What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ragequit.gr quotes without context

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
@Great0ldOne σαν παιδια και εμεις επιβαλλεται νομιζω :p
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Πρώτη φορά το παίζω και γουστάρω πολύ.

Κατά τα άλλα, περαστικά Μάνο! Εγώ είχα 2 πεσίματα μέσα στο '22, ευτυχώς χωρίς κανένα σπάσιμο. Από θαύμα τη γλίτωσα, ειδικά τη δεύτερη φορά.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Κοψε τους καφεδες

Δε φταίει ο καφές Λέλο μου αλλά ένα υγρό που ήπια για μια ιατρική εξέταση και, εδώ και δυο μέρες, ο ρόλος της τουαλέτας έχει αναβαθμιστεί. :Ρ
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,652
Είναι τίγκα στην ασπαρτάμη αυτό το υγρό, το καλό είναι ότι σε κάνει να μισείς κάθε λογής αναψυκτικά. :p
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Είναι τίγκα στην ασπαρτάμη αυτό το υγρό, το καλό είναι ότι σε κάνει να μισείς κάθε λογής αναψυκτικά. :p

Δεν ξέρω τι σκατά ήταν, πάντως γλυκό ήταν, δίκιο έχεις. Μια αηδία. Ωστόσο, μια χαρά τη ρούφηξα τη Ζήρο σήμερα... Η περίπτωσή μου είναι "ανίατη" μάλλον. :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Μπορει να ειναι κατι που επαιρνε/επινε και ενας φιλος. Η δηλωση που ειχε κανει, οτι βγαινει απο μπροστα, βγαινει και απο πισω, δεν αφηνε κανενα περιθωριο παρερμηνειας.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Μπορει να ειναι κατι που επαιρνε/επινε και ενας φιλος. Η δηλωση που ειχε κανει, οτι βγαινει απο μπροστα, βγαινει και απο πισω, δεν αφηνε κανενα περιθωριο παρερμηνειας.

 
Top Bottom