What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

"Παράθυρο" κυκλοφορίας για το Star Wars Outlaws

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,668
Εν τω μεταξύ αυτό το βίντεο με το gameplay footage ή δεν το είχα πάρει χαμπάρι καν όταν βγήκε, ή το είχα δει αλλά το διέγραψα πλήρως από το μυαλό μου. Παράξενα πράγματα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Κάπου εκεί στο 7:30 παρατήρησα ότι παίρνει το σκάφος και βγαίνει κατευθείαν από τον πλανήτη στο διάστημα χωρίς loading screen. Γιατί δεν παραδειγματίστηκαν από το Innovative Gameplay?

Φτου φτου να μην το ματιάξω εξακολουθεί να φαίνεται ωραίο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Ξεκινησε με ενα χαριτωμενο πλασματακι που κανει χαριτωμενες κινησεις, εχει γουτσου-γουτσου ηχους και εκανε κατι που δεν βγαζει νοημα αλλα κανει πραγματα.
Το λιγοτερο που μπορει να περιμενει καποιος ειναι το ΚΑ..ΤΑ..ΠΛΗ..ΚΤΙ..ΚΟ.
 

pitsinius

Umber Hulk
Joined
Dec 12, 2012
Messages
792
Είδα κάπου ότι θα έχουμε γυναίκα πρωταγωνίστρια. Τί λόξα την έχει πιάσει τη Disney? Μιλάμε για ένα franchise που ξέρω γω το 90% του πυρήνα του κοινού είναι άντρες νέρντουλες. Πώς θα ταυτιστω τώρα? Δώσε μας τουλάχιστον την επιλογή φύλου. Έλεος.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Είδα κάπου ότι θα έχουμε γυναίκα πρωταγωνίστρια. Τί λόξα την έχει πιάσει τη Disney? Μιλάμε για ένα franchise που ξέρω γω το 90% του πυρήνα του κοινού είναι άντρες νέρντουλες. Πώς θα ταυτιστω τώρα? Δώσε μας τουλάχιστον την επιλογή φύλου. Έλεος.

Δεν είναι μόνο θέμα Disney, είναι γενικευμένο το φαινόμενο. Προσωπικά δεν με πειράζει διότι είχαμε δεκαετίες ολόκληρες με σχεδόν αποκλειστικά άνδρες πρωταγωνιστές αλλά επειδή είναι φανερό ότι πλέον υπάρχει αντίδραση στο κοινό συμφωνώ ότι ένας character creator είναι η καλύτερη επιλογή.
 
Top Bottom