What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιουροβίζο.

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,335
Όλα τα λεφτά είναι η γιούχα στον διευθυντή της EBU.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,361
Είχε κάτι ο ήχος στο τραγούδι της Ελλάδος; Ή έτσι μου φάνηκε εμένα; Εκτός κι αν έφταιγε η τηλεόραση του μπατζανάκη μου. :unsure:

Όχι!! Έτσι χάλια γενικά είναι το τραγούδι!! Γι' αυτό παίρνουμε τον πούλο τον σιτευτό στην βαθμολογία!!
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,584
300+ βαθμούς στο Ισραήλ...... γελάνε και τα τσιμέντα :p

Ευτυχώς τους πέρασαν οι Ουκρανοί που είχαν και φωνάρες.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,335
Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη.
Έσπασε ο κώδικας, έσπασε το βραβείο και έσπασε οριστικά κι αμετάκλητα το μπλοκ Ελλάδας-Κύπρου!
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,605
Κάθομαι μαζί με τους γονείς και βλέπω Eurovision!!! Έπρεπε να μαγνητοφωνήσω τα σχόλια της μάνας μου, για το τραγούδι της Ιρλανδίας!! Viral θα γίνονταν!!!
Υπάρχουν και χειρότερα

 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,327
Πάντως τα μέλη της Κυπριακής επιτροπής, αν κρίνω από το 8άρι στο Ισραήλ, μάλλον δεν έχουν πρόβλημα με εισβολές, κατοχές, σφαγές κτλ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,335
Αν έλαβαν υπόψη τους το πολιτικό σκέλος, τότε και λίγα τους έδωσαν. Γενικά η Κύπρος πάει αγκαζέ με το Ισραήλ διότι είναι η μόνη σύμμαχος χώρα που έχει σε μια αρκετά δυσμενή θέση. Την Ελλάδα την έχουν ξεγράψει κυρίως λόγω της αστάθειας που έχει σε ζητήματα εξωτερικής πολιτικής αφού κανεις δεν μας παίρνει στα σοβαρά.
Καθε δευτερο μήνα ο Ερντογαν κάνει ασκήσεις εξουσίας στο Μαξίμου και τώρα έβαλε στο παιχνίδι και τον Ραμα. Δεν βλέπουν προοπτική σε εμάς και μάλλον καλώς κάνουν.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,605
Μία εξήγηση για την τρομακτικά υψηλή βαθμολογία του κοινού στο Ισραήλ δίνει νομίζω η πόλωση που ζούμε την τελευταία δεκαετία παγκοσμίως. Όλος αυτός ο κόσμος που δεν βρίσκει κάτι κακό στους Τραμπ, Πούτιν, Ορμπάν αυτού του κόσμου, που μισεί τους μετανάστες και την νέα τάξη πραγμάτων που θέλει να κάνει τα παιδιά μας γκέι και άφυλα, όλοι αυτοί που αποτελούν το περίφημο 41τακατό, όλοι τους πολώθηκαν αγρίως πίσω από το Ισραήλ.

Έβλεπα τα σημάδια αλλά πίστευα ότι δεν θα μπουν καν στον κόπο να ασχοληθούν με την ψηφοφορία της Γιουροβίζιον. 'Επεσα πανηγυρικά έξω. Ενώ οι ψήφοι όλων των νορμάλ ανθρώπων μοιράστηκαν σε Κροατίες, Ελβετίες, Ιρλανδίες κλπ όλοι οι καραδεξιοί, φασιστες, συντηρητικούρες του Κερατά συσπειρώθηκαν πίσω από την Golan σαν να είναι ο νέος Μεσσίας που θα φέρει πίσω την λευκή, Χριστιανική , πατροπαράδοτη Ευρώπη που ξέρουν και εμπιστεύονται.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,933
Μία εξήγηση για την τρομακτικά υψηλή βαθμολογία του κοινού στο Ισραήλ δίνει νομίζω η πόλωση που ζούμε την τελευταία δεκαετία παγκοσμίως. Όλος αυτός ο κόσμος που δεν βρίσκει κάτι κακό στους Τραμπ, Πούτιν, Ορμπάν αυτού του κόσμου, που μισεί τους μετανάστες και την νέα τάξη πραγμάτων που θέλει να κάνει τα παιδιά μας γκέι και άφυλα, όλοι αυτοί που αποτελούν το περίφημο 41τακατό, όλοι τους πολώθηκαν αγρίως πίσω από το Ισραήλ.

