Witcher 3 : The Wild Hunt

Viewing 15 posts - 2,956 through 2,970 (of 4,641 total)
  • Author
    Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8024
    Been thanked: 835 times

+1 για το Screenshot με τον φράχτη. Κάποιος πρέπει να φτιάξει μια τέτοια συλλογή με εικόνες από ΟΛΟΥΣ τους φράχτες που μπορεί να πηδήξει ο Γκέραλτ σε όλη την τριλογία.

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13425
    Been thanked: 494 times

Lel. Δεν παίζει Gwent λέει ο τύπος. Μάλλον δεν κατάλαβες τι παιχνίδι παίζεις τόσην ώρα.

Brother BruceBrother Bruce
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5290
    Been thanked: 35 times

λυσαξατε πια. να, οριστε:
    http://www.rockpapershotgun.com/2015/12/07/the-witcher-3-mod-gwent/

κι αφηστε μας εμας να σφαζουμε με τη σπάθα.

ΧΑΡΤΟΜΟΥΤΡΑ!!! :angry:

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Brother Bruce wrote:
    λυσαξατε πια. να, οριστε:
    http://www.rockpapershotgun.com/2015/12/07/the-witcher-3-mod-gwent/

Προλαβαίνουμε να κάνουμε τη βαθμολογία του γκεημ 105%?

• Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 3056
    Been thanked: 1 time
    Great0ldOne wrote:
    Fast attacks με full Quen build για να κάνεις το Death March περίπατο. Για normal δεν έχει σημασία, εδώ τα κατάφερε ο Βorracho άρτι αφηχθέντας από interactive [strike]screensavers[/strike] experiences :trollface: .

Fast attacks/whirl/Quen με cat school gear μέχρι που βγήκε το DLC με το wolf gear οπότε και πήγα προς τα εκεί.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10580
    Been thanked: 814 times

ΧΕΡΓΚΛΕΖΟΟΡΜΠΟΛΓΓΔΦΔΣΦΖΖΖΖ!

(Καλά και εγώ έτσι έλεγα για το Γκουέντ στην αρχή. Κάτσε και θα δεις, θα τρέχεις να ψάχνεις τα ντέξ του Hearts of Stone σε λίγο!)

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 646
    Been thanked: 1 time

Μονο εγω εχω παιξει φουλ sign build, με εναν μοναδικο ποντο στο griffin techniques; Το μονο αρνητικο του build ειναι οτι κανει το death march υπερβολικα ευκολο. Θελουμε Dark mode τωρα.

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4484
    Been thanked: 280 times
    First two screenshots from Blood and Wine revealed!
    2jaz0yc.jpg

xgh6rl.jpg

Απέθαντος ΓελαδάρηςΑπέθαντος Γελαδάρης
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1348
    Been thanked: 0 times
    Snipereye wrote:
    Μονο εγω εχω παιξει φουλ sign build, με εναν μοναδικο ποντο στο griffin techniques; Το μονο αρνητικο του build ειναι οτι κανει το death march υπερβολικα ευκολο. Θελουμε Dark mode τωρα.

You’re not alone brother! Και εγω φουλ signs παιζω και εχω και το αρχικο griffin set. Μολις εφτασα Novigrad… Τα ζωα μου αργα :whistle:

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10580
    Been thanked: 814 times

ΧΕΡΜΠΛΕΖΟΦΚΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡ, ΧΑΑΑΑΓΚ, ΒΑΜΠΙΡΙΑ, ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΓΟΥΙΤΣΟΡΑ, ΓΚΑΧΑΜΠΛΟΥΜΠΛΟΥ!

tony crowtony crow
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 6640
    Been thanked: 371 times

Only lovers left alive σκηνικα; Θα ερθει και ο regis απο τα παλια!!!! :mosh:

Ακου πτωμα να μαθαινεις

• Υπουργός Ανάπτυξης

Aναμενόμενο το ότι θα ήταν στην Toussaint το Blood and Wine. Στο GoG είναι διαθέσιμα και τα Achievements του από τώρα (ή τουλάχιστον τα πέτυχα εγώ και μετά ίσως τα αφαίρεσαν, δεν ξέρω) και κάποια από αυτά αφορούν το να δοκιμάσεις πολλές διαφορετικές ποικιλίες κρασιού ή κάτι τέτοιο.

Εν τω μεταξύ, ένας τυπάς που έπαιζε το γκεημ και γυρωβολούσε στο White Orchard, συνειδητοποίησε πως στο background σε κάποια φάση φαίνεται μια πόλη, που μάλλον είναι η Vizima:

QVNc64G.jpg

Απλά για να φανεί το πόσο κοντά στην πόλη είμαστε ουσιαστικά. Σχεδόν όσο η απόσταση Velen με Novigrad, ίσως και λιγότερο.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 169
    Been thanked: 0 times

Εκλεισα τις 50 ωρες, εχω σκαναρει σχεδον τα παντα και δεν εχω μπει καν Novigrad.

Οσο παιζω αυτο το φανταστικο παιχνιδι και συνειδητοποιω τα ΑΛΜΑΤΑ που εκανε η CDPR στη δουλεια της, μια κακια σκεφτομαι. :(

Κοιταζω στο ραφι τα 3 Mass Effect, το 1o Dragon Age και θυμαμαι τις συνεχειες του. Η μονη φραση που μου ερχεται στο μυαλο για αυτα τα sequel εκατομμυριων ειναι “ασε μας κουκλιτσα μου”.

BathoryBathory
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4484
    Been thanked: 280 times

Αχέμ, ξέρει κανείς να φτιάχνει κανά mod;
    http://thewitcher.com/modcontest

Attention all modders! We have an awesome holiday contest just for you! Geralt and the gang need some warm clothing to make it through the harsh Skellige winters! We’re partnering up with our friends at NexusMods to make this happen!

Basically all you have to do is create an outfit or holiday element for any one of the characters in The Witcher 3: Wild Hunt! It can be an epic armor for Geralt, a christmas hat for Johnny, or candy canes for Nekkers! Once you have your mod ready, just upload it to Nexus Mods with “Witcher Mod Contest” tag, available under the “file admin”, and contact us via the contact form below. Please include the link to your Mod — submissions without a link will be invalid.

Let’s not forget about the prize! This time we will pick only one winner who will receive a one-of-a-kind custom made Witcher sword! Check out the photo of the blade below. This thing was forged by Hattori himself (seriously)! Please check if we can send the prize to your country — there might be some legal restrictions regarding sending sharp objects!

reward.jpg
    • Υπουργός Ανάπτυξης

Πολύ με εκνευρίζουν αυτοί οι διαγωνισμοί που απαιτούν ταλέντο ή ικανότητα ή κόπο γενικά. “Ζωγραφίστε, σχεδιάστε, φτιάξτε, ντύστε, φωτογραφίστε”…

Εμείς οι ατάλαντοι δηλαδή να μην κερδίσουμε τίποτα ποτέ. Αίσχος.

Viewing 15 posts - 2,956 through 2,970 (of 4,641 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close