What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
σε περιπτωση που γλυτωσανε τα ματακια σου κουνέλο, εχω να σου δωκω το κατιτίς παραπανω για να ολοκληρωθείς ως αθρωπος η μαλλον κούνελος. ελπιζω να μην εχεις φαει.

PATOULIS.jpg
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,356
Οικονομικη κριση και επιδημια
νομιμοποιηστε την ευθανασια.

Ηθελα να ξεριζωσω τα ματια μου αλλα τα χρειαζομαι. Ανοιξτε τα συνορα να φυγουμε.



pat.jpg





pat5.jpg


Τι πόζα είναι αυτή που πήρε, σαν εξώφυλλο πορνοταινίας είναι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Τι πόζα είναι αυτή που πήρε, σαν εξώφυλλο πορνοταινίας είναι.
δεν θελω να σε φοβισω αλλα τα ιδια πραγματα σκεφτομαστε. Δεν εχω και λογια για το δεξι χερι του μουσατου.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,239
O Μαμρα έβαλε ξανθιά περούκα και παντρεύτηκε τον Πατου-λη
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640

"A gunman in Ukraine armed with an automatic rifle and grenades has surrendered to police and released 13 hostages after the country’s president consented to his demand to recommend the 2005 film Earthlings starring Joaquin Phoenix."
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470

na.png


Το γελιο δεν με αφηνει να σχολιασω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Επειδή δεν πρόκειται να δώσω κλικ σε βόθρους, τι λέει?
Επειδη φοραω μασκα, θα εξηγησω.
Βουλευτης του Συριζα που τυχαινει και καθηγητης πανεπιστημιου, εκανε μια ομαδικη ανακοινωση στους πρωην πασοκους. Τους επε οτι το τελικο τμημα του γαστρεντερικου συστηματος τους ειναι πολυ ανοιχτο και τους εδειξε την διαμετρο με τα χερια του, συνοδειας αναλογου ηχητικου ΝΑΑΑΑ.
Αυτο εγινε κατα την διαρκεια της συζητηση που ειχαν στην βουλη για την Novartis.
Στην φωτογραφια φαινεται και η διαμετρος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου, ξερω οτι αυτα που ξερουμε ως αδυνατα, ο πισινος μπορει να τα κανει.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου, ξερω οτι αυτα που ξερουμε ως αδυνατα, ο πισινος μπορει να τα κανει.

Ε ΟΚ, στην Αφρική οι "διατομές" είναι μεγαλύτερες λόγω ανατομίας ούτως ή άλλως. :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Οπως γινεται παντα με την ελληνικη πραγματικοτητα. μετα το χειροκροτημα ερχονται οι φαπες.
Αντετοκουνμπο. Οταν ηταν μικρος δεν τον ηθελαν, μολις εγινε μεγας και τρανος τον χειροκροτησαν και τωρα που δεν τον χρειαζονται κανουν εμετο στα παπουτσια του. Εχουμε και καποια ατομα που μιλανε για για γνησιους ελληνες με ονοματα οπως, Ραχηλ, που στα εβραικα σημαινει προβατο, αφου ειναι εβραικη λεξη και ονομα που ουδεμια σχεση εχει με τα παραδοσιακα ελληνικα.
Τουλαχιστον ονοματα οπως Πετρος, Ιωαννα, Αθανασιος κ.α εχουν μια ελληνικη ακουστικη αλλα Ραχηλ; εχει την ιδια ακουστικη με το ελοχιμ, μουσλιμ, ισμαηλ κ.α. Διαολε, ακομα και το Αννα που προερχεται απο το Χαννα, καλυτερα ακουγεται.

Τι εννοουν ολοι αυτοι οταν λενε οτι ελληνας γεννιεσαι; Εχουν στο μυαλο τους τα μαρμαρα, τον Διογενη που θα εκανε επισης εμετο στα παπουτσια τους, Τους ηρωες του 1821, τα χιονια της Πινδου. Πραγματα με τα οποια δεν εχουν καμια σχεση και μετρο συγκρισης δεν υπαρχει στην ιδια σελιδα.

Ο προπροπαππους μου ηταν μεγαλοεφοπλιστης αλλα ο προπαππους μου τα εχασε ολα στα ζαρια και τις γυναικες. Ο παππους μου δεν ειχε παπουτσι να φορεσει αλλα εγω που εχω κατλσες να φορεσω, δηλωνω εφοπλιστης λογω οικογενειακης ιστοριας.
Με μεγαλη απλοποιηση, οχι και πολυ μεγαλη, καπως ετσι εχουν τα πραγματα.