Έβλεπα τα σημάδια αλλά πίστευα ότι δεν θα μπουν καν στον κόπο να ασχοληθούν με την ψηφοφορία της Γιουροβίζιον. 'Επεσα πανηγυρικά έξω. Ενώ οι ψήφοι όλων των νορμάλ ανθρώπων μοιράστηκαν σε Κροατίες, Ελβετίες, Ιρλανδίες κλπ όλοι οι καραδεξιοί, φασιστες, συντηρητικούρες του Κερατά συσπειρώθηκαν πίσω από την Golan σαν να είναι ο νέος Μεσσίας που θα φέρει πίσω την λευκή, Χριστιανική , πατροπαράδοτη Ευρώπη που ξέρουν και εμπιστεύονται.
Να είσαι ακροδεξιός ναζί φασίστας κ να στηρίζεις Ισραήλ. These are troubled times
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,933
441236926_891234176138624_5150412514617301507_n.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,638
Να είσαι ακροδεξιός ναζί φασίστας κ να στηρίζεις Ισραήλ. These are troubled times
Εγώ νομίζω ότι βλέπουν και οι ίδιοι ομοιότητες πάντως... ξέρεις τι λένε. Τα σκατά πάνε στα σκατά. Και δεν μιλάω για τον λαουτζούκο.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,739
Να είσαι ακροδεξιός ναζί φασίστας κ να στηρίζεις Ισραήλ. These are troubled times
Η εξόντωση τών εβραίων ήταν κάτι που επικράτησε σχετικά προς το τέλος τού πολέμου. Την δεκαετία τού 30 και στην αρχή του πολέμου η ιδέα ήταν να φύγουν από την Ευρώπη. Η υποστήριξη τού κράτους τού Ισραήλ θα ήταν απολύτως σύμφωνη με τον ναζισμό στο μεγαλύτερο μέρος του.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,605
Να είσαι ακροδεξιός ναζί φασίστας κ να στηρίζεις Ισραήλ. These are troubled times
Είναι μία κλειστή ομάδα που πουλάει ανάπτυξη, καλύτερο μέλλον, οικογενειακές και χριστιανικές αξίες αλλά στην πραγματικότητα είναι απολυταρχικές συμμορίες που καπηλεύονται με οικείους επιχειρηματίες τους εθνικούς πλούτους. Βρίσκει συνέχεια νέα πεδία αντιπαράθεσης γιά να κρατάει την πλέμπα σε συνεχή στρες γιά τους εχθρούς που έρχονται να σε φάνε. Για την Ελλάδα, το προηγούμενο 10ήμερο είχαν υψηλά το θέμα των ποινών της δικαιοσύνης που ψήφισε ο ΣΥΡΙΖΑ για να βγάζει έξω τους εγκληματίες. Αυτό το 10ήμερο το θέμα είναι οι γκέι / άφυλοι / σατανιστές της γιουροβίζιον που έχουν σκοπό να διαφθείρουν τα παιδιά σας και τα έχουν βάλει με μία κοπελίτσα από το Ισραήλ σαν τα κρύα τα νερά, μιάς χώρας που για αυτούς βάλλεται από τους τρομοκράτες σκοταδιστές Ισλαμιστές Παλαιστίνιους.

Κούλης, Ερντογάν, Τραμπ, Πούτιν, Μακρόν, Μελόνι, Ορμπάν, Τρουντό όλοι πανω κάτω τα ίδια πρεσβεύουν.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,638
Είναι μία κλειστή ομάδα που πουλάει ανάπτυξη, καλύτερο μέλλον, οικογενειακές και χριστιανικές αξίες αλλά στην πραγματικότητα είναι απολυταρχικές συμμορίες που καπηλεύονται με οικείους επιχειρηματίες τους εθνικούς πλούτους. Βρίσκει συνέχεια νέα πεδία αντιπαράθεσης γιά να κρατάει την πλέμπα σε συνεχή στρες γιά τους εχθρούς που έρχονται να σε φάνε. Για την Ελλάδα, το προηγούμενο 10ήμερο είχαν υψηλά το θέμα των ποινών της δικαιοσύνης που ψήφισε ο ΣΥΡΙΖΑ για να βγάζει έξω τους εγκληματίες. Αυτό το 10ήμερο το θέμα είναι οι γκέι / άφυλοι / σατανιστές της γιουροβίζιον που έχουν σκοπό να διαφθείρουν τα παιδιά σας και τα έχουν βάλει με μία κοπελίτσα από το Ισραήλ σαν τα κρύα τα νερά, μιάς χώρας που για αυτούς βάλλεται από τους τρομοκράτες σκοταδιστές Ισλαμιστές Παλαιστίνιους.

Κούλης, Ερντογάν, Τραμπ, Πούτιν, Μακρόν, Μελόνι, Ορμπάν, Τρουντό όλοι πανω κάτω τα ίδια πρεσβεύουν.
Η οποία ξέρω εγώ δεν τη λες και Ισραηλινιά, αλλά τεσπά.

Eden Golan was born in Kfar Saba, Israel. Both her parents were born in the Soviet Union to families of Jewish heritage. Golan's mother is of Ukrainian-Jewish descent[3] and her father is of Latvian-Jewish descent. Her grandfather, Yuri Golan (formerly Glagolev), graduated from the Faculty of Journalism of Moscow State University and worked for the newspaper Soviet Youth.[4]
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,746
Πάντως δεδομένης της γεωπολιτικής κατάστασης, το ότι είναι Εβραία με ρίζες στη Ρωσία/ευρύτερη ΕΣΣΔ και τραγουδάει για το Ισραήλ στην Ευρωβύζιον φαντάζει σχεδόν meme. Δηλαδή σα να είναι η ύπαρξή της μια κάρτα bingo όπου κάποιος τσεκάρει controversial πράγματα. Αν έχει και κάποιο παππού με ρίζες Χούθι και μια προγιαγιά ονόματι Τραμπ, θα έχουμε τζάκποτ.
 
Top Bottom