What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
meanwhile έκαναν σήμερα δωρεάν rapid tests στο Αίγιο και σε άρθρο τοπικού site, κάτω από την ανάρτηση στο fb διάφοροι σκατόβλαχοι (γιατί περί τέτοιας φάρας μιλάμε, που τους φταίνε οι μετανάστες, ο σώρος κτλ), έβριζαν όσους πήγαν και έκαναν... μιλάμε για χοντρά πράγματα έτσι, μέχρι και ότι επιδή πα΄νε και κάνουν τεστ θα μας βγάλουν λέει και εμάς κόκκινους! ΣΩΣΤΑ! Αν κάνουμε ότι δεν υπάρχει ο ιός δεν θα μας βάλουν σε κόκκινο! Ας το κρύψουμε!

Τι ζόρι τραβάνε ορισμένοι... θα μου πει κανείς καμιά μαλακία καμιά ώρα και θα αρχίσουν να φεύγουν μπουνιές.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,850
λινκ:
Αλήθεια, αλλά οι Συμμαχικές Δυνάμεις τι έχουν να πουν για τούτη την σύμπραξη;
:trollface:
27865459_1125.jpg



Στο τραπέζι του πρωθυπουργού δεν κολλάει.

"είναι κατάσκοπος της ΜΙΤ και πρώην συριζαια"
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
"Ντάξει, ιός, θνησιμότητα, αλλά δε θα μας γαμήστε κιόλας".
Δεν μπορω να πω, ενα δικαιο τωχεις. Απο την αλλη η κοπελια φαινεται επαγγελματιας. Δεν προσεξα τι εκανε με το αριστερο της χερι?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Τωρα πηγε και αυτος να δωσει το χερι του στον γιατρο.
Μπροστα σε δημοσιογραφους και με ευρωπαιους επισκεπτες, χαιρετουσε με τον αγκωνα γελωντας. Ολα στον χαβαλε αυτο το παιδι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Εν τω μεταξύ λογικά το "ολικό λοκνταουν" θα είναι... ακριβώς σαν αυτό που έχουμε τώρα, αλλά με κλειστά σχολεία και καταστήματα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
και μου έλεγε ο πατέρας μου να ψήναμε αρνί το καλοκαίρι μόλις άνοιξαν όλα πάλι.... δεν τον άκουγα, ΝΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑ!
Πάω να κάνω account να μου βάλω X
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655

''Η Αριστοτελία Πελώνη, που πολιορκήθηκε από τους δημοσιογράφους για το εν λόγω ζήτημα, απάντησε ότι τέτοιες εικόνες «αμαυρώνουν την ουσία της επίσκεψης και στην ουσία θα ήθελα να μείνουμε».


Άρα λοιπόν, όλα έγιναν σωστά στην Ικαρία, δεν έγινε κανένα λάθος απο πλευράς όσων έτρωγαν. Αντίθετα φταίμε όλοι εμείς που του χαλάσαμε το σόου που είχε ετοιμάσει. Τι, δεν ηταν το επικοινωνιακό σόου η ουσία της επίσκεψης;
 

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Άρα λοιπόν, όλα έγιναν σωστά στην Ικαρία....

Προφανέστατα.....

Όπως σωστά έγιναν και στην Πάρνηθα, άλλωστε. Όλα σωστά γίνονται, πάντα και παντού. Εμείς κάνουμε λάθος. Εμείς τα βλέπουμε όλα στραβά. Κοινώς, εμείς φταίμε. Κοινώς.... ας προσέχαμε.

Θα μου πεις, από τη μία Ν.Δ κι από την άλλη ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ. Μα έτσι είναι αυτά. Μήπως ο κουραμπιές είχε ποτέ άλλο αντίπαλο δέος, πέραν του μελομακάρονου;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Τηλεοπτικος Δημοσιοβραχος, σχολιασε το πανηγυρι στην Ικαρια και δηλωσε οτι πολυ καλα εκανε ο κοσμος και εκραξε τον Κυριακο, μαζι τους και αυτος αλλα στην ουσια ο ανθρωπος δεν εφταιγε. υποτιθεται οτι θα ηταν 5 ατομα αλλα μαζευτηκε κοσμος για να τον χαιρετισει. Δεν ηταν δικο του το λαθος.
ποσα να πηρε αυτος; κανενα 20αρι;
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Μπα, τζάμπα θα το έκανε για να έχει τη χαρά να είναι μέρος του συστήματος.......τόσο στόκος. :ROFLMAO:
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Αστυνομία, ΜΜΕ, δικαιοσύνη δική τους και ειναι μόνο 1.5 χρόνο στην εξουσία (επίσημα).
 
Top Bottom