Tsok Giveaways Ανακοίνωση

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author
    TsokTsok
    Little Smurf

Παιδιά με λύπη σας ανακοινώνω ότι μετά από:

• 101 Steam keys & Gifts
    • 25 Desura Keys
    • 2 GOG Keys
    • 3 GamersGate Keys
    • 8 DLCs & Expansion Keys
    • 4 Beta Keys
    • 1 Guest Pass

Δηλαδή μετά από 144 giveaways παιχνιδιών, βρίσκομαι στη δυσάρεστη θέση να κάνω πιο αραιά τα giveaways. Αρχίζω και ξεμένω από παιχνίδια και λεφτά (ειδικά τώρα με τον Τσοκ Τζ. να έρχεται).

Τα Tsok Giveaways έγιναν με βασικό στόχο και σκοπό το καλό της κοινότητας του Ragequit. Η κίνηση μου έδωσε την ώθηση σε πολλά μέλη του φόρουμ να κάνουν ανάλογα giveaways και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό.

Φυσικά δε θα σταματήσουν τα giveaways απλά θα γίνονται με πιο αργό ρυθμό, ένα (ή δύο ελπίζω κάποιες φορές) την εβδομάδα. Επίσης η ποιότητα των παιχνιδιών δε θα είναι ΑΑΑ αν και θα προσπαθίσω να εξασφαλίσω και τέτοιους τίτλους ( όμως μάλλον δύσκολο ).

Υπήρξαν άτομα που μου είπαν πως τα δίνω όπου θέλω, πως το κάνω για να γλύψω τους admins, πως το κάνω για να δειχθώ και άλλα τέτοια όμορφα. Ούτε μαλάκας είμαι, ούτε κανάς φραγκάτος. Τα παιχνίδια αγοράστηκαν από bundles ή sales με λεφτά που σίγουρα δεν τα είχα για πέταμα.

Σας ευχαριστώ που συμμετείχατε και σεβαστήκατε τα giveaways μου (με δυο τρεις λυπηρές εξαιρέσεις), συνεχίστε να κάνετε και εσείς και καλή τύχη σε όλους στα επόμενα που θα έρθουν.

Ευχαριστουμε παρα πολυ για την τεραστια αυτη προσφορα σου στην κοινοτητα απο την οποια εσυ δεν ειχες και κανενα κερδος. Να ξερεις οτι ολοι (ή ετσι ελπιζω) εδω μεσα εκτιμουμε αυτο που εκανες και συνεχιζεις να κανεις.Με το καλο ο τσοκ-τζουνιορ και απο μας ο,τι καλυτερο

may you live long and prosper

320x240.jpg

εγω δεν τα θελω τα γκιβαγουέι, ρε τσόκαρε ( σποιλερ: ουπς, ακουστηκε ασχημα ενω εννοουσα “μεγαλε τσοκ”. 👿 )
    την περουκα σου θελω, τωρα που αρχισε και πεφτει το μαλλι…
    παντως χωρις αστεια, μπραβο σου.

MyrmidonasMyrmidonas
    Member

Να σε πω και εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ για όσα πρόσφερες αφιλοκερδώς στην community :worship: :worship: .Άντε και με το καλό να υποδεχθείς και τον διάδοχο :cheers:

Φίλε Τσοκ, μην απολογείσαι για τίποτα, ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ ! Ό,τι έκανες, το έκανες από την καρδιά σου και πολλοί ακολούθησαν το βήμα σου! Ακόμα και να σταματούσες τα giveaways, κανείς δε θα έλεγε τίποτα. Έχεις προσφέρει τόσα πολλά που πλέον έχει χαθεί η μπάλα !!! :salute: :salute:

Άσε που μέχρι να παιχτούν όλα αυτά που έχουν κερδίσει οι φίλοι ανα τω καιρώ, θα έχει βγει ο Τζούνιορ και θα τα θέλει όλα δικά του !!! :starwars: :thumbsup: :mosh: :cheers: :cheers:

Να είσαι καλά φίλος ! :worship: :thumbsup:

soad667soad667
    Member

Tsok, όπως σου πρότεινα και μέσω Steam, γράψε στα παπάρια σου οποιονδήποτε είπε κάτι αρνητικό. Δεν χρωστάς τίποτα και σε κανέναν, που θα δώσεις τα games, πόσο τα πήρες κι από που, είναι δικό σου θέμα. Αρκεί να μην είναι κλεμμένα. :P Αυτό έλειπε, να απολογείσαι κιόλας.

