What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,568
Εγω θελω να μαθω αν υπαρχει βιβλιο με θεμα παρομοια γεγονοτα. Γενικα, οι Rolling Stone εχουν μια ιστορια και μυθους που γεμιζουν με περιεργα την πορεια τους. Καθολου τυχαιο που ο Johnny Depp εχτισε τον χαρακτηρα του Jack Sparrow βασισμενος στον Keith Richards, που ειναι ο ανθρωπος που μας διδαξε οτι καποιος που ειναι στα 62 του, μπορει να σκαρφαλωσει σε φοινικα, να πεσει και να μην πεθανει.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,584
με τον κηθ εχω παθει το εξης πραμα. οταν (μαλλον ΑΝ ) φτασει ποτέ η στιγμη που θα ταξιδεψει προς τα συννεφακια τ ουρανού η τα καζανια της κολασεως (με συντριπτικα περισοτερες τις δευτερες πιθανοτητες) θα τσεκαρω καμια δεκαρια φορες το νεο πριν στεναχωρεθω (κουρελι θα γινω, τον παω πολυ..).

μονο με τον κωνσταντινο μητσο+τάκη τον πρεσβυτερο το ειχα παθει αυτο. ναι, χωρις την στεναχωρια μεσα. να λεμε αληθειες.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,908
403839892_861781435592422_8119776303791874774_n.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,568
Δεν ειχα ιδεα οτι δυο ζουμερα πεπονια θα προκαλουσαν ανατροπη στην ανατροπη, στην ανατροπη, μεσα σε μερικα δευτερολεπτα.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,826
Mondays be like
(το ρίχνω τώρα γιατί σιγά μην το θυμηθώ Δευτέρα)

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,004

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,568
Εγω του εκανα ignore και το ξεχασα. Λεω να τον αφησω αλλη μια μερα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,568
Δεν ειναι funny με την εννοια του funny. Οταν τυχαινει να βλεπω τετοια πραγματα στον official software manager του linux, το βρισκω πολυ αστειo. Εχω δει αρκετα. Υπαρχει μια ειρωνια και μερα με την νυχτα φιλοσοφια με την microsoft.
Θα μπορουσε να περασει και ως τρολια.

licr.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,568
Αυτο στην πρωτη εικονα δεν μπορουσα να το κανω ουτε οταν ως πιτσιρικας επεφτα απο τα δεντρα. Αυτο στην δευτερη εικονα, νομιζω πολλες φορες, δεν θυμαμαι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,314
Πήγαμε επίσκεψη προ ενός μήνα περίπου σε μία θεία μου και λέει να κεράσω ένα λικέρ; Ε κερνα θεία, αφού ξες, παλιότερα πίναμε και τα σφουγγαρόνερα.
Καθώς έρχεται με τον ασημένιο δίσκο του γάμου της, μας εξηγεί ότι πρόκειται περί γερμανικού λικέρ με 42 διαφορετικά βότανα που το έφεραν κάτι δικοί τους από την Γερμανία.
Πίνω και νιώθω μία γνωστή επιγευση και άρωμα. Δίνω άλλη μία και το τελειώνω, οπότε η θεία πάει να φέρει το μπουκάλι να μου ξαναγεμίσει.... Και σκάει η θεία μου, 60+ με το Jägermeister ανά χείρας σαν σε διαφήμιση των 90ς.
Τελικά δεν της είπα τι έχουμε περάσει με αυτό για να μου βάλει και τρίτο.
 
Top Bottom