What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,335

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,335

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,395
Kι εγώ μπουμ μπουμ αλλά το πασοκικό ορθόδοξο.

 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,335

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,680


Μπαντάρα, ξανάρχισαν να κάνουν λάιβ πρόσφατα. Παίζουν 27 του μήνα στη Σαλονίκη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,288

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
ως δεινοσαυρος περιωπης, εννοειται οτι θεωρω οτι δεν υπαρχει τιποτα λαθος με το να μην ενδιαφερεσαι τοσο για νεα ακουσματα και να επιστρεφεις συνεχως στα παλια.

ειχαμε ξανακανει κουβεντα εδω μεσα, με τον μπορατσο νομιζω, κι ειχα γραψει οτι σεβομαι την αντιθετη αποψη, αλλά αυτο που βλεπω οτι το αρθρο ονομαζει music paralysis ειναι απλα η πραγματικοτητα μου (και πολλων αθρωπων που γνωριζω). και θεωρω οτι δεν ειναι κακο ν ανακαλυψεις τι σου αρεσει νωρις και μετα να γυρνας, σε κυκλους ενδεχομενως, γυρω απ αυτο.

δεν πιστευω οτι σωνει και καλα, το ν ανακαλυπτεις νεα πραγματα, δειχνει ωριμοτητα ή εξελιξη. ουτε βεβαια η προσκολληση στα παλια και δεδομενα, δειχνει κατι. ειναι απλα θεμα γουστου και προσωπικης προτιμησης. και νομιζω οτι μπορουμε να επεκτεινουμε οσα γραφει το αρθρο και σε αλλους τομεις ψυχαγωγιας, οπως ειναι το διαβασμα, ο σινεμάς και βεβαια τα πισι γκειμς, που μας ενδιαφερουν πιο πολυ.

φαν φακτ νουμερο 1: και ο συγγραφεας του αρθρου και ο μπαμπας του εχουν αναμεσα στα τοπ ακουζματα τους τον μπρουσαρα μου.
φαν φακτ νουμερο 2: ο κιουζακ εχει παιξει σε ταινιαρες. οποιος δεν εχει δει ειδικα το χαι φιντελιτυ, εγκληματει εναντιον του εαυτου του.
φαν φακτ νουμερο 3: οταν πριν 5-6 χρονια συζητωντας με μια καλη φιλη, μου ανεφερε οτι η κλασικη πλεον και καταπληκτικη για μενα σκηνάρα στο say anything, οπου ο κιουζακ, μην εχοντας αλλον τροπο να εκφρασει τι νιωθει στην κοπελιά, παει εξω απ το σπιτι της με το τεραστιο μπουμμποξ και της βαζει δυνατα την τραγουδαρα "ιν γιορ άυς" του πήτε γκάμπριε, ειναι λεει τοκσική συμπεριφορα, και παραβιαζει τον προσωπικο χωρο της κοπελας, αρχισα να καταλαβαινω οτι σιγα σιγα η κοινη λογικη χανει την μαχη με τις δοξασίες της εποχης που ζουμε.
το θυμηθηκα γιατι ειδα στο αρθρο την φωτό με την σκηνη. και βεβαια την ποσταρω γιατι μέμορις.

 
Top Bottom