What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

Roronoa

Half-Ogre
Joined
Apr 28, 2014
Messages
500
LQeADCv.png
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,315
Παλιό καλό Ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ! Congrats..
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,556
Ισως ειναι too much να ζητησω αν μπορει να μπει και κατι τετοιο αλλα ας δοκιμάσω. Είδα πως embed player απο zippyshare δεν δουλευει. Αν ειναι ευκολο βαλτε και απο αυτο. Soundcloud που με εκαιγε δουλευει περίφημα απο την αλλη:cool:
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
@admiral Βάλε αν θες το a κεφαλαίο όπως το είχες (εκτός και το θες έτσι). OCD, κλπ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,401
@admiral Βάλε αν θες το a κεφαλαίο όπως το είχες (εκτός και το θες έτσι). OCD, κλπ.

Τώρα το πρόσεξα, με πολεμάνε οι άλλοι admins επειδή ξέρουν ότι δεν μπορώ να το αλλάξω μόνος μου.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
Μπορεί αλλά βαριέται και θέλει να δημιουργήσει σκευωρία κατά του νέου φόρουμ
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
καλημερα.
πολυ ομορφο φαινεται.
ειμαι ενας παλιος χρηστης ωστοσο, με 4-5 λογαριασμους (οχι απο βιτσιο, απλα μετα απο καθε αλλαγη στο σαιτ, καποιο προβλημα λογκαρισματος υπηρχε, κι ετσι εφτιαχνα νεο) και βεβαια οπως ηταν αναμενομενο, δεν μπορω να λογκαρω ουτε τωρα με κανεναν στο φορουμ.
εφτιαξα εναν εκτο λοιπον για να το αναφερω μηπως μπορει να γινει κατι γι αυτο.

επισης στην κεντρικη σελιδα του σαιτ ειμαι κανονικα λογκαρισμενος με εναν ηδη υπαρχοντα "παλιο" λογαριασμο ενω στο φορουμ με δειχνει Logged με τον καινουριο που εφτιαξα τωρα. ωραια πρωτοτυπη πινελια αυτη.
ευχαριστω που με ακουσατε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
Μένει ένα τελευταίο κομμάτι όπου θα ενωποιηθεί ο λογαριασμός του forum και του κεντρικού site εντός της επόμενης εβδομάδος (η διαφορά ώρας με την ομάδα που οφείλει να διεκπεραιώσει τη δουλειά - USA, CA- δεν βοηθάει καθόλου). Τότε θα υπάρχει ένας μόνο κωδικός.

Για το logging στο forum, χρειάζεται password reset μέχρι στιγμής.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
Κανένα απολύτως πρόβλημα. Θα προτιμούσαμε να έχεις ένα σταθερό λογαριασμό (έχουμε δυνατότητα να ξέρουμε βάση ΙΡ ποιοι είναι οι λογαριασμοί ;)) σε περίπτωση που επιθυμείς να μην lurkάρεις και να συνεισφέρεις με τα post σου (please do). Σε κάθε περίπτωση χαιρόμαστε που είσαι ακόμη μαζί μας! 😃
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
μην υποτιματε τον πελατη.
δεν κρυβομαι απο κανεναν, εξαλλου θεωρω οτι ειναι πολυ χαρακτηριστικα τοσο τα εννοιολογικα, οσο και τα μορφολογικα χαρακτηριστικα των ποστ μου (και παρακαλω, μην το παρετε ως εγωιστικο αυτο) για να καταλαβει καποιος "παλιος" ποιος τα εγραψε. δεν χρειαζεται καν να τσεκαρετε ΙΡ.
απλα προτιμω το λαρκινγκ. ελπιζω να μην ειναι παρανομο.

κι οποτε εχω αναγκη να ποσταρω κατι, του δινω και αλλη βαρυτητα αναλογα με το λογαριασμο που το κανω.
ειναι ενα ωραιο παιχνιδι κι αυτο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,315
έχουμε δυνατότητα να ξέρουμε βάση ΙΡ ποιοι είναι οι λογαριασμοί ;)

Υπάρχει συνεργασία και με την CIA; 💀
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
Δεν υπάρχει καμία πρόθεση υποτίμησης, παρότι εσφαλμένα μπορεί να εκλαμβάνεται ως τέτοια. Απλώς έχουμε για τυπικούς λόγους, που ως παλιός γνωρίζεις, να μην υπάρχουν πολλαπλά accounts. Το ποιον λογαριασμό θέλεις να χρησιμοποιείς για να παρακολουθείς τις συζητήσεις είναι αποκλειστικά δική σου υπόθεση.

Υπάρχει συνεργασία και με την CIA; 💀

NSA, δεν έχουνε πάρε-δώσε με την εταρεία.
 

Savatar

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,408
Μεγιές το νέο φόρουμ! Άργησα λίγο να το πάρω χαμπάρι :p Κουκλί δείχνει ως τώρα, και έχω την αίσθηση είναι ποιο ρέτρο (για καλό το λέω ντε!) και αρκετά ποιο λειτουργικό (σαν πρώτη επαφή τουλάχιστον). Σί για αράουντ ;)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,401
μην υποτιματε τον πελατη.
δεν κρυβομαι απο κανεναν, εξαλλου θεωρω οτι ειναι πολυ χαρακτηριστικα τοσο τα εννοιολογικα, οσο και τα μορφολογικα χαρακτηριστικα των ποστ μου (και παρακαλω, μην το παρετε ως εγωιστικο αυτο) για να καταλαβει καποιος "παλιος" ποιος τα εγραψε. δεν χρειαζεται καν να τσεκαρετε ΙΡ.
απλα προτιμω το λαρκινγκ. ελπιζω να μην ειναι παρανομο.

κι οποτε εχω αναγκη να ποσταρω κατι, του δινω και αλλη βαρυτητα αναλογα με το λογαριασμο που το κανω.
ειναι ενα ωραιο παιχνιδι κι αυτο.

Βάλε όμως ένα avatar να μη βλέπουμε το ξερό γραμματάκι!

Υπάρχει συνεργασία και με την CIA; 💀

Δεν είδες και δεν άκουσες τίποτα.

will-smith-men-in-black-4.gif
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Έχω παρατηρήσει ότι όταν πατάω σε κάποιο thread με unread post με πάει μεν στο πρώτο αδιάβαστο (απ' τα καλύτερα features btw), αλλά πρέπει να κάνω λίγο scroll up γιατί δεν πάει ακριβώς στην αρχή. Αν σε 1080p monitor και άνω δεν συμβαίνει αυτό, αγνοείστε το post μου.
1574603776774.png
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
να σαι καλα Ναυαρχε, μ εκανες και γελασα.
αν επιμενεις να βρω αβαταρ για το συγκεκριμενο user name, κατι μπορω να κανω...
δεν ξερω μηπως ομως εχει το σαιτ νομικα προβληματα μετα.

καλυτερα να τ αφησω με το γραμματακι ον ε σεκοντ θώτ.
 
Top Bottom