Πριν ανοίξει αυτό το forum, πετούσα τα extra κλειδιά μου σε ένα Steam thread απ’όπου έτυχε να κερδίσω κι 1-2 πράματα. Σε μία φάση άρχισαν να βγάζουν κλέφτες, απατεώνες κτλ όσους έδιναν κλειδιά εκεί, δεν είχαμε δικαίωμα να το κάνουμε, είναι από bundles, εξάλλου δεν μας κοστίζουν και πολλά. Κι άλλα τέτοια. Απλά δεν ξανάδωσα κλειδί εκεί μέσα.

tyrion395tyrion395
    Member

Πρώτον: Μπράβο για την κίνηση σου να χαρίσεις τόσα παιχνίδια και για το ότι ήσουν ο πρώτος ή από τους πρώτους που έκαναν κάτι τέτοιο στο forum.

Δεύτερον: Γιατί απολογείσαι; :huh: Aπλά πετάς τα άσχημα πίσω σου και κρατάς τις καλές στιγμές.

Ευχαριστούμε για όλα ρε Τσοκ… Μακάρι πολλοί gamers να είχαν τα “ελλατώματά” σου!

Με το καλό ο Τσοκ ο νεώτερος!

tony crowtony crow
    Member

εγω τον κατηγορησα και τον εβρισα, εγω του εκανα σαμποταζ, εγω φταιω για ολα!!!!!!! :trollface: περα απο την πλακα τωρα , δεν χρειαζεται να απολογεισαι ,οπως ελεγε και ο μπομπ μαρλεη : ντοντ γουορη μπι χαπι

Ακου πτωμα να μαθαινεις

f2bnpf2bnp
    Member

Τσοκ είσαι μεγάλος ρε φίλε. Θα πιω μια μπύρα (και δυο και τρεις) για πάρτυ σου σήμερα. :cheers:
    Με το καλό ο μικρός. Πότε αναμένετε;

Kara
    Little Smurf

Τσοκ, σε ευχαριστώ κι εγώ από την πλευρά μου για τα 2 παιχνίδια που κέρδισα και για τις άλλες 142 ευκαιρίες που μου έδωσες να ξανακερδίσω, σε ευχαριστώ που μου έμαθες το steamgifts :worship: :worship:

Γενικά ο κόσμος είναι χαζός, ο ανώνυμος κόσμος πάντα είναι χαζότερος, θα έλεγα να μην ασχολείσαι με αυτούς που ενοχλούνται που τους δίνεις δώρα, κάποιο πρόβλημα έχουν το μόνο βέβαιο. Όπως είπε και ο Alucard

Ακόμα και να σταματούσες τα giveaways, κανείς δε θα έλεγε τίποτα

Έχεις ήδη προσφέρει πάρα πολλά :thumbsup:

πάρε και μια αφιέρωση για να μην ξεχνιέσαι, το original song

soad667soad667
    Member
    tyrion395 wrote:
    Μπράβο για την κίνηση σου να χαρίσεις τόσα παιχνίδια και για το ότι ήσουν ο πρώτος ή από τους πρώτους που έκαναν κάτι τέτοιο στο forum.

Παίρνουμε κάποιο achievement ή tf2 hat λόγω πρωτιάς; Αν ναι, να παλέψω με νύχια και με δόντια για την αναγνώριση της πρωτιάς των d’jamba games. Αλλιώς, λίγη σημασία έχει. :P

tony crowtony crow
    Member

off topic: ο αλουκαρντ παιζει να μου εκανε 8ενκ γιου γιατι αναφερ8ηκα στον μπομπ μαρλεη 😆 8ελει το πρεζονι να κρυφτει και τα ναρκωτικα δεν τον αφηνουν 😆 [ειμαι σιγουρος δασκαλε οτι ρουφας και τις κιμωλιες στο μα8ημα σου]

Ακου πτωμα να μαθαινεις

TsokTsok
    Little Smurf

Ευχαριστω ρε παιδια. Ο μπεμπης μας ερχεται αρχες οκτωβριου. Θα το γιορτασουμε κανα καλο giveaway :-)

Ευχαριστούμε πάρα πολύ Τσοκ!! Να σαι καλά!!
    Ούτε καν ανακοίνωση δεν χρειάζοταν φίλε μου, δικά σου είναι τα giveaways, εμάς λόγος δεν μας πέφτει! Και όσο για τα διάφορα δυσάρεστα περιστατικά κι εγώ θα σου πω ότι δεν υπάρχει λόγος να χαλιέσαι! Άσε τον καθένα να βγάζει τα κόμπλεξ του. This is Internet. Χαλαραά…

Με το καλό και ο μικρός, να σου ζήσει!!!

Υ.Γ. Τόνυ, θα μιλήσω εκ μέρους του Άλουκαρδ και θα πω ότι το θενκ γιου έγινε κατά λάθος, και δυστυχώς δεν υπάρχει η επιλογή unthank you, οπότε μην παίρνεις θάρρος. :P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Close
Close