Witcher 3 : The Wild Hunt

Viewing 15 posts - 2,341 through 2,355 (of 4,656 total)
  • Author
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 414
    Been thanked: 0 times

Αχ, μόλις τελειώσα και εγώ το Έπος… τα σχόλια είναι απλά περιττά… :worship:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 233
    Been thanked: 1 time

Ερώτηση:
    Πως κοιτάτε τα hours played?
    Τα stats στο character page ειναι broken, τουλάχιστον για μένα είμαι σίγουρος ότι δεν έχω κλείσει 6 μέρες gameplay ώρας. Το galaxy από την άλλη το βλέπω πολλές φορές όταν κάνω exit να μην έχει προχωρήσει το time counter, οπότε μπορώ μόνο να μαντεύω στο περίπου το πόσο έχω παίξει συνολικά.

Απέθαντος ΓελαδάρηςΑπέθαντος Γελαδάρης
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1348

Εγω δεν εχω ιδεα που να κοιταξω. Το in-game ελεγε περιπου 2-3 μερες ενω το GoG γραφει ακομα 0 λεπτα :rofl:

vtheofilisvtheofilis
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3711
    Been thanked: 60 times

Το Raptr είναι ότι πρέπει για τέτοιες περισπτώσεις. ;)

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Παιδιά σε εμένα και το in-game είναι ακριβές αλλά και το Galaxy, ναι μεν δεν αποθηκεύει κατευθείαν αλλά κάνεις δυο τρία refresh τα tabs του GoG (Store-Library-Witcher-Store) κάνει refresh κανονικά επίσης.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1455
    Been thanked: 105 times

Εμένα έχει κολλήσει από την πρώτη μέρα στα 31 λεπτά.Ήταν και η μοναδική φορά που μπήκα από Galaxy και όχι από το shortcut,οπότε υποθέτω ότι το Galaxy δε μετράει όταν δεν μπαίνεις από εκεί (τα achievements όμως τα περνάει,μυστήρια πράγματα…).Τώρα in game δεν έχω κοιτάξει ποτέ.

Άσχετο,είχε άλλος πρόβλημα με το Shrieker achievement;Το έχω κάνει εδώ και πολύ καιρό,αλλά δεν έχει περαστεί.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Όχι, το πήρα κανονικά το συγκεκριμένο. Παίζω retail έκδοση μέσω GoG Galaxy πάντοτε.

Απέθαντος ΓελαδάρηςΑπέθαντος Γελαδάρης
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1348
    Borracho wrote:
    Παιδιά σε εμένα και το in-game είναι ακριβές αλλά και το Galaxy, ναι μεν δεν αποθηκεύει κατευθείαν αλλά κάνεις δυο τρία refresh τα tabs του GoG (Store-Library-Witcher-Store) κάνει refresh κανονικά επίσης.

Σταματα τα αλκοολια Μπορατσο! Σου εχω πει οτι δεν ισχυει αυτο. B)

Παντα πρασινο Play κουμπι απο GoG Galaxy, 0 minutes.

Ουτε τον χρονο δεν μετραει σωστα και καποιοι το αποκαλουν Steam killer. αααχχχ :trollface:

vtheofilisvtheofilis
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3711
    Been thanked: 60 times

1/10 Ζομποαγελάδα.
    Αντιλαμβάνεται ποιος δείχνει πίστη και αφοσίωση στην DRM FREE RENOLUTION, και πράττει αναλόγως :P

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 69
    Raz wrote:
    karamela wrote:
    Raz wrote:
    Άσχετο,dismantle κάνουν οι blacksmiths;Και πως ακριβώς γίνεται;

Εχε υποψη πως με dismantle μπορείς να ξαναπάρεςι πίσω τους ρουνους που τυχον έχεις τοποθετησει σε αρμορ κκαι σπαθια , χανεις βεβαια τα λεφτα που θα επαιρνες πουλωντας τα, ισα ισα μαλιστα που θα πληρώσεις ένα ποσο. Αν κανεις ομως remove upgrade , θα χασεις τουθς ρουνους, καταστρέφονται και απλά αδειάζουν τα σλοτ για να βαλεις άλλους ρουνους (σώζεται βεβαια το αρμορ ή το σπαθι)

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4557
    Been thanked: 383 times

Για όποιον ενδιαφέρεται, ορίστε φωτός απ’ το build έτσι όπως τελείωσα το παιχνίδι.
    Από ένα σημείο και μετά το Death March έγινε περίπατος στο πάρκο. Eννοείται ότι δεν είχα κοιτάξει καν σε τίποτα guides και λοιπές παπαριές.
    Χρειάστηκα και 2-3 respec potions για να βγάλω και διάφορες πίπες που είχα βάλει όπως deflecting arrows και sun and stars.
    0 στο Swordmanship, 17 στα signs, 40 σε alchemy και 1 στο general.

Signs:
    2dtt2io.jpg

Alchemy:
    idwzr8.jpg

General:
    244p0lu.jpg

Επίσης, κάτι σημαντικό. Όπως θα δείτε στη φωτό του Alchemy tree, τα δύο πρώτα skills στο αριστερά και πρώτο δέντρο, δηλαδή τα Heightened Tolerance και Refreshment,
    μου δίνουν τις δυνατότητές τους ΧΩΡΙΣ να τα έχω κάνει equip, σε αντίθεση πχ με το Poisoned Blades (πρώτο skill δεύτερου δέντρου) το οποίο το έχω unequip και δεν μου δίνει τίποτα.
    Δεν ξέρω αν είναι bug ή σχεδιαστική επιλογή, αλλά δεν με χάλασε καθόλου. :P

• Οργανωμένος Νεολαίος

Ζομπογελάδα σε έχει πάρει χαμπάρι το Γκόγκ πως δεν ΛΙΩΝΕΙΣ κάθε δευτερόλεπτο στο Γουίτσορα και σε εκδικείται, δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς…

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 646
    Been thanked: 2 times

Ρε Bathory, πως εχεις φτασει το carry weight τοσο ψηλα;

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4557
    Been thanked: 383 times

Λολ, τώρα το πρόσεξα. Μοντ είναι. Όταν το τελείωσα, άρχισα να του χώνω μοντς για το 2ο πλέιθρου.

Αν το θες: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3/?

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1455
    Been thanked: 105 times

Μόλις έκανα το Howler contract.Επική μάχη.Το νιώθεις πραγματικά.Αρχικά νόμισα πως ήταν bugαρισμένο γιατί δεν έκανα καθόλου damage (ήμουν 5 levels κάτω,αλλά και πάλι…).Τελικά κατάλαβα πως απλά είχε έναν τόνο hp.

Επίσης,τα main quests στο Novigrad δείχνουν πάρα πολύ ωραία μέχρι στιγμής (λίγο μετά το bathhouse έχω φτάσει).Κι ευτυχώς,έφτιαξα επιτέλους αρκετά καλό deck για να συμμετάσχω στο τουρνουά gwent στο Passiflora.Άλλο έπος και το gwent.Από τη στιγμή που θα αρχίσεις να παίζεις με σοβαρούς παίκτες γίνεται ένα από τα πιο ενδιαφέροντα features του παιχνιδιού.

Viewing 15 posts - 2,341 through 2,355 (of 4,656 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close