Witcher 3 : The Wild Hunt

Viewing 15 posts - 3,481 through 3,495 (of 4,656 total)
  • Author
    NadrilNadril
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 157
    Been thanked: 1 time

Το τουρνουά gwent μου έβγαλε την ψυχή.. Μετά απο πολύ αίμα, δάκρυα και ιδρώτα κατάφερα να τελειώσω το quest. Ελπίζω να μην ξαναπαίξω ποτέ skellige deck.

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8463
    Been thanked: 1443 times

Αποστολή στην οποία καλείσαι να βγάλεις άκρη με την γραφειοκρατία μιας τράπεζας που σε στέλνει από το ένα ταμείο στο άλλο και από τα αρχεία στην αποθήκη.

Αποστολή στην οποία καλείσαι να βοηθήσεις κάποιους που φαίνεται να κάλεσαν δαίμονες ενώ έκαναν LARPing την αναπαράσταση από ένα ιστορικό συμβάν.

Βιβλία μέσα σε ένα Vampire Dungeon, τα οποία “επιχειρούν να αναλύσουν τα μειονεκτήματα και τα πλεονεκτήματα των Ανθρώπων Φάρμας και των Ανθρώπων Ελευθέρας Βοσκής“.

Ένας πανδοχέας (ονόματι “Smigole Serkis”, που παινεύει τον εαυτό του που αγόρασε ένα “Precious Spoon”, άλλη ιστορία αυτή) επιθυμεί να εντοπίσει την αρχαία κουζίνα του Elven Grandmaster Chef “Ram'ses Gor'thon”  :salute:

Μεταξύ άλλων.

103/100 would get drunk in Toussaint again.

YΓ. ΑΚΟΜΑ δεν κατάφερα να βρω πώς κάνεις Scavenge υλικά για να διακοσμήσεις την κρασοφάρμα που αποκτάς. Υπάρχει κανένας ονλάην οδηγός? Τόσα κουτάλια και σκάλες έχω μαζέψει στο inventory, κρίμα είναι. Θέλω να craftάρω καμιά γλάστρα να νιώσω λίγο RPGάς κι εγώ.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2531
    Been thanked: 180 times

Μόνο κάτι πανοπλίες μία ασπιδα και έναν πίνακα που είχα έχω βάλει. Δεν ξέρω τι μετράει σαν trophy για το σπίτι

Πάντως θα με κάνει να craftαρω όλες τις grandmaster armors για να έχω αυτές θέα και βλέπω να αλλαζω από bear σε manticore

Sent from my XT1562 using Tapatalk

Look behind the mirror, i'm lost in the twilight hall

pc specs: regular potato (amd ryzen 2600 - rx 570 - 16gb ram)

ErevoSErevoS
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 861
    Been thanked: 55 times

[trollmode]
    Όταν το Fallout 4 σας έβαζε οικισμούς, scavenge & crafting, γκρινιάζατε. Τώρα που το Witcher σας δίνει φάρμα, scavenge & crafting, γουστάρετε.
    [/trollmode]

:PP :PP :PP :PP

Κώστας ΚαλλιανιώτηςΚώστας Καλλιανιώτης
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 8463
    Been thanked: 1443 times

Πάτε τέρμα βόρεια και κάντε το sidequest “Equine Phantom”.

Και ελάτε μετά να συζητήσουμε όλοι μαζί για τον πουλημένο τον Ποράτσο που έβαλε στο Blood and Wine μόνο 100/100.

Στέφανος ΚουτσούκοςΣτέφανος Κουτσούκος
    • Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 10579
    Been thanked: 814 times

Ξαναλέω, το δράμα και ο πόνος του early review ήταν πως πρέπει να έκανα μόνο 4-5 sidequests και αναγκάστηκα να πάω ντουγρού για το main story. Θα το ΛΙΩΣΩ λέμε. Ακόμη, λόγω απώλειας των saves μου (το Blood & Wine το ξεκίνησα με 34άρη χαρακτήρα που δεν είχε ολοκληρώσει το Hearts of Stone) ξαναπαίζω κανονικά όλο το Hearts of Stone και υποφέρω γλυκά που δεν μπορώ να πέσω με τα μούτρα στο Blood & Wine.

Θα έρθει η στιγμή της απόλαυσης όμως, θα έρθει.

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5302
    Been thanked: 516 times

Ακόμη, λόγω απώλειας των saves μου (το Blood & Wine το ξεκίνησα με 34άρη χαρακτήρα που δεν είχε ολοκληρώσει το Hearts of Stone) ξαναπαίζω κανονικά όλο το Hearts of Stone και υποφέρω γλυκά που δεν μπορώ να πέσω με τα μούτρα στο Blood & Wine.

Θα έρθει η στιγμή της απόλαυσης όμως, θα έρθει.

Αν υποφερεις τοσο κάνοντας new game μπορεις να αρχισεις κατευθείαν το B&W  με προσαρμοσμένο lvl/gear/quests.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Όχι όχι, πρέπει να είναι η φυσικη συνέχεια του Ενός, Αληθινού Πλεϊθρού μου. Παίζω προσεκτικά το Hearts of Stone κάνοντας ακριβώς τις ίδιες επιλογές και πολύ σύντομα, ΠΛΟΤ & ΓΟΥΑΪΝ. Με ελάχιστο ελεύθερο χρόνο για γκέημινγκ φυσικά και τις review υποχρεώσεις, με βλέπω να το τελειώνω όπως θέλω κατά τα Χριστούγεννα!

