Witcher 3 : The Wild Hunt

Viewing 15 posts - 3,451 through 3,465 (of 4,656 total)
  • Author
    NadrilNadril
    Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 157
    Been thanked: 1 time

Κατέβασε το msi afterburner. Μετά μπορείς να επιλέξεις ποιο πλήκτρο θες για τις screenshots.

Αν εχεις nvidia, μπορεις να το κανεις με το shadowplay.

Πρέπει δηλαδή να κατεβάσουμε third party software για να βγάλουμε screenshots.. Not good, Not good.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Πρέπει απλώς να βάλεις FRAPS, το GOG δεν υποστηρίζει “μαμίσια” σκρίνσοτς.

Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5305
    Been thanked: 521 times

Αν φτιάξεις steam shortcut και το ανοίγεις μέσα από κει πριν το galaxy  θα πέφτει πάνω το steam overlay και βγάζεις κονονικά sc και θα μπορείς να τις ανεβάζεις κιόλας.

Οργανωμένος Νεολαίος

Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ. Θέε μου, η Κάρα με κάνει να αισθάνομαι πάντα γιωτάς :D

CercaphusCercaphus
    Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 1793
    Been thanked: 8 times

Σωστή η Κάρα! Έτσι το κάνω και εγώ, καιρό τώρα!

Brother BruceBrother Bruce
    Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5292
    Been thanked: 42 times

υπαρχει και το αδικημενο και λιγο φτωχο ειν η αληθεια, Dxtory, αλλά τη δουλιτσα του την κανει.

NadrilNadril
    Οργανωμένος Νεολαίος

Αν φτιάξεις steam shortcut και το ανοίγεις μέσα από κει πριν το galaxy  θα πέφτει πάνω το steam overlay και βγάζεις κονονικά sc και θα μπορείς να τις ανεβάζεις κιόλας.

thanx thanx ! Λειτουργεί μια χαρά!  :pcmr:  :drinks:

Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2547
    Been thanked: 187 times

αν δεν εχεις nvidia shadowplay ουτε της amd το αντίστοιχο ούτε θέλεις να εγκαταστησεις κάτι extra εχουν τα win 10 δικο τους αμα εχεις ενεργοποιημενο το dvr (δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να το εχεις ενεργοποιημενο για τα screenshots) 

Look behind the mirror, i'm lost in the twilight hall

pc specs: regular potato (amd ryzen 2600 - rx 570 - 16gb ram)

Great0ldOneGreat0ldOne
    Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 4008
    Been thanked: 353 times

Σε εμένα πάντως το νέο patch έχει αποδειχτεί ασταθές – το crash-to-desktop ανά μία ώρα είναι σιγουράκι, ενώ πριν είχα λιώσει πάνω από 200 ώρες κι ανάθεμα αν είχα δει δύο κρασαρίσματα  :/.

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8529
    Been thanked: 1528 times

Kαταραμένο Gwent πάλι που να πάρει ο διάολος, θέλω να εξερευνήσω και να κάνω Quests αλλά καταλήγω ασυναίσθητα να παίζω με κάθε κρασοπώλη και σπαθοπώλη και λαχειοπώλη που θα συναντήσω αριστερά και δεξιά για να φαρμάρω κάρτες για το νέο Deck. Δεν είναι κατάσταση αυτή.

Οργανωμένος Νεολαίος

Κάτσε ρε Κώστα, αφού το ξέρεις, πρόκειται για το κορυφαίο Card Game της αγοράς. Τώρα επειδή βάλαν κι ένα ψευτοστόρι για το flavor, μην αγχώνεσαι να πούμε, με το πάσο σου. Πρώτα απ' όλα το Σκέλιγκε ντεκ!

Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 647
    Been thanked: 2 times

Μολις το πηρα και εγω, ποιος περιμενει τωρα να κατεβει το ρημαδι.
    Εν τω μεταξυ, εχω βγαλει το base game μονο (και ολα τα side+ερωτηματικα) και ηδη το κοντερ γραφει 165 ωρες. Με πληρες playthrough των 2 expansions ποσο θα παει; Κοντα στις 220 ωρες; Παραδιδει μαθηματα παντου η σιντιπι.

Επισης, οσοι το εχετε παρει απο πλαισιο (καταστημα Πατρας, αλλα δε ξερω μηπως ισχυει και για τα υπολοιπα) μην περιμενετε μηνυμα οτι ειναι ετοιμη η παραγγελια σας. Εμενα δεν ηρθε ποτε τιποτα, πηγα απο εκει να δω τι παιζει, και ο ενας πωλητης μου ελεγε να περιμενω το μηνυμα, ενω ενας αλλος μου ειπε οτι δεν εχουν ασχοληθει με τις προπαραγγελιες και μου εδωσε ενα αντιτυπο απο τα 15 που παραγγειλε το καταστημα.. Κατι μου λεει οτι καποιοι που προπαραγγειλαν θα μεινουν χωρις κοπια. Φουλ ανοργανωτοι.

NorthlanderNorthlander
    Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13565
    Been thanked: 671 times

Kaaaaaaaaaarraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

NadrilNadril
    Οργανωμένος Νεολαίος

Kαταραμένο Gwent πάλι που να πάρει ο διάολος, θέλω να εξερευνήσω και να κάνω Quests αλλά καταλήγω ασυναίσθητα να παίζω με κάθε κρασοπώλη και σπαθοπώλη και λαχειοπώλη που θα συναντήσω αριστερά και δεξιά για να φαρμάρω κάρτες για το νέο Deck. Δεν είναι κατάσταση αυτή.

Άσε εγώ έφαγα μια ξενέρα… Με το που έβαλα το patch έγινε κατευθείαν fail το collect them all. Μετά απο ψάξιμο είδα οτι έπρεπε σε ένα quest να παίξω gwent σε ένα feast και να πάρω τον Dandelion απο εκεί. Αρα, στο δεύτερο playthrough.

Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5305
    Been thanked: 521 times

Επισης, οσοι το εχετε παρει απο πλαισιο (καταστημα Πατρας, αλλα δε ξερω μηπως ισχυει και για τα υπολοιπα) μην περιμενετε μηνυμα οτι ειναι ετοιμη η παραγγελια σας. Εμενα δεν ηρθε ποτε τιποτα, πηγα απο εκει να δω τι παιζει, και ο ενας πωλητης μου ελεγε να περιμενω το μηνυμα, ενω ενας αλλος μου ειπε οτι δεν εχουν ασχοληθει με τις προπαραγγελιες και μου εδωσε ενα αντιτυπο απο τα 15 που παραγγειλε το καταστημα.. Κατι μου λεει οτι καποιοι που προπαραγγειλαν θα μεινουν χωρις κοπια. Φουλ ανοργανωτοι.

Δεν ήθελα να πω από που το πήρα μετά την παρενόχληση που έκανα στα Public :blush2: Το πήρα από πλαίσιο, μου ήρθε το fail mail πως έχω πρόβλημα και θα μου πουν σε  24 ώρες. Ούτε καν. Χτες ήρθε ειδοποίηση πως το συσκευάζουν και σήμερα 7 το πρωί πως είναι έτοιμο. Το παρέλαβα το μεσημέρι (μη νομίζουν πως καιγόμουν).Όλα καλά 😎

Viewing 15 posts - 3,451 through 3,465 (of 4,656 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close