What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Μυνηματακια απο Κρσταλινα

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,250
Darth Hu

Screenshot from 2021-05-16 14-16-25.png
 
Last edited:

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Good job, hu. Κάπου εδώ θα ήθελα να αιτηθώ reaction emoji ΚΑΦΣΑΡ. Ελεύθερο θέμα :)
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Γιατί δεν βλέπω ακόμη τον Καφσάρ στο εμότζι-μπαρ; ΤΙ ΚΑΜΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑΙ ΤΟΥ ΙΣΤΟΤΟΠΟΥ;

ΥΓ Κάθε φορά που βλέπω το 'Report' κάτω από πόστ, χαμογελάω σαν το βλάκα. Έτοιμος να το πατήσω είμαι, όλα αξιόποινα μου φαίνονται :D
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Πού είναι αυτή η ψυχή; Τόσα επιλήψιμα πόστς εδώ και μέρες και ούτε μισό ρηπόρτ. Μην επήγε εις τα εξκλούσιον ζόνς (ΤΜ) και τον χάσαμε;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,475
Καταλήξαμε πως το report χάνει την αξία του, αν δεν στο έχει κάνει ο Αρτιόμ.

Εγω θελω full report για την ιστορια με τα ρεπορτ με ονοματεπωνυμο
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,250
Εγώ βολεύομαι και με το Minority Report ( XAXA, ΚΑΛΟ, Ε; )
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,646
TRIGGERED.

tenor.gif
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Ενταξει, μωρε, καμια λαμπα την αλλαζε, δεν λεω
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,475
Ειχα καποτε σε τανκερ, εναν Ινδο ηλεκτρολογο που μας εφτιαχνε κοτοπουλο με καρυ. Φοβεροι αυτοι οι Ινδοι στο κοτοπουλο με καρυ

καποτε με ειχε πρηξει ενας τυπος (Ινδος) να παω στο εστιατοριο του. ειχα θεματα με το στομαχι μου και το απεφευγα ωσπου φτανει η στιγμη που τελειωνουν οι στροφες. σκαω μυτη στο μαγαζι και ψαχνω κατι που να μην τρυπαει τα πιατα. Τι εχεις ρε μαγκα κατι που να μην το συνοδευει πυροσβεστηρας και μου λεει σε λαθος μερος ηρθες, εσυ με φωναξες ρε νιμου....
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
και γιατι να παρει καποιος ινδο προγραμματιστή? (γνησια, νο τρολ απορια)

οικονομικοι λογοι | γνωστος γνωστου | παλιά ειχε γκομενα την κουνενα
ειναι οι πρωτοι 3 λογοι που περασαν απ το μυαλο μου να πω καπου εδω.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
θαρρετό και λεβέ ν τικο coming out, Ιατρέ. (εννοω και της προηγουμενης σελιδος)
εννοειται οτι το χα απορια το όλο σκηνικο, γιατι περα απο μισολογα και ινσαιντ χαβαλε, ποτέ δεν ειχε υπαρξει ολοκληρωμενο στόρι, αν και γνωστος αυτομολήσας συνταΧτης ειχε υποσχεθει αρθρο - καταπελτη για το θεμα.

νιωθω ολοκληρωμενος.
Hu.

(α, τελευταια απορια. εχει καποια μεταφραση το hu? (το παλεψα λιγο, αλλα το γκουγκλ δεν ειναι ιδιαιτερως δυνατο σε hindi λεξικα)
ή απλα ειναι σταση ζωης/εφευρεση του προγραμματιστού και δηλωνει την κοσμοθεωρια του?)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,655
αυτομολήσας συνταΧτης ειχε υποσχεθει αρθρο - καταπελτη για το θεμα.
Το είχαμε στα σκαριά αλλά το τραύμα ήταν τόσο δυνατό που μας έβγαλε ψυχοσωματικά (θα ευχόμουν να ήτω αστείο). Ο αυτομολήσας συντάκτης έχει τη λιγότερη ευθύνη σε αυτό, καθώς ήταν περισσότερο "αρμοδιότητα" δική μου να ασχοληθώ. Επίσης δώσαμε προτεραιότητα σε ουσιώδες content αλλά και γεγονότα Αληθινής Ζωής™ τα οποία είχαμε κυριολεκτικά παραγκωνίσει για να κάνουμε την νταντά σε Ινδό Κοτοφάγο προγραμματιστή.

α, τελευταια απορια. εχει καποια μεταφραση το hu?
Εικάζουμε ότι σε κάποια γνήσια παλαιο-κασμίρικη διάλεκτο σημαίνει "ναι" ή "οκ". Μπορεί να ήταν και κανένα απροσδιόριστο φωνητικό επιφώνημα την ώρα που έπαιζε Age of Empires.

Κυριολεκτικά σκρολάρω όλο το τραυματικό chat αυτήν τη στιγμή για να βρω αυτή τη συνομιλία. Έχει τεράστια μαργαριτάρια εκεί μέσα.

Edit: Το βρήκα, είναι ακόμη πιο αστείο από όσο θυμόμουν για κάποιο λόγο.
Hu.JPG
 
Top Bottom