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 5302
    Been thanked: 516 times

Δε σκεφτηκες να εχεις backup save ε του Ενος playthrough? Απο μενα εχεις αφεση ως προς τις review υποχρεωσεις. Παιξτο εκει σαν ανθρωπος να το ευχαριστηθεις, αλλωστε ειναι η τελευταια περιπετεια. Θα καταλαβει η telltale αν της εξηγησεις.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Αν δεις κάποιες σελίδες πίσω στο θρέντ, έγινε χοντρό κάζο με τα saves και την review κόπια (τα αφαίρεσε όλα και το backup μου μυστηριωδώς εξαφανίστηκε). Ευτυχώς κατάφερα μέσω data recovery να τραβήξω το “Final Save” της κανονικής campaign, οπότε δεν χάθηκαν όλα, μπορώ σαν άνθρωπος να ολοκληρώσω το Ταξίδι.

ΥΓ Από την Telltale με πρόδωσαν, κάτι Marvel και DC αηδίες ετοιμάζουν και το Γουόκιν Τετ δεν έχει πια την ίδια γλύκα. Για τα Μάφια 3/Deus Ex ζω τώρα :)

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13549
    Been thanked: 653 times

κάτι Marvel και DC αηδίες ετοιμάζουν

Χοχοχοχο, θα χαρούμε εμείς οι προνηπιακής νοημοσύνης.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Μέχρι να έλθετε στην μια και μοναδική αλήθεια του Ευρωπαϊκού, ασπρόμαυρου σινεμά, με απάλευτους γέρους οι οποίοι καπνίζουν 2 ώρες πριν πηδήσουν από γέφυρα για χάρη 20χρονης Ρωσίδας άκαρδης παξιμαδοκλέφτρας, κάτι μπορείτε να χαρείτε και 'σεις από τις νέες απόπειρες της TT :)

NorthlanderNorthlander
    • Υπουργός Ανάπτυξης
    Replies: 13549
    Been thanked: 653 times

Μέχρι να έλθετε στην μια και μοναδική αλήθεια του Ευρωπαϊκού, ασπρόμαυρου σινεμά, με απάλευτους γέρους οι οποίοι καπνίζουν 2 ώρες πριν πηδήσουν από γέφυρα για χάρη 20χρονης Ρωσίδας άκαρδης παξιμαδοκλέφτρας, κάτι μπορείτε να χαρείτε και 'σεις από τις νέες απόπειρες της TT :)

Αυτά τα βλέπαμε όταν ήμαστε 17 χρονώ και δεν καταλαβαίναμε γιατί οι γκόμενες δεν μας κάθονταν. Τώρα με την Batman συλλογή μου όλα τα καυτά μωράκια τρέχουν.

Ίσως το καλύτερο και ταυτόχρονα χειρότερο pedo-joke που έχω κάνει.

• Οργανωμένος Νεολαίος

Έχουμε αντίστροφα τραύματα Γεράνιο. Μικρός έβλεπα Μάρβελ/Επικούρες/Σπαθιά/Μπλίντ Γκουάρντιαν και παρέμενα αειπάρθενος. Ήταν ακόμα ταμπού θέματα αυτά. Με το που το γύρισα σε σκληρή κουλτούρα και μηδενισμό, συνέβησαν αυγά.

Πλέον, μόνο ψάρεμα σε απομακρυσμένο νησί, γνωρίζω :D

• Οργανωμένος Νεολαίος
    Replies: 2834
    Been thanked: 161 times

Αν δεις κάποιες σελίδες πίσω στο θρέντ, έγινε χοντρό κάζο με τα saves και την review κόπια (τα αφαίρεσε όλα και το backup μου μυστηριωδώς εξαφανίστηκε). Ευτυχώς κατάφερα μέσω data recovery να τραβήξω το “Final Save” της κανονικής campaign, οπότε δεν χάθηκαν όλα, μπορώ σαν άνθρωπος να ολοκληρώσω το Ταξίδι.

ΥΓ Από την Telltale με πρόδωσαν, κάτι Marvel και DC αηδίες ετοιμάζουν και το Γουόκιν Τετ δεν έχει πια την ίδια γλύκα. Για τα Μάφια 3/Deus Ex ζω τώρα :)

Μονο για Mafia 3 και Deus ex? Εχουμε και τα Dhishonored 2 και Battlefield 1 φετος!

MY MONSTER PC

CPU: RYZEN 7 1700
    RAM: 16 GB DDR4 3200MHZCL15 GS KILL RIP JAWS
    GPU: GTX 970 G1 GAMING
    MONITOR: DELLP2416D 24'' 2560X1440 60 HZ IPS
    MOTHERBOARD: ASUS PRIME X370 PRO
    HDD1: WD BLACK 4 TB
    HDD2: 1 TB
    PSU: CORSAIR 750M 750 WATT

Viewing 15 posts - 3,481 through 3,495 (of 4,656 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close