Ατομα σαν την Ραχηλ, που στα εβραικα σημαινει προβατο, και τον καραφλα που εχει εκπομπη στην τηλεοραση με τιτλο "κοντρα και ρηξη".
Αυτος πουλαει σωβρακα με νανοτεχνολογια και στο ενδιαμεσο σχολιαζει την επικαιροτητα της βουλης. Αυτοι οι ανθρωποι μας λενε για την πατριδα, για το αιμα που πρεπει να παμε να χυσουμε. επειδη προτιμω να χυνω αλλα πραγματα θα με αποκαλεσουν προδοτη και στο μεγαλο κακο θα με στησουν σε καποιον τοιχο. Ισως να με κρεμασουν, επειδη με ενα σχοινι σκοτωνεις περισσοτερους. απλα οικονομικα.


Ο Αντετοκουνμπο δεν ειναι δυνατος; δεν παλεψε με δυσκολιες; δεν τα καταφερε με εκκινηση το πουθενα και χωρις εφοδια; Το χρωμα ειναι αυτο που σε κανει ελληνα; ολες οι αξιες που προερχονται απο το φωτεινο παρελθον, δεν εχουν καμια αξια;
Αυριο η Ραχηλ, που στα εβραικα σημαινει προβατο, θα μας πει να παμε να αφησουμε την σπληνα μας για να προστατεψουμε τις αξιες τις πατριδας μας, δηλαδη το χρωμα του δερματος μας. Ας ξεκινησουμε με τους προδοτες που αλλαζουν το χρωμα της πετσας τους στις παραλιες.
Για την πατριδα και ολους αυτους που δεκαρα για σενα δεν δινουν.

 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,331
Οπως γινεται παντα με την ελληνικη πραγματικοτητα. μετα το χειροκροτημα ερχονται οι φαπες.
Αντετοκουνμπο. Οταν ηταν μικρος δεν τον ηθελαν, μολις εγινε μεγας και τρανος τον χειροκροτησαν και τωρα που δεν τον χρειαζονται κανουν εμετο στα παπουτσια του. Εχουμε και καποια ατομα που μιλανε για για γνησιους ελληνες με ονοματα οπως, Ραχηλ, που στα εβραικα σημαινει προβατο, αφου ειναι εβραικη λεξη και ονομα που ουδεμια σχεση εχει με τα παραδοσιακα ελληνικα.
Τουλαχιστον ονοματα οπως Πετρος, Ιωαννα, Αθανασιος κ.α εχουν μια ελληνικη ακουστικη αλλα Ραχηλ; εχει την ιδια ακουστικη με το ελοχιμ, μουσλιμ, ισμαηλ κ.α. Διαολε, ακομα και το Αννα που προερχεται απο το Χαννα, καλυτερα ακουγεται.

Τι εννοουν ολοι αυτοι οταν λενε οτι ελληνας γεννιεσαι; Εχουν στο μυαλο τους τα μαρμαρα, τον Διογενη που θα εκανε επισης εμετο στα παπουτσια τους, Τους ηρωες του 1821, τα χιονια της Πινδου. Πραγματα με τα οποια δεν εχουν καμια σχεση και μετρο συγκρισης δεν υπαρχει στην ιδια σελιδα.

Ο προπροπαππους μου ηταν μεγαλοεφοπλιστης αλλα ο προπαππους μου τα εχασε ολα στα ζαρια και τις γυναικες. Ο παππους μου δεν ειχε παπουτσι να φορεσει αλλα εγω που εχω κατλσες να φορεσω, δηλωνω εφοπλιστης λογω οικογενειακης ιστοριας.
Με μεγαλη απλοποιηση, οχι και πολυ μεγαλη, καπως ετσι εχουν τα πραγματα.

Ατομα σαν την Ραχηλ, που στα εβραικα σημαινει προβατο, και τον καραφλα που εχει εκπομπη στην τηλεοραση με τιτλο "κοντρα και ρηξη".
Αυτος πουλαει σωβρακα με νανοτεχνολογια και στο ενδιαμεσο σχολιαζει την επικαιροτητα της βουλης. Αυτοι οι ανθρωποι μας λενε για την πατριδα, για το αιμα που πρεπει να παμε να χυσουμε. επειδη προτιμω να χυνω αλλα πραγματα θα με αποκαλεσουν προδοτη και στο μεγαλο κακο θα με στησουν σε καποιον τοιχο. Ισως να με κρεμασουν, επειδη με ενα σχοινι σκοτωνεις περισσοτερους. απλα οικονομικα.


