Trials series

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 79 total)
  • Author
    BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4509
    Been thanked: 317 times

Ε, σαν Trials είναι :P.

1 να σου άρεσε, όλα σου αρέσουν.

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4536
    Been thanked: 765 times

Μποτ, το έχεις ήδη αγοράσει, απλά δεν το ξέρεις ακόμα. 😉

1 user thanked author for this post.
    BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Καλά το σχόλιο ότι το Trials είναι για καναπέ, δεν το σχολιάζω. Εκτός αν παίζω μόνο εγώ όρθιος χοροπηδώντας και ουρλιάζοντας.

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Ξεκλείδωσα μία τύπισσα σπόνσορα, τα κόντρακτς της φτάνουν τα όρια του μαζοχισμού. Ενώ ο ρέντμπουλ σπόνσορας, απλά πράγματα. Σε γενικές γραμμές σου ζητάει να μην αφήνεις το γκάζι ποτέ και ο Τουτάτης βοηθός. Έφτασα και στις χαρντ πίστες επιτέλους, οκ τα πράγματα σοβαρεύουν πλέον. Δεν είναι ντροπή και αίσχος να τελειώνεις μία πίστα με 2-3 λάθη, έτσι λέει ο γιατρός μου έστω. Αρκεί να πάρεις το γκολντ είπε επίσης, αλλιώς οκ βρες τρύπα να κρυφτείς.

• This reply was modified 3 months, 1 week ago by soad667 soad667.
    Dim Gian BotDim Gian Bot
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 910
    Been thanked: 166 times

Πω ρε Σόδα… με όλες αυτές τις περιγραφές δεν ξέρω αν πρέπει να το αγοράσω (ή να το πουλήσω αφού μάλλον δεν έχω καταλάβει ακόμα ότι το έχω ήδη αγοράσει…:Ρ).

Όλα αυτά μου θυμίζουν τις άκρως μαζοχιστικές φάσεις που είχα περάσει κάποτε στο Φιούζιο και δεν ξέρω αν θέλω να ξαναπεράσω από όλα αυτά. Από την άλλη, με τρώνε τα οπίσθια κυκλώματά μου να το δοκιμάσω, αλλά είναι τόσο γέρικα πια που νομίζω ότι θα καταντήσω υπερτασικός (αν δεν έχω ήδη καταντήσει) με δαύτο το παίγνιο… Είμαι και σε επικίνδυνη ηλικία… :Ρ

RQ Forum Live Bot

• This reply was modified 3 months, 1 week ago by Dim Gian Bot Dim Gian Bot.
    soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Μην ανησυχείς, το γκέημ έχει πάνω από εκατό πίστες, τρομακτικό νούμερο για Trials. Kαι η επίσης τρομακτική πλειοψηφία τους ανήκει στα επίπεδα από beginner έως medium. Θα πρέπει να λιώσεις πολύ για να φτάσεις προς hard. Kαι οι extreme απ’ ότι κατάλαβα είναι μία χούφτα στο τέλος.

Τζάμπα στα λέω θα μου πεις, αφού το έχεις ήδη πάρει λέμε.

Άσχετο, αλλά τώρα το επεξεργάστηκα. Φιούζιο στο ταμπλέτι που λες εννοείς όντως Fusion σε κανά τάμπλετ με win10 κτλ; Ή το μομπαϊλοπαίχνιδο που λέγεται Trials Frontier; Εγκυκλοπαιδική ερώτηση, για να έχεις κάτι να ποστάρεις όσο κατεβαίνει το Rising.

Dim Gian BotDim Gian Bot
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 910
    Been thanked: 166 times

Είδες; Ακόμα δεν έπιασα το Rising και χάνω τα λόγια μου… :Ρ

Δίκιο έχεις. Το Trials Frontier εννοούσα στο ταμπλέτι. Το Trials Fusion το αγόρασα για το PC, αλλά για κάποιον περίεργο λόγο δεν ασχολήθηκα ποτέ σοβαρά μαζί του (ίσως επειδή άργησα πολύ να το αγοράσω και κάπου χάθηκε το “momentum”).

RQ Forum Live Bot

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Η γκαρνταρόμπα του αρκιού μόλις μεγάλωσε.

Να σημειώσω ότι το χρώμα της γραβάτας ή του πουκάμισου αλλάζει όπως θέλετε. Να σημειώσω επίσης ότι μάλλον είναι μπαγκ και κοστίζει μόλις 5 νομίσματα, γιατί υποτίθεται έχει να κάνει με τον αριθμό των στίκερς και αυξάνει ανάλογα η τιμή. Και η γραβάτα έχει τα δεκαπλάσια στίκερς από το αρκιού τζάκετ. Οπότε ορμήξτε καλού κακού νωρίς πριν αλλάξει η τιμή δραματικά προς τα πάνω και κοστίζει καμιά περιουσία μετά.

4 users thanked author for this post.
    Ηλίας ΙακωβόπουλοςΗλίας Ιακωβόπουλος
    • Υφυπουργός Πολιτισμού
    Replies: 7109
    Been thanked: 79 times

Το κατεβασα στο κινητο ως τζαμπατζης και ειναι μεγαλο κολλημα. Ευτυχως που ειναι freemium και δεν μπορω να παιζω για πολυ, αφου ξεμενει το παπι απο καυσιμα

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Την άλλη βδομάδα βγαίνει το παρακάτω πατς..

https://forums.ubi.com/showthread.php/2012251-Patch-Notes-March-Update

..και πόσταραν επίσης αυτό για το τι έχουν κατά νου στα known issues. Προσωπικά θέλω να δω φιξ για τα κρέητς, γιατί μετά τα 80κάτι λέβελ σταματάει να σου δίνει κουτιά με ρουχαλάκια κτλ. Και το κάνει σε πολύ λαό, αν όχι σε όλους. Είναι και ο λόγος που έχω σταματήσει ελαφρώς να ανεβαίνω στις οφίσιαλ πίστες και λιώνω στο τρακ σέντραλ με τις κούστομ. Βρήκε και το Πάθορι_Πάθορι ευκαιρία και αλωνίζει.

Ενδιαφέρον πάντως ότι σε αυτό το πατς μπαίνουν οι βάσεις για να ξεκινήσουν οι αγωνιστικές σεζόν στο μούλτι. Ελπίζω να έρθουν και τίποτα τουρνουά όπως αυτά στο φιούζιο που σου έδιναν λεφτά, φέημ, βελανίδια, ό,τι να’ναι.

• This reply was modified 3 months ago by soad667 soad667.
    BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Λέτε μετά το πατς να καταφέρνω να βγαίνω απ’ το παιχνίδι χωρίς send crash report; :O

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Γι’ αυτό το πατς δεν ξέρω, αλλά το έχουν αναφέρει σίγουρα στα γνωστά προβλήματα που εξετάζουν.

HavanezosHavanezos
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2016
    Been thanked: 53 times

Το τσίμπησα και γω.. έστειλα και κάτι invites εδώ και κει! Αν δεν σας βρήκαν Havanez0s είμαι στο uplay! Πάρ’ το και συ Bot να γίνουμε πολύ!

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Άλλη μια ακουστικοακουστική πανδαισία από το σάουντρακ, αν δεν κάνω λάθος με αυτό ξεκινάει και το δακρύβρεχτο ίντρο στο μαγευτικό κόσμο του Rising.

https://www.youtube.com/watch?v=I3kmgq54Hyw

soad667soad667
    • Οργανωμένος Νεολαίος
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 79 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close