Witcher 3 : The Wild Hunt

• This topic has 4,655 replies, 114 voices, and was last updated 1 month ago by ErevoS ErevoS.
Viewing 15 posts - 2,896 through 2,910 (of 4,656 total)
  • Author
    NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13515
    Been thanked: 627 times

Πρακτικά το μόνο physical που έδειναν ήταν το Marine’s Field Manual, ένα artbook που δείχνει όλες τις μονάδες από το StarCraft 1 και ύστερα με περιγραφές και από πού βγαίνει η κάθε μία. Και το soundtrack.

Κατά τα άλλα είναι η φτωχότερη συλλεκτική συσκευασία της Blizzard (και γενικώς), ακόμη και για τα δικά της standards.

Πέραν των vanilla (Diablo 2 κτλ.), ίσως οι καλύτερες συσκευασίες που έβγαλε στο πρόσφατο παρελθόν η εταιρεία ήταν το Wings of Liberty και το Diablo 3.

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4539
    Been thanked: 369 times

ΟΜΓ, μόλις πήρα πρέφα ότι υπάρχει easter egg για το αγαπημένο μου Doctor Who επεισόδιο στο καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών.
    Τρέμω από συγκίνηση. 😥 😥 😥 😥 😥 😥

http://www.imdb.com/title/tt1000252/?ref_=ttep_ep11

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 646
    Been thanked: 2 times

https://twitter.com/Marcin360/status/668779558938746880
    Mην ξενερωνετε με τη Bethesda και το Fallout, θα μας φτιαξουν οι Πολωνοι… Λετε;

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 7039
    Been thanked: 179 times

Πλέον δηλώνω ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ του ΕΠΟΥΣ.

Δυστυχώς η προσμονή ήταν μεγάλη κι έτσι θα φορτώσω το save που ήδη έχω καλά φυλαγμένο εδώ και χρόνια
    roche’s path, letho ζωντανός

Το ΕΠΟΣ ήδη κατεβαίνει. :mosh: :mosh:

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1648

Καλό κάψιμο! Ζηλεύω που θα δεις για πρώτη φορά το ηλιοβασίλεμα στο White Orchard…

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Το παιχνίδι το αγόρασα απ’ το instant-gaming. Υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίο δεν μου το δείχνει ως “owned”, κάτι που δεν συμβαίνει με το hearts of stone και το free dlc program.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Το ίδιο και με όσους το πήραμε physical collector’s edition ή και απλή retail με GoG activaiton. Έχει αναφερθεί πολλάκις στα φόρα της CDPR, δεν νομίζω πως πρόκειται να το διορθώσουν. Είναι για να το βλέπεις και να τρελαίνεσαι και να πας να το ΞΑΝΑ-αγοράσεις :)

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

ΖΝΤΓΚΑΟΥΜΠΠΠΠΠ ΜΠΟΥΜΠΛΕ ΓΚΡΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ

Αυτό. δεν περιγράφω άλλο.

οταν συνέλθω, μπορεί να γράψω.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Είδες; Δεν υπάρχει γλιτωμός :)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 3617
    Been thanked: 92 times

Και γω με βλέπω να το παίζω σε κάνα χρόνο…

Όμως τι να λέμε; Εδώ το παιξε φίλος μου που δεν του άρεσαν ποτέ τα Sword And Sorcery (ούτε τα RPGs) και πωρώθηκε. B)

• Οργανωμένος Νεολαίος

To Witcher είναι πρώτα και κύρια εξομοιωτής Κλίντ. Ως τέτοιος, μιλά απευθείας στην ψυχή κάθε Άνδρα, ανεξαρτήτως γκέημινγκ προτιμήσεων.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Ωραία, αφού έχω μαζέψει τα σαγόνια απ’ το πάτωμα και έχω σκουπίσει τα σάλια, ας γράψω 2 κουβεντούλες για Το Παιχνίδι.

Πρώτα πρώτα για τον τεχνικό τομέα, μιας και ήμουν ένας απ’ τους σκεπτικούς όσον αφορά το περίφημο downgrade. Αν αυτό είναι downgrade, τότε δεν θέλω να φανταστώ πως θα ήταν σε διαφορετική περιπτωση. Απίστευτος, αληθοφανής και λεπτομερής κόσμος (φαντάζομαι γίνεται ακόμα πιο λεπτομερής στη συνέχεια).

Επίσης, φοβερό optimization. Με το σύστημα τής υπογραφής παίζω με τα πάντα ultra, πλην τού hairworks (οff), shadows (high) και foliage (high) και είμαι καρφωμένος στα 60. Ακατέβατα.

Ρε, τι ανατολή είναι αυτή? Με το που ετοιμάζεται να ξημερώσει ψάχνω ένα οποιοδήποτε σημείο που να μπορώ να την χαζέψω με την ησυχία μου.

Για το gwent δεν μπορώ να πω πολλά ακόμα, μιας και έχω παίξει μόνο 2 duels. Περιμένω να φτιάξω κάνα deck τής προκοπής πριν αποφασίσω αν μ’ αρέσει περισσότερο απ’ το magic the gathering.

Άλλο, τι άλλο? Α ναι, η εξερεύνηση. Χαίρεσαι να πηγαίνεις από ερωτηματικό σε ερωτηματικό. Νιώθω πως όλα έχουν κάποιο νόημα και δεν βαριέμαι με τίποτα, όπως έχω πάθει με άλλα παιχνίδια που έχουν αντίστοιχο περιεχόμενο.

Αν κάτι όμως με χαλάει τελικά (έστω και αμυδρά), είναι που ο κόσμος δεν είναι πραγματικά ενιαίος. Θα μ’ άρεσε πολύ περισσότερο.

Έχω κι άλλα πολλά να γράψω, αλλά τ’ αφήνω για αργότερα. Τώρα πρέπει να πάω να εξερευνήσω τη No Man’s Land.

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3057
    Been thanked: 1 time
    JonIrenicus13 wrote:
    Αν κάτι όμως με χαλάει τελικά (έστω και αμυδρά), είναι που ο κόσμος δεν είναι πραγματικά ενιαίος. Θα μ’ άρεσε πολύ περισσότερο.

Έχω κι άλλα πολλά να γράψω, αλλά τ’ αφήνω για αργότερα. Τώρα πρέπει να πάω να εξερευνήσω τη No Man’s Land.

Αργότερα θα το ξεχάσεις,γενικά το Velen ειναι τεράστιο από μόνο του ,πραγματικά open.

JonIrenicusJonIrenicus
    • Οργανωμένος Νεολαίος

Ισχυει αυτό, βρισκομαι ποσες ώρες εκεί και δεν εχω δει ουτε το 1/10 του χάρτη. Τεσπα, μαλλον το κρατάνε για το επόμενο παιχνίδι.

Ενα ακόμα παράπονο που έχω, αν και αφορά το gog βασικά και όχι τον Γκεραλτ, είναι η απουσία ενός F12. Θελω να βγάλω πόσες screenshots, και δεν μπορω. Πρέπει επειγόντως να ενσωματώσουν κι αυτή τη λειτουργία στο galaxy.

Επίσης, άλλο σημείο άξιο θαυμασμού, ειναι πως δεν υπάρχουν fetch quests :mosh: και πως, μεχρι τώρα τουλάχιστον, ακόμα και η μικρότερη υποαποστολη που εχω αναλάβει έχει τη δικη της ιστορια.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1648

Δεν πρόκειται να συναντήσεις fetch quests.

Viewing 15 posts - 2,896 through 2,910 (of 4,656 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close