοριες reviews και news ειδικα, εκει που παρουσιαζονται π.χ. ολες οι ρηβιους σε λιστα πριν κλικαρεις και μπεις στην καθεμία χωριστα, να φαινεται αν υπαρχουν σχολια και ο αριθμος τους, για να τσεκαρει κανεις ευκολα τι παιζεται.
    καλες οι αισθητικες παρεμβασεις με το γκριζακι στο φορουμ και τα περτικαλί πλαισια στο home page. παντως μου φαινεται σχετικα βαρυ στο loading, ισως βεβαια να φταιει και το νετμπουκακι μου.

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8390
    Been thanked: 1355 times

Και τα ΡΜ θέμα προσθήκης ενός plug-in στο περιβάλλον του forum είναι, το ψάξαμε κατά την beta. Mόλις περάσει επιτυχώς το launch event θα το φροντίσωμεν κι αυτό.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3533
    Been thanked: 262 times

Με το που είδα το ΠΑΤΑRI 2600 —> 😆 :woohoo: 😆 :woohoo:
    Όντως, καλό θα ήταν να υπάρχουν τα pm. Γενικά πιστεύω ότι είναι πολύ καλά δομημένο το site.

Be active users, not passive...
    XSubs
    Give a man a fish, and you can feed him for a day. But give a fish a man, and you can feed it for a month.

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Πολύ μ αρέσει τελικά τo off topic

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 253
    Been thanked: 0 times

ΕΕΕΕ ΝΑΙ!

Μπραβο ρε παιδια….

Επιτελους κατι που θα διαβαζω για pc gaming…(γιατι πισιμαστερ δεν αγοραζα και μπαιτμι πολυ κονσολαδικο ωρες ωρες…)

Νεο στεκι λεμε…
    (αν και το ολο layout [strike]τον παιρνει[/strike] ειναι λιγο περιεργο :p αλλα ειπαμε νεο ειναι ακομα….)

TsokTsok
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5696
    Been thanked: 70 times

Πωωω τι είπεεεεεε…. είπε την απαγορευμένη λέξη. Ουυυυ :βυζιά: :βυζιά: :βυζιά:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2977
    Been thanked: 0 times

Να πω και γω την αμαρτία μου, πολύ με άρεσε το site !!!! Ωραίοι χρωματισμοί, δε μας πονάνε τα μάτια να διαβάσουμε, σημαντικό κατ εμέ.

Τώρα για προσθήκες κλπ δεν είμαι αρμόδιος ή μάλλον είμαι αναρμόδιος για να προτείνω. Αυτό που φτιάξατε προσωπικά μου αρέσει και είναι ευχάριστο.Προχωρείστε με την ίδια λογική και δέ θα χάσουμε !!!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2808
    Been thanked: 154 times

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!! ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!
    http://www.classification.gov.au/Pages/View.aspx?sid=rq3o1%2BvToJ10DsvQBTdCEw%253d%253d&ncdctx=045pcNnoBtjCCTAFQiaXZg%252fBxNGMItwAbF2%252f166G4mlqawLmVA0tWHsHBG9lWpXU

Η PLATINIUM ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΝΕΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ! ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6662
    Been thanked: 427 times

ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ

Θα βλεπουμε τα credits και θα ζηταμε το refund :popcorn:

Ακου πτωμα να μαθαινεις

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2808
    Been thanked: 154 times

Εδω http://forums.thetechnodrome.com/showthread.php?t=53874 το thread στο επισημο φορουμ μου το technodrome!!!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 139 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close