Ο Αντετοκουνμπο δεν ειναι δυνατος; δεν παλεψε με δυσκολιες; δεν τα καταφερε με εκκινηση το πουθενα και χωρις εφοδια; Το χρωμα ειναι αυτο που σε κανει ελληνα; ολες οι αξιες που προερχονται απο το φωτεινο παρελθον, δεν εχουν καμια αξια;
Αυριο η Ραχηλ, που στα εβραικα σημαινει προβατο, θα μας πει να παμε να αφησουμε την σπληνα μας για να προστατεψουμε τις αξιες τις πατριδας μας, δηλαδη το χρωμα του δερματος μας. Ας ξεκινησουμε με τους προδοτες που αλλαζουν το χρωμα της πετσας τους στις παραλιες.
Για την πατριδα και ολους αυτους που δεκαρα για σενα δεν δινουν.


Μην δίνετε αξία και μη χαλάτε bandwith σε τσόκαρα!! Ο χρόνος μας είναι πολύτιμος, για να ασχολούμαστε με μια αποτυχημένη "βολευτίνα" !! (= εκ του βολεύομαι)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
μια αποτυχημένη "βολευτίνα"
Συγνωμη, αλλα δεν ειναι μονο αυτη. τελος παντων, καποιοι αλλοι το παιρνουν πολυ σοβαροτερα το θεμα. Κριμα, γιατι καποιοι πρεπει να λογοδοτησουν αλλα δεν το βλεπω. Εκει παει και το facepalm.

Για οσους βαριουνται τα κλικ. καποιος ειχε ενα σκυλο ο οποιος εφαγε φολα. Ο ιδιοκτητης του σκυλου υποψιαστηκε εναν συγχωριανο του και πηγε απο το σπιτι του. Αναψαν τα αιματα και επεσαν κατι ψιλες. Ο ιδιοκτητης του σκυλου βρεθηκε κατηγορουμενος και στο δικαστηριο, εισαγγελεας και προεδρος δικαστηριου τον χαρακτηρισαν γελοιο οπως και τους μαρτυρες υπερασπισης και τους ειπαν να μην μιλανε γιατι θα πανε φυλακη. Τελικα ο κατηγορουμενος αυτοκτονησε με καραμπινα γιατι ειχε σαν προτεραιοτητα την αξιοπρεπεια του.
Ελληνικη δικαιοσυνη.


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Eχω παρει μονοτερμα το καλυτερο θεμα του RQ και νοιωθω υπεροχα.

Οταν ο δημιουργος μιας απο τις ομορφοτερες στιγμες του heavy metal, σου μαθαινει πως να το κανεις και δεν σου αρεσει.
Το εψαξα και ναι, ειναι ο ιδιος ο Wolf.
Zero respect.
Αντε να πεσει ο μετεωριτης να τελειωνουμε. Αφου δεν μας ευχαριστει τιποτα, τι να την κανουμε την παλιοζωη;

accept2.jpg

accept.jpg




 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Συγνωμη, αλλα δεν ειναι μονο αυτη. τελος παντων, καποιοι αλλοι το παιρνουν πολυ σοβαροτερα το θεμα. Κριμα, γιατι καποιοι πρεπει να λογοδοτησουν αλλα δεν το βλεπω. Εκει παει και το facepalm.
Έκανε κάτι και την φρίκαρε η ήταν ένα αυθόρμητο ξέσπασμα;
Επίσης νόμιζα οτι οι συριζαίοι τα πάνε καλά με τους ξεχειλωμένους πισινούς ειδικότερα αν είναι και οροθετικοί γιατί αυτό το ξέσπασμα λοιπόν;
Τι έπαθαν ολοι και ξεσπάνε, ακόμα και η εισαγγελέας, είναι παρενέργειες του covid;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Τον ειπε γελοιο, την καταθεση του γελοια. Τους μαρτυρες γελιους, την καταθεση τους γελοια και τους απειλησε οτι θα τους χωσει φυλακη.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
o_O Συγγνώμη για την Ραχηλ ρωτούσα δεν το διευκρίνισα...
Για την εισαγγελέα το κατάλαβα, εντάξει κατάχρηση εξουσίας από κατσαπλιάδες με πτυχίο το έχουμε ξαναδεί.
 
Top